تفاوت قیمت فرش در فروشگاه اینترنتی و حضوری

carpet-house.jpg

علت تفاوت قیمت فرش ماشینی در فروشگاه های اینترنتی و حضوری

قیمت فرش ماشینی به عوامل متعددی بستگی دارد و به همین دلیل است که هنگام مراجعه به فروشگاه های سطح شهر و یا فروشگاه اینترنتی فرش شاهد تفاوت چشمگیر قیمت فرش ها هستیم.
قیمت تمامی کالاها اعم از فرش ماشینی زیر نظر اتحادیه بوده و بر اساس میانگین قیمت تمام شده تعیین می شوند. فرش ماشینی نیز جزء آن دسته از کالاهای پر تقاضا در ایران می باشد که در وهله اول قیمت آن بر اساس جنس موادی که در آن به کار رفته برآورد می شود.
در ادامه مقاله عواملی را مورد بررسی قرار می دهیم که بر قیمت فرش ماشینی تأثیرگذار هستند تا بتوانید از بین گزینه های متعدد موجود بهترین فرش ماشینی ارزان قیمت را انتخاب کنید.
عوامل موثر در تعیین قیمت فرش ماشینی
زمانی که به فروشگاه اینترنتی فرش مراجعه می کنید در نگاه اول فرش های مشابهی را خواهید دید اما متعجب از این هستید که چرا قیمت آنها تا حد زیادی با یکدیگر متفاوت هستند. پس علت تفاوت قیمت فرش ماشینی در چیست؟
- تراکم و شانه فرش
اولین گزینه ای که باید برای مقایسه فرش ماشینی در نظر بگیرید، تراکم و شانه فرش می باشد. شانه عبارت است از تعداد گره هایی که در عرض فرش قرار می گیرند و تعداد گره ها در طول فرش، تراکم نام دارد. هر اندازه که شانه و تراکم فرش افزایش یابد، قیمت فرش ماشینی نیز بالاتر خواهد رفت. برای مثال قیمت فرش ماشینی 1000 شانه از 1500 شانه کمتر است چون تراکم فرش ماشینی 1000 شانه کمتر می باشد.
- نوع دستگاهی که فرش ماشینی با آن بافته می شود
یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت فرش، نوع دستگاهی است که فرش ماشینی توسط آن بافته میشود. برای مثال دستگاه های کارخانه فرش کاشان، از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار بوده و بهترین فرش ماشینی را می توان در فروشگاه اینترنتی فرش یافت.
- اندازه و ابعاد فرش ماشینی
به طور حتم اندازه و ابعاد  نیز می تواند بر قیمت فرش ماشینی تأثیر گذار باشد. اندازه های استاندارد در فرش های موجود در بازار عبارتند از فرش 6 متری ، فرش 9 متری و فرش 12 متری. البته امروزه به دلیل وسعت کم منازل و یا تغییر در دکوراسیون، افراد ترجیح می دهند که فرش هایی با ابعاد کمتر را انتخاب کنند. پس فرش های 6 متری و 9 متری دارای بیشترین تقاضا می باشند.
- نام برند فرش ماشینی
قیمت فرش همچنین می تواند متأثر از نوع برند و اسم و رسمی باشد که در بین مصرف کننده ها پیدا کرده است. هر اندازه برند فرش معتبر و شناخته تر باشد قطعا قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. اما در میان استثنا هم وجود دارد. برای مثال فرش کاشان یک برند بسیار مطرح بوده اما فرش ماشینی را با قیمت ارزان تری عرضه می کند.
- نوع فروشگاه عرضه کننده فرش
شاید شما هم هنگام خرید از فروشگاه های سطح شهر متوجه شده باشید که قیمت فرش ماشینی از قیمت کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی فرش ارزان تر است. دلیل این مسئله عرضه مستقیم از کارخانه فرش است که باعث می شود قیمت تمام شده فرش ماشینی برای مصرف کننده بسیار مقرون به صرفه تر از فروشگاه های شهر باشد. در واقع به جز صرفه جویی در زمان خود می توانید فرش ارزان تری را نسبت به فروشگاه های شهر خریداری نمایید.
- جنس الیاف مورد استفاده در فرش ماشینی
جنس الیاف به کار رفته در فرش ماشینی یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت آن است. امروزه فرش های ماشینی در جنس های پشم، اکریلیک، پلی استر و ... بافته می شوند که هر یک دارای قیمت های متفاوتی نسبت به یکدیگر می باشند. فرش ماشینی پشمی دارای مرغوب ترین جنس الیاف به کار رفته است و در وهله بعدی می توان به اکریلیک اشاره نمود که از نظر فنی مشابه به پشم است اما با این تفاوت که مصنوعی بوده و از خواص طبیعی پشم بی بهره می باشد.
- میزان عرضه و تقاضا در بازار
میزان عرضه و تقاضا یکی دیگر از مواردی است که می تواند قیمت فرش ماشینی را تعیین نماید. البته بازار این فرش. در وضعیت مطلوبی قرار داشته و قیمت آن در طی این سال ها افزایش چندانی نداشته است.
از مطالب بالا به این نتیجه می رسیم که عوامل متعددی بر قیمت فرش ماشینی تأثیرگذار هستند. از این رو هنگام خرید فرش ماشینی بهتر است به فروشگاه های فرش اینترنتی معتبر مثل فرش کاشان مراجعه کنید تا از کیفیت و قیمت فرش های عرضه شده مطمئن باشید.

