بهترین فرش برای دکوراسیون مدرن

best-carpet-deco.jpg

 

فرش ماشینی برای دکوراسیون مدرن

فرش ماشینی مناسب برای دکوراسیون مدرن از جمله مسائلی است که امروزه ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول ساخته است. اضافه نمودن یک فرش ماشینی در دکوراسیون مدرن می تواند حال و هوای فضای داخلی منزل شما را به کل تغییر دهد. فرش ماشینی به نظر می رسند در محیط هایی که رنگ های ساده همچون فرش خاکستری ، سفید، بژ یا آبی در آن غالب است، به تقویت زیبایی فضا و آن محیط کمک شایانی می کند.
با وجود این که انواع متفاوتی از فرش های ماشینی جهت انتخاب نمودن وجود دارند، اما برای چیدمان دکوراسیون مدرن منزل خود بایستی بعضی از قوانین و نکات اصولی را در زمینه چیدمان و استفاده از فرش ماشینی، هموراه مدنظر داشته باشید. پس توصیه می شود که سلیقه تان را در این مورد به کار بگیرید و به نکاتی که در این مطلب به شما آموزش می‌دهیم توجه فرمایید تا بتوانید دکوراسیون مدرن منزل خود را زینت ببخشید.

چیدمان فرش ماشینی در دکوراسیون مدرن

 به طور معمول افراد حس خوب و خوشایندی نسبت به محیط هایی که برای آن ها چند فرش یا گلیم در نظر گرفته است، ندارند به این دلیل که این نوع چیدمان ما را به‌ یاد خانه‌ هایی قدیمی می ‌اندازد به طور سراسری پوشیده از فرش بودند. در این نوع فضای ها گویی که احساس خفه ای جریان داشت که منجر می شد حس راحتی و خوشایندی نداشته باشیم.
امروزه با توجه به تنوع بیش از اندازه ای که در زمینه‌ کفپوش‌ ها به‌وجود آمده،  افراد به‌ سمت استفاده از فرش ‌های ماشینی کوچک‌ کشیده شده اند. به ‌همین علت است که شاید موردی که قصد بیانش را داریم کمی به‌ نظر شما عجیب بیاید اما باید بدانید که با وجود انواع سایز فرش ماشینی همچون فرش 6 متری ، فرش 9 متری ، فرش 12 متری و ... شما قادر خواهید بود از چند فرش با سایز کوچک، گلیم و یا حتی چند قالیچه در یک اتاق به کار ببرید و به ‌جای آن که فضای اتاق را خفه کنید، از دکوراسیونی مدرن و زیبایی برخوردار شوید.
 
شما جهت اجرایی کردن این ‌کار می‌ توانید از فرش ماشینی بسیار ساده به‌عنوان زمینه استفاده کنید و سپس فرشی کوچک ‌تر و پر نقش تر‌ را به صورت صاف و یا حتی زاویه‌ دار بر روی آن‌ فرش زمینه پهن نمایید. علاوه بر این شما قادر خواهید بود دو عدد فرش ماشینی کوچک را به یکدیگر متصل نموده و یک فرش بزرگتر را ایجاد کنید.
 فرش‌ های ماشینی موردنظر شما می‌توانند رنگ‌ و نقش هم را کامل کرده و یا این کاملا متضاد باشند تا این گونه بتوانند در فضا کنتراست ایجاد نمایند. مورد مهم دیگر در دکوراسیون مدرن، مبلمانی است که استفاده کرده اید. این مورد را همواره مدنظر داشته باشید که سادگی مبلمان عنصری می باشد که موجب می‌شود تا تفاوت نقش این دو فرش، چشمان شما را نیازارد و باعث شلوغی فضا نشود و حتی یک ظاهر بی‌ عیب و نقص را در اختیار شما قرار دهند.

