نکات مهم در خرید فرش ماشینی

buying-kashan-machinary-carpet.jpg

برای این که فرشی را برای منزلتان تهیه نمایید باید به مواردی از قبیل ماندگاری ، کیفیت ، آلرژی یا حساسیت زا بودن و تفاوت فرش دستبافت و فرش ماشینی توجه کنید .
در خانه اکثر ما ایرانی ها فرش جایگاه خاص خود را در چیدمان دارد. اما برای داشتن یک انتخاب فرش مناسب فقط نباید به طرح و رنگ آن توجه نمایید . نکاتی در مورد جنس آن ها وجود دارد که بهتر است بدانید . شما می توانید با مطالعه این مقاله از نکاتی درباره خرید فرش ماشینی اطلاع پیدا کنید تا دیگر فریب چرب زبانی فروشندگان را نخورید و با تکیه بر آگاهی خود فرش مورد نیاز و مناسبتان را تهیه نمایید .

مهم ترین نکات برای خرید فرش ماشینی :
سه دلیل وجود دارد که فرش گل برجسته ارزان را خریداری نفرمایید :
1. در بین فرش ها فرش گل برجسته دارای طرفدارن زیادی می باشند و از تنوع رنگی و طرحی زیادی نیز برخور دارند و قیمت مناسبی نیز دارند . اما این نوع از فرش ها بیشتر برای دفتر کار مناسب می باشد .
2. فرش گل برجسته از کیفت پاینی برخوردار می باشد و در اولین شستشو برجستگی های خود را از دست می دهند . این نوع فرش ها برای اتاق های کودکان مناسب نمی باشد . زیرا هم تمیز کردنشان کارسختی است و هم نشستن و راه رفتن بر روی آن ها باعث آزار کودک می شود . برای اتاق کودکتان بهتر است که فرش های را تهیه نمایید که دارای طرح های ساده می باشند و تمیز کردنشان نیز آسان باشد .
3. بعد از مدتی که فرش گل برجسته پا خوردند باعث می شود که برجستگی هایش هم سطح شود و به دلیلی این که قسمت های تو رفته در این فرش های بیشتر است فرش نازک می شود و فرم اولیه خود را از دست می دهد .
فرش تزئینی
فرش تزیینی برای دکور مناسب می باشند اما زمانی که از آن ها استفاده شود به دلیل این که نخ های که در آن ها بکار رفته است نازک و ضخیم است هنگام راه رفتن بر روی آن ها نخ هایشان کنده می شود و تمیز کردن و جارو کشیدن آن ها نیز کار سختی است . این فرش ها باعث می شوند که باقی مانده خرده نان و یا غذا درون تار پودشان باقی بماند و همانطور که گفته شد تمیز کردنشان کار آسانی نیست .
فرش های رنگی طرح دار : این نوع فرش ها را از الیاف های نامرغوب تهیه می کنند و دارای وزن سبکی می باشند . فرش های رنگی طرح دار را برای اتاق های خواب طراحی کرده اند اما استفاده از آن هادر اتاق خواب مخصوصا برای کودکان باعث ایجاد آلرژی و حساسیت می شود .
تفاوت فرش های ماشینی با فرش های دست بافت :
یکی از عمده  تفاوت های فرش ماشینی و فرش دست بافت قیمت های آن ها می باشد . این دو از نطر قیمت دارای تفاوت زیادی هستند . الیاف های که در آن دو بکار رفته نیز متفاوت می باشد در فرش دست بافت اکثرا از الیاف های طبیعی مانند پشم و ابریشم استفاده می شود اما در فرش های ماشینی اکثرا از الیاف های مصنوعی ماندد پلی استر و بی سی اف و اکریلیک و غیره استفاده می شود که بعضی از این الیاف های مصنوعی باعث ایجاد حساسیت می شود پس هنگام خرید فرش ماشینی اگر دارای کودک و یا فرد سال خورده می باشد حتما به الیاف بکار رفته در فرش بیشتر دست نماید الیاف آکریلیک از مرغوب ترین الیاف های مصنوع می باشد که ضد حساسیت نیز می باشد اکثر شرکت ها و یا کارخانه های برند از این الیاف در محصولات خود استفاده می کنند تا مشتریان خود را راضی نگه دارند .
هنگام خرید فرش های ماشینی یک کارشناس باشید .
الیاف های که در فرش های ماشینی بکار رفته است ممکن است باعث ایجاد حساسیت شود . برای این که چنین مشکی نداشته باشید می توانید فرش های دست بافت را تهیه نمایید . همچنین اگر دارای سابقه آلرژی و یا آسم هستید بهتر است که از فرش فانتزی و تزیینی استفاده نکنید . زیرا این نوع از فرش ها ذرات گرد غبار را به خود جذب می کنند و همین کار باعث ایجاد آلرژی در افراد می شود .
در فرش های ماشینی درصد نایلون زیادی استفاده شده است . و به راحتی آلودگی ها و مو را جذب خود می کند اما فرش های دست بافت به دلیل طبیعی بودن الیاف بکار رفته در آن ها آلودگی و مو را به خود جذب نمی کند و باعث نمی شد که خانه آلوده شود .
اما اگر توانایی خرید فرش دست بافت را ندارید فرش های ماشنی را تهیه نمایید که در آن ها از الیاف مرغوب ضد حساسیت استفاده شده باشد و همچنین دارای تراکم و شانه ی بالا باشند زیرا این ویژگی باعث می شود که فرش دارای استحکام بیشتر شود و گرد خاک و آلودگی را کمتر جذب نماید .
خرید فرش با طول عمر بالا
یکی دیگر از نکات مهم در هنگام خرید فرش ماشینی طول عمر آن ها می باشد . طول عمر فرش به مواردی هم چون تعداد شانه و تراکم و جنس الیاف بکار رفته در فرش وابسته است هر چه جنس الیاف بکار رفته در فرش بهتر باشد و تعداد شانه و تراکم آن بالا تر باشد آن فرش دارای طول عمر بیشتری خواهد بود . فرش های که در الیافشان نایلون بکار رفته است نیز دارای مقاومت می باشند و نسبت به دیگر فرش ها از قیمت پایین تری برخورداراست و همچنین در برابر تغییر شکل مقاوم می باشند .
انتخاب فرش ماشینی بر اساس رنگ
انتخاب رنگ فرش به سلیقه ی هر فرد بستگی داراد اما در این مورد نیز نکاتی وجود دارد برای مثال اگر داری منزل کوچک می باشد و می خواهید منزلتان بزرگ تر به نظر برسد بهتر است که فرش با رنگ روشن تهیه نمایید و اگر دارای منزل بزرگ می باشید  و می خواهید که منزلتان گرم تر و صمیمی تر به نظر برسد بهتر است که از رنگ های تیر استفاده نمایید . برای مطالعه انتخاب فرش متناسب با دکوراسیون اینجا را کلیک کنید .
برای خرید فرش بهتر است از شرکت های برند فرش مورد نیاز خود را تهیه نمایید زیرا برند ها برای جلب نظر مشریانشان از الیاف های باکیفیت استفاده می کنند از بهترین برند فرش می توان به فرش قیطران ،  فرش خاطره کاشان ،  فرش یلدای کویر ،  فرش نگین مشهد و غیره اشاره نمود .

