فروش عمده فرش

wholesale-carpet.jpg

در دنیا افراد زیادی وجود دارند که خواهان فرش ایرانی هستند و فرش های ایرانی به بسیاری از کشور های دنیا ، صادر شده است . اما در بین تمامی آن ها به کشور هایی که در حاشیه خلیج فارس قرار دارند بیشترین صادرات فرش ماشینی از ایران صورت می گیرد . کاشان را می توان یکی از مهم ترین قطب های تولید فرش ماشینی و دستبافت در جهان دانست که با دارا بودن 5 شهرک صنعتی و بیش از 1200 تولید کننده و بافنده فرش برای دیگر تولید کننده های فرش ماشینی مانند فرش های ترک رقیب بزرگی می باشند . حدود 80 درصد از اشتغال در این شهر به کارخانه های ریسندگی و بافندگی مربوط می شود . شهر کاشان در حال حاضر به 40 کشور در دنیا فروش عمده دارد . فروش عمده فرش از کاشان به کشور هایی مانند انگلیس ، آلمان ، استرالیا ، چین و کشور های همسایه ایران پاکستان ، افغانستان و امارات صورت می گیرد . هر کدام از این کشور ها فرش های با کیفیت متفاوتی و مخصوص به خود را می خواهند . از کل صادرات فرش ایران حدود 80 درصد آن از کاشان می باشد و برای بافت فرش های ماشینی از به روز ترین و جدیدترین دستگاه های بافت فرش در این شهر استفاده می شود . کاشان توانسته با بکارگیری نیرو های مجرب و کارشناسان خبره دست به تولید فرش های ماشینی با کیفیت زده و در سراسر جهان در زمینه صنعت فرش ماشینی حرف اول را بزند .  اکثر شرکت ها و کارخانه های تولید فرش در کاشان در نمایشگاه دموتکس که در آلمان برگزار می شود شرکت می کنند تا فرش های اصیل ایرانی با بهترین کیفیت را به تمامی دنیا معرفی نمایند . فروش عمده فرش به این معنی می باشد که فرش ها را در تعداد زیادی به فروش برسانند . زمانی که فرش های ماشینی را در یک کارخانه تولید می کنند اکثر آن ها را به صورت عمده به فروش می رسانند . به این صورت که مغازه داران و تاجران ، فرش های تولیدی را به صورت عمده از کارخانه ها تهیه می کنند و سپس آن ها را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند . در این بین به دلیل وجود واسطه ( دلالان ) که همان افرادی می باشند که فرش ها را به صورت عمده خریداری کرده اند و همچنین خرده فروش ها قیمت فرش نسبت به قیمت کارخانه آن دارای افزایش می باشد تا به دست مشتر برسد . به دلیل بالا بودن تعداد خرید در عمده فروشی و همچنین خرید به صورت مستقیم و از کارخانه قیمت فرش ها بسیار پایین تر از قیمت آن ها به صورت تکی می باشد .

تفاوت قیمت عمده فرش و فرش خرده

یکی از مهم ترین و اصلی ترین تفاوت بین فروش عمده فرش و خرده فرش ها قیمت آن ها می باشد . در فروش عمده فرش ماشینی ، حجم کالای مورد نظر بالا می رود به همین دلیل است که قیمت آن نسبت به قیمت خرده فروشی بسیار پایین تر است . این در صورتی است که در فروش خرده فرش حجم کالای مبادله شده بسیار کم می باشد .

قیمت فرش عمده

از مهم ترین مزایا و اصلی ترین مزایای فروش عمده قیمت آن است . و همچنین یکی دیگر از دلایل پایین بودن قیمت در خرید عمده فرش این است که با خرید فرش ها به صورت عمده به دلیل تهیه آنها به صورت مستقیم و از کارخانه و با حذف دلالان و واسطه ها باز هم قیمت پایین می آید . بنابراین با خرید فرش ها به صورت عمده قیمت تمام شده برای شما بسیار ارزان خواهد بود . قیمت فروش عمده فرش های 500 شانه نسبت به فروش عمده فرش های 700 شانه و فروش عمده فرش های 700 شانه نسبت به فروش عمده فرش های 1000 شانه و همین طور فروش عمده فرش های 1000 شانه نسبت به فروش عمده فرش های 1200 شانه ارزان تر می باشد . زیرا هر چه تعداد شانه و تراکم در یک فرش ارتقا یابد قیمت آن ها نیز افزایش می یابد . و به صورت کلی می توان گفت که فروش فرش به صورت عمده در مقایسه با فروش فرش به صورت تکی بسیار پایین تر است .

خرید عمده فرش با قیمت ارزان از کارخانه

امروزه برای این که کسب و کار پر درآمد و پر سود داشته باشید باید سرمایه زیادی نیز داشته باشید . در شرایط امروزه جامعه و داشتن سرمایه اندک راه اندازی کسب و کار با سود و در آمد بالا غیر ممکن است . اما عمده فروشی از این قضیه مستثنا می باشد .شما می توانید فرش ها را با قیمت اندک و به صورت عمده از کار خانه تهیه نمایید . بنابراین می توان گفت که خرید عمده فرش ماشینی باعث می شود که سود زیادی نصیب این خریداران شود . شما می توانید برای خرید فرش به صورت عمده به فروشگاه کالا فرش مراجعه نمایید و در آن جا فرش خود را به صورت عمده و با کمترین قیمت ممکن خریداری نمایید و یا حتی با مراجعه به فروشگاه آنلاین کالا فرش ، خرید فرش تکی تان را نیز را با قیمت های مناسب تهیه نمایید زیرا این شرکت علاوه بر عرضه فرش های ماشینی خود در حجم بالا و قیمت بسیار مناسب ، محصولاتش را به صورت تکی نیز با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه عرضه می دارد . هم چنین فروشگاه آنلاین کالا فرش کلیه هزینه های اضافی در خرید را حذف نموده و با این عمل در زمان و هزینه های شما بسیار صرفه جویی می شود .

برچسب :
فروش عمده فرش, خرید عمده فرش, صادرات فرش ماشینی, فرش باکیفیت, فروش عمده فرش 700 شانه, فروش عمده فرش 1000 شانه, فروش عمده فرش 1200 شانه, قیمت فرش عمده
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
درباره فرش ماشینی کاشان
تولید فرش کاشان
تمامی اطلاعات برای فرش گل برجسته
نکات خرید فرش آشپزخانه
فرش ماشینی در صنعت صادرات
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
  فرش کاشان   با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.