فرش کاشان
پشتیبانی اینستاگرام تلگرام

مقالات

۱۳۹۶/۰۵/۱۷شستشوی فرش ماشینی
شستشوی فرش ماشینی

 در ابتدا سعی کنید برای نگهداری و عمر بهتر و بیشتر فرش ماشینی ، فرش را در مکان مرطوب و نمناک قرار ندهید زیرا این عمل باعث پوسیدگی فرش میشود زیرا بافت تشکیل دهنده فرش..

۱۳۹۶/۰۳/۱۶فرش دستباف گونه یا فرش معمولی؟
فرش دستباف گونه یا فرش معمولی؟

اهمیت دستباف گونه بودن فرش ماشینی :امروزه با پیشرفت صنعت و تکنولوژی پیشرفت های خوبی در صنعت ایران هم صورت گرفته که از این رو همیشه در فرش ماشینی به روز ترین دستگاه های..

۱۳۹۶/۰۲/۲۸نخ هیت ست در فرش ماشینی
نخ هیت ست در فرش ماشینی

نخ هیت ست (Heatset) در فرش ماشینی چه نوع نخی است ؟در پاسخ به این سوال باید گفت نخ اکرولیک هیت ست نخیست كه طی یكسری فرایند هایی كه نخ بعد از تكمیل مرحله ریسیده شدن فرش آن را ط..

۱۳۹۶/۰۲/۱۰تولید فرش کاشان
تولید فرش کاشان

توليد فرش کاشان شامل مراحلي از جمله :رسيندگي فرش ، بافندگي فرش ، تكميل فرش  ميباشد .توليد فرش هاي ماشيني در ابتدا ي توليد فرش، الياف به كارخانه ريسندگي براي توليد ف..

۱۳۹۶/۰۱/۲۱قوانین پهن کردن فرش
قوانین پهن کردن فرش

فرش و قالی در دکوراسیون منزل علی الخصوص در منازل ما ایرانی ها حرف اول را میزند واصل بسیار مهمی است،اما انتخاب فرش مناسب علاوه بر انتخاب رنگ و طرح آن برای دکوراسیون من..

۱۳۹۶/۰۱/۰۱تفاوت فرش درجه دو و سه
تفاوت فرش درجه دو و سه

قالی درجه ۲(درجه s2)قالی درجه دو دارای ویژگی های زیادی است که عبارتند از :در فرش درجه دو حداکثر ۵سانتی متر یا ۱۰کارت تکرار سیلندر وجود دارد.درفرش درجه دو جابجایی نقشه ب..

۱۳۹۵/۱۲/۲۵انواع گره در فرش بافی
انواع گره در فرش بافی

پیچیدن نخ پرز به صورت خاص و منظم به دور نخ های تار قالی را گره می گویند.که به وسیله ی این گره ها نقش های قالی ایجاد می شود.در بین گره ها دو نوع گره در ایران مرسوم است:گره ..

۱۳۹۵/۱۲/۰۱صنایع فرش کاشان و قالی کاشان
صنایع فرش کاشان و قالی کاشان

قبل از خرید فرش و انتخاب یک قالی لازم است به موارد زیادی همچون طرح و رنگ و از جمله درجه بندی فرش کاشان دقت کرد. که مواردی در زیر اشاره میکنیم.تفاوت قالی درجه یه و قالی د..

۱۳۹۵/۱۱/۲۱فرش ماشینی
فرش ماشینی

فرش هنری فاخر و ماندگار است که در هر زمان جایگاه ویژه خود را داشته و دارد.در دوره ی صفویه کاشان و اصفهان جز یکی از مراکز فرش بافی و قالی بافی بشمار می رفتند.در آن زمان ..

۱۳۹۵/۱۱/۱۸فرش 1200 شانه تراکم 3600
فرش 1200 شانه تراکم 3600

اولین فرش ۱۲۰۰شانه جهان نخستن بار در ایران تولید شده است. فرش ۱۲۰۰شانه ،بسیار لطیف تر و شکیلتر از دیگر فرش های ماشینی می باشد.فرش ۱۲۰۰شانه فرشی بی بدیل و بی رقیب است ..

۱۳۹۵/۱۱/۰۴فرش دستبافت
فرش دستبافت

ايران خواستگاه شروع اولين جرقه هاي قالي بافي و بافت فرش دستبافت بوده هست و سرانجام ايرانيانبه اين مهم دست يافتن و توانستن اولين فرش ايراني و فرش دستبافت را با دستان ت..

۱۳۹۵/۰۵/۱۳نکاتی در مورد نگهداری فرش
نکاتی در مورد نگهداری فرش

چند نکته کليدي و اساسي در نگهداري فرش و قاليچه:همه مي‌دانند که فرش برحسب تصادف توجه مصرف کننده را به خود جلب نکرده است. فرش‌ها و قاليچه‌هايي که در ساختمان‌ها..

۱۳۹۵/۰۳/۲۱فرش سرمه ای رنگ یا رنگ تیره
فرش سرمه ای رنگ یا رنگ تیره

یکی از فاکتور های مهم در انتخاب و خرید فرش ، انتخاب رنگ بندی و طرح فرش هست که از این میان امروزه فرش سرمه ای یا رنگ زمینه تیره فرش بخش گسترده ای از بازار فرش کاشان و فرش ..

۱۳۹۵/۰۳/۱۶چیدمان فرش در منزل
چیدمان فرش در منزل

 فرش اتاق ناهارخوری باید به اندازه‌ای باشد كه عرض آن، حداقل 60 تا 70 سانتی‌متر از عرض میز ناهارخوری بیشتر شود تا پایه‌های صندلی، كاملا روی فرش ماشینی قرار بگی..