رنگ فرش ماشینی به عنوان راهنما

تنوع طرح و نقش‌ فرش‌ های ماشینی آن چنان چشم‌نواز هستند که به طور معمول در هنگام خرید فرش ، از توجه نمودن به رنگ فرش غافل می‌شویم در صورتی که که توجه کردن به رنگ زمینه‌ فرش ماشینی موجب می شود تا آن‌ را بهتر و زیباتر با دکوراسیون مدرن منزل خود هماهنگ سازیم.
برای مثال چنان چه زمینه‌ فرش ماشینی موردنظر شما آبی‌ است حتی اگر نقش آن ترکیب شده با رنگ‌ های طلایی، زرد و نارنجی باشد، توصیه می شود تا در دکوراسیون اتاق خود از عناصری استفاده کنید که به رنگ آبی هستند. چنان چه طیف ‌های متفاوت رنگ آبی را برای این‌ کار به کار ببرید بی شک دکوراسیون شما از یکنواختی بیرون می آید و یک هارمونی خارق العاده را ایجاد می‌ نماید.
کلا می توان این گونه بیان کرد که استفاده از رنگ زمینه‌ فرش ماشینی به طور صحیح و ترکیب درست آن با سایر عناصر خانه منجر می‌شود تا جلوه‌ آن بیشتر از قبل شود. برای مثال زمانی که زمینه‌ فرش کرم و قهوه‌ ای ا‌ست، دکوراسیون منزل زمانی با فرش هماهنگی خاص را پیدا می کند که دیوارها و کفپوش کرم و استخوانی باشند. همچنین مبلمان و میز در این دکوراسیون بهتر است که به رنگ قهوه ‌ای باشد. گفتنی است در این حالت رنگ قهوه ‌ای زمینه‌ فرش سریعا، توجه هر شخصی را به‌ خود جلب می نماید.
کلام آخر این که جستجو کردن جهت یافتن یک فرش ماشینی خاص و زیبا و ترکیب کردن آن با دکوراسیون مدرن منزل به گونه ای که با یکدیگر هماهنگ باشند، می تواند زیبایی فضای داخلی منزل شما را دو چندان نماید. فرش های ماشینی در صورتی که به درستی انتخاب شوند، این توانایی را دارند تا در دکوراسیون مدرن منزل شما، حس هیجان و سر زندگی را بدمند و تا حد زیادی حال و هوای آن را تغییر سازند.

برچسب :
فرش ماشینی , خرید فرش , بهترین فرش ماشینی , دکوراسیون مدرن قالی ماشینی ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
انتخاب فرش ماشینی خوب
فروش فرش 1200 شانه با ضمانت نامه و گارانتی
تفاوت فرش فانتزی و گلیم فرش
خرید اینترنتی فرش یا قیمت فروشگاه فیزیکی؟
اطلاعات درباره فرش ماشینی
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
10 رنگ  8 رنگ  فرش ارزان  پاتریس  فرش مشهد  اریکا  500 شانه  فرش ماشینی  1000 شانه  700 شانه  فرش کاشان  فرش ابریشم  فرش  فرش فیروزه ای  فرش 1200 شانه  فرش پاتریس  فرش 700 شانه  تابلو فرش  تراکم 2550  تراکم 2100  تراکم 3000  قیمت فرش  قیطران  شهر فرش  بازار فرش  فرش 12 متری  فرش ماشینی کاشان  فیروزه ای  خرید فرش  قالی  خرید فرش اینترنتی  خرید اینترنتی فرش  فرش 9 متری  فرش 6 متری  1200 شانه  فرش 14 رنگ  قالیچه  خرید فرش 700 شانه  شهر فرش کاشان  فرش 700 شانه تراکم 2550  تراکم  تراکم 2550  12 متری  شاهرخ  سرمه ای  carpet  1000  700  1200  فرش یلدای کویر  نگین مشهد  فرش قیطران  فرش ستاره کویر  فرش مشهد اردهال  دنیای فرش  فرش عظیم زاده  کهکشان  ارکیده  باغ بهشت  افشان  فرش نگین مشهد  tva  ماهی  فرش 12متری  کناره  گلیم  فرش 1000 شانه  6 متری  فرش 500 شانه  tva lhadkd  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت فرش 6 متری  طرح چیچک  قیمت فرش کاشان  فرش ماشینی 1000 شانه  فرش خوب  فرش 1200 شانه تراکم 3600  فرش طرح برجسته ۱۲۰۰ شانه  1200 شانه تراکم 3600  فرش تراکم 3000  فرش طرح 700  700 شانه تراکم 2550  فرش هزار شانه  فرش 12 رنگ  خرید فرش ماشینی  خرید فرش کاشان  قیمت فرش ماشینی  طرح فرش  فروش فرش  فرش ماشینی 700 شانه  کارخانه فرش  700 reeds  قیمت فرش 1200 شانه  فرش طرح 700 شانه  قیمت فرش 500 شانه  خرید اینترنتی فرش کاشان  قیمت فرش طرح 700  فرش قیمت مناسب  کارخانه فرش کاشان  فرش درجه يک  1500 شانه تراکم 4500 طرح طلا کوب 
 

 فرش کاشان  با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ، فرش 1500 شانه تراکم 4500 ، فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.