برچسب :
فرش ماشینی , فرش کاشان , خرید فرش , قیمت فرش , فروشگاه اینترنتی فرش , فرش 6 متری , فررش 9 متری ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
ويژگي‌ها و مزاياي فرش وينتيج 1200 شانه گلبرجسته
انتـخاب فــــرش متناسب با دکوراسيون
تاريخچه و اصالت فرش ايراني و تاثير آن بر طرح‌هاي فرش ماشيني
انواع گره در فرش بافی
چرا خرید اینترنتی فرش ماشینی ؟
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
10 رنگ  8 رنگ  فرش ارزان  پاتریس  فرش مشهد  اریکا  500 شانه  فرش ماشینی  1000 شانه  700 شانه  فرش کاشان  فرش ابریشم  فرش  فرش فیروزه ای  فرش 1200 شانه  فرش پاتریس  فرش 700 شانه  تابلو فرش  تراکم 2550  تراکم 2100  تراکم 3000  قیمت فرش  قیطران  شهر فرش  بازار فرش  فرش 12 متری  فرش ماشینی کاشان  فیروزه ای  خرید فرش  قالی  خرید فرش اینترنتی  خرید اینترنتی فرش  فرش 9 متری  فرش 6 متری  1200 شانه  فرش 14 رنگ  قالیچه  خرید فرش 700 شانه  شهر فرش کاشان  فرش 700 شانه تراکم 2550  تراکم  تراکم 2550  12 متری  شاهرخ  سرمه ای  carpet  1000  700  1200  فرش یلدای کویر  نگین مشهد  فرش قیطران  فرش ستاره کویر  فرش مشهد اردهال  دنیای فرش  فرش عظیم زاده  کهکشان  ارکیده  باغ بهشت  افشان  فرش نگین مشهد  tva  ماهی  فرش 12متری  کناره  گلیم  فرش 1000 شانه  6 متری  فرش 500 شانه  tva lhadkd  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت فرش 6 متری  طرح چیچک  قیمت فرش کاشان  فرش ماشینی 1000 شانه  فرش خوب  فرش 1200 شانه تراکم 3600  فرش طرح برجسته ۱۲۰۰ شانه  1200 شانه تراکم 3600  فرش تراکم 3000  فرش طرح 700  700 شانه تراکم 2550  فرش هزار شانه  فرش 12 رنگ  خرید فرش ماشینی  خرید فرش کاشان  قیمت فرش ماشینی  طرح فرش  فروش فرش  فرش ماشینی 700 شانه  کارخانه فرش  700 reeds  قیمت فرش 1200 شانه  فرش طرح 700 شانه  قیمت فرش 500 شانه  خرید اینترنتی فرش کاشان  قیمت فرش طرح 700  فرش قیمت مناسب  کارخانه فرش کاشان  فرش درجه يک  1500 شانه تراکم 4500 طرح طلا کوب 
 

 فرش کاشان  با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ، فرش 1500 شانه تراکم 4500 ، فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.