۱۳۹۵/۰۳/۰۴نکات انتخاب فرش
نکات انتخاب فرش

درواقع نکاتی که خريدار فرش بايد براي انتخاب فرش بداند به طور کلي دو چيز است: 1- نور2 - خود فضا و کوچيک بودن يا بزرگ بودن آن  نور و رنگ فرش در فضا هاي تاريک قطعا بايد ا..

۱۳۹۵/۰۱/۲۲شهر فرش کاشان
شهر فرش کاشان

نام کاشان از ديرباز با فرش و قالي آميخته بوده است. از اين رو شهر تاريخي کاشان همواره قطب توليد و بافت فرش دستبافت و فرش ماشيني بوده و معروف به شهر فرش در جهان مي باشد.شه..

۱۳۹۴/۱۲/۱۱فروش ويژه و عيدانه کالا فرش
فروش ويژه و عيدانه کالا فرش

با نزديک شدن به سال جديد و فرا رسیدن نوروز گروه کالا فرش در نظر دارد تا با برگزاری جشنواره نوروزی و ارائه امتيازات مختلف تجربه ي يک خريد به ياد ماندني را بیش از پیش برا..

۱۳۹۴/۱۱/۰۴تفاوت 700 شانه واقعی با درجه دو
تفاوت 700 شانه واقعی با درجه دو

کالا فرش همواره سعي بر ارائه ي محيطي براي يک خريد با اطمينان ، لذت بخش و با آگاهي داشته است از اين رو طبق سوالاتي که همواره در مورد قيمت و کيفيت و مقايسه ي آن با ديگر ..

۱۳۹۴/۱۰/۱۸انتـخاب فــــرش متناسب با دکوراسيون
انتـخاب فــــرش متناسب با دکوراسيون

فرش ها در ظاهر خانه و دکوراسيون آن تاثير زيادی دارند. آن ها جلوه خاصی به خانه ها و اتاق های شما مي بخشند و در عين حال تاثير زيادی بر گرما و امنيت فضای خانه دارند.  فرش..

۱۳۹۴/۱۰/۰۸فرق فرش و قالی
فرق فرش و قالی

قدمت فرشبافی ایرانیان به حدود 2 تا 3 هزار سال قبل از میلاد می‌رسد. در حفاری‌های شهر سوخته و محوطه‌های باستانی بین‌النهرین، وسایل و ابزارآلات قالی‌بافی یاف..

۱۳۹۴/۱۰/۰۷نکاتی راجب انتخاب طرح فرش
نکاتی راجب انتخاب طرح فرش

اگر یک قالی ریزبافت و هنری می‌خواهید که کف خانه‌تان را مثل یک باغ گل در فصل اردیبهشت تزئین کند، می‌توانید قالی لچک و ترنج یا «شکارگاه» تبریز، قم و اصفهان ..

۱۳۹۴/۰۹/۲۶آشنایی با عیوب فرش
آشنایی با عیوب فرش

( بسمه تعالي )    آشـنـايـي بـا عيـوب فـرش  الف) عيوب مربوط به مواد اوليه فرش1- مواد اوليه نامرغوب 2- رنگرزي نامرغوب     ب ) عيوب مربوط به ابعاد فرش ماشینی1- ..

۱۳۹۴/۰۹/۱۷7 نکته برای تشخیص نخ اکریلیک
7 نکته برای تشخیص نخ اکریلیک

تفاوت فرش اکرولیک و غیر اکرولیک1. فرش ماشینی اکروليک نسبت به پلي استر نرم تر/ لطيف تر و روشنتر است . 2. در حين لمس کردن و دست کشيدن دست به راحتي از روي فرش سر ميخورد و چسب..

۱۳۹۴/۰۹/۱۷مفهوم شانه و تراکم
مفهوم شانه و تراکم

هر فرش ماشینی دو نوع مشخصه دارد : عرضي و طولي تراكم عرضي فرش (شانه): به تعداد ريشه (گره رنگ) در يك متر از عرض فرش مي گويند كه به نام شانه شناخته مي شود. براي مثال: قالي 500 ش..

نماد اعتماد الکترونیکی
clear-bug-div
  ارسال رایگان فرش کاشان و ضمانت 10 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش کاشان و تخفیفی انواع فرش ماشینی کاشان درجه یک  ليست قيمت فرش ماشيني که در کالا فرش هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي  فرش کاشان  ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک  خريد فرش  داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين  فرش طرح 700 شانه ،  700 شانه ،  1000 شانه ،   فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در کالا فرش و  شهر فرش   عرضه مي شوند. در بازار فرش که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی شهر فرش با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از  تولید فرش کاشان   تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان :  فرش خاطره کاشان،   یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش کالافرش موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید  نمایندگی اصلی سایت  فرش کاشان  و  فروش فرش کاشان  و  قیمت فرش کاشان   سایت کالافرش می باشد تولید فرش ماشینی درجه یک و صنایع فرش کاشان که برترین تولید کننده فرش ماشینی ایران هست وظیفه ماست فرش ماشینی و فرش کاشان تولید فرش ماشینی 700 شانه و فرش ماشینی 1000 شانه و فرش ماشینی 1200 شانه و فرش تخفیفی و فرش ارزان و خرید فرش توسط شما عزیزان به راحتی صورت میگیرد  بهترین فرش و فرش زیبا و فرش خوب فقط در کارخانه فرش کاشان تولید فرش می شود فرش ایران و فرش ماشینی مستقیم از کارخانه به دست خریدار میرسد و واسطه ای وجود ندارد بزرگ ترین فروشگاه فروش فرش ایران در خدمت شما عزیزان هست