خرید آنلاین فرش ماشینی
خرید اینترنتی فرش ماشینی راهی دیگر برای تهیه فرش مورد نیاز شما می باشد برای اینکه بدانید خرید اینترنتی فرش چه مزایایی دارد اینجا را کلیک کنید . فروشگاه آنلاین کالا فرش با داشتن تنوعی از فرش های 1200 شانه و فرش 1000 شانه و فرش 700 شانه و فرش 1500 شانه  و فرش فانتزی و سجاده فرش و ... با بهترین کیفیت و بهترین قیمت سعی درجلب رضایت مشتریان دارد.

برچسب :
انتخاب فرش مناسب , خرید فرش ماشینی کاشان , فرش گل برجسته , فرش تزئینی , فرش دست بافت , فرش فانتزی , بهترین برند فرش , خرید اینترنتی فرش ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش 1200 شانه سرمه ای در دکوراسیون
تاریخچه و اهمیت فرش کاشان در فرهنگ و هنر ایران
فرش جهیزیه
قیمت انواع فرش ماشینی کاشان
فروش ويژه و عيدانه کالا فرش
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
10 رنگ  8 رنگ  فرش ارزان  پاتریس  فرش مشهد  اریکا  500 شانه  فرش ماشینی  1000 شانه  700 شانه  فرش کاشان  فرش ابریشم  فرش  فرش فیروزه ای  فرش 1200 شانه  فرش پاتریس  فرش 700 شانه  تابلو فرش  تراکم 2550  تراکم 2100  تراکم 3000  قیمت فرش  قیطران  شهر فرش  بازار فرش  فرش 12 متری  فرش ماشینی کاشان  فیروزه ای  خرید فرش  قالی  خرید فرش اینترنتی  خرید اینترنتی فرش  فرش 9 متری  فرش 6 متری  1200 شانه  فرش 14 رنگ  قالیچه  خرید فرش 700 شانه  شهر فرش کاشان  فرش 700 شانه تراکم 2550  تراکم  تراکم 2550  12 متری  شاهرخ  سرمه ای  carpet  1000  700  1200  فرش یلدای کویر  نگین مشهد  فرش قیطران  فرش ستاره کویر  فرش مشهد اردهال  دنیای فرش  فرش عظیم زاده  کهکشان  ارکیده  باغ بهشت  افشان  فرش نگین مشهد  tva  ماهی  فرش 12متری  کناره  گلیم  فرش 1000 شانه  6 متری  فرش 500 شانه  tva lhadkd  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت فرش 6 متری  طرح چیچک  قیمت فرش کاشان  فرش ماشینی 1000 شانه  فرش خوب  فرش 1200 شانه تراکم 3600  فرش طرح برجسته ۱۲۰۰ شانه  1200 شانه تراکم 3600  فرش تراکم 3000  فرش طرح 700  700 شانه تراکم 2550  فرش هزار شانه  فرش 12 رنگ  خرید فرش ماشینی  خرید فرش کاشان  قیمت فرش ماشینی  طرح فرش  فروش فرش  فرش ماشینی 700 شانه  کارخانه فرش  700 reeds  قیمت فرش 1200 شانه  فرش طرح 700 شانه  قیمت فرش 500 شانه  خرید اینترنتی فرش کاشان  قیمت فرش طرح 700  فرش قیمت مناسب  کارخانه فرش کاشان  فرش درجه يک  1500 شانه تراکم 4500 طرح طلا کوب 
 

 فرش کاشان  با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ، فرش 1500 شانه تراکم 4500 ، فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.