قالیچه و نحوه استفاده از آن

how-to-use-carpet.jpg

تنها قالی نیست که می تواند نقش کف پوش داشته باشد و محافظ شما در برابر سرما و گرما باشد . بلکه گلیم ، قالیچه ، فرش فانتزی و غیره وجود دارد که با توجه به کوچک شدن فضاها در عصر معاصر بسیار نیز پرکاربرد خواهد بود . در این مقاله توضیحات کاملی از اینکه گونه از قالیچه ها می توان استفاده کرد قرار داده شده است که شما می توانید در ادامه آن را مطالعه کنید .

 

1- قالیچه و نحوه استفاده از آن

فرش قالیچه یکی از مدل های است که چه در سبک سنتی و چه در سبک مدرن ، تنوع زیادی دارد . بنابراین داشتن اطلاعاتی درباره این نمونه و نحوه چینش آن می تواند برای هر شخصی جذاب باشد .

 

1-1- اندازه قالیچه

در ابتدا سعی کنید اندازه قالیچه را به حدی در نظر بگیرید که وسائل بر روی آن قرار بگیرد به صورتیکه اجسام بزرگ مثل مبل پایه جلویی آن ، روی قالیچه قرار بگیرد . این موضوع برای آشپزخانه و فرش زیرمیز ناهارخوری نیز صدق می کند . اما اجسام کوچیکتر کاملا روی قالیچه قرار بگیرد .

 

1-2- قالیچه اتاق خواب

 اگر شما از فرش قالیچه برای اتاق خواب استفاده می کنید بهتر است بین 20 تا 60 سانت بسته به اندازه کل محیطتان از دیوار فاصله داشته باشد که به طور عمومی 45 سانت را مناسب می دانند .اگر تخت خواب دارید باید قالیچه را به شیوه ای پهن کنید هنگام برخواستن از تخت پای شما بر روی قرار بگیرد . که برای تخت های دو نفره حداقل 30 سانت و برای تخت یک نفره حداقل 45 سانت پیشنهاد می شود . در مسیرهای پر رفت و آمد ، تمام کف را با قالیچه بپوشانید تا حس خوبی به فرد انتقال یابد .

 

1-3- قیمت قالیچه

فرش قالیچه ها عموما قیمت مناسبی دارند در نتیجه شما باید به کاربرد مد نظرتان نیز توجه داشته باشید . اگر آن را برای اتاق خواب کودک میخواهید و به شستشو زیاد نیاز دارید ، توجه کنید که قالیچه های سیسال و کنفی به علت وجود الیاف طبیعی به سختی تمیز می شوند . گاهی قالیچه یا محصولات فرش فانتزی وجود دارد که برای شما سوال باشد که این مورد را چگونه استفاده کنیم و چه جلوه ای ایجاد می کند . در کل قالی گرد برای برجسته سازی محیط و نمایان تر کردن جزئیات استفاده می شود .یا به فرض اگر در سقف شما نمایی گرد وجود دارد یا لوستر شما دایره شکل است این قالیچه باعث نمای بیشتر به محیط می شود .

برچسب :
'فرش فانتزی' , 'فرش قالیچه' , فرش
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
پر فروش ترین فرشهای ماشینی
بهترین فرش ماشینی کدام است؟
از بین بردن انواع لکه از فرش ماشینی
رنگ فرش ماشینی
انتخاب بهترین فرش در یک نگاه کلی
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
 فرش کاشان فروشگاه فرش کاشان فرش نگین مشهد کارخانه فرش کاشان تولید کننده و ارائه دهنده فرش ماشینی کاشان است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب صادرات فرش ماشینی مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان فرش طرح 700 شانه ، فرش 500 شانه ، فرش 700 شانه تراکم 2550 ، فرش 700 شانه تراکم 2700 ، فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما ، فرش 1000 شانه تراکم 3000 ، فرش 1000 شانه تراکم 3600 ، فرش 1200 شانه تراکم 3600 انتخاب کنید که با قیمت فرش تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد فرش 12 متری ، فرش 9 متری ، فرش 6 متری و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است .