فرش 700 شانه

carpet-700-reeds.jpg

برای خرید یک فرش باید در مورد فرش و ویژگی های فرش انتخابی مورد نظر اطلاعات کامل داشت تا خریدی خوب و دلخواه خود را داشته باشیم و از کیفیت فرش خود اطمینان پیدا کنیم. ما در این مقاله به تعریف فرش 700 شانه به صورت کامل پرداخته ایم تا اطلاعات شما را در این زمینه بالا برده و به خرید بهتر به شما مشتریان عزیز راهنمایی و کمک کرده باشیم.

فرش 700 شانه چیست؟

برای شناخت فرش 700 شانه ابتدا باید تعریف شانه و تراکم را بدانید. شانه فرش یعنی تعداد گره یا به اصطلاح ریشه هایی که در یک متر از قسمت عرض یا پهنای فرش توسط دستگاه بافته می شود. برای مثال فرش 700 شانه به فرشی گفته می شود که در یک متر از عرض فرش تعداد 700 گره یا ریشه بافته شده است که اگر شما به قسمت پشت فرش نگاه بیندازید این گره ها را راحت تر تشخیص می دهید. تراکم فرش هم به گره یا یک متر از قسمت طول یا درازای فرش بافته می شود. مثلا فرش 700 شانه با تراکم 2550 به فرشی گفته می شود که در یک متر از طول آن فرش 2550 گره یا ریشه بافته می شود.

انواع فرش 700 شانه

فرش ماشینی 700 شانه در 3 نوع می باشد که در ادامه به توضیح هر سه نوع پرداخته شده است:

 فرش 700 شانه واقعی

فرش 700 شانه واقعی یکی از با کیفیت ترین نوع از این محصولات می باشد که در آن از بهترین نخ خاب و تار و پود صد در صد اکریلیک و پنبه و همراه با ضمانت نامه ارائه می گردد ، استفاده می شود. فرش 700 شانه اصل و درجه یک به صورت 8 یا 10 رنگ که با بهترین و درجه یک ترین دستگاه بافت فرش های 700 شانه که HCPx2 نام دارد بافته می شود .

 فرش 700 شانه تبدیلی

فرش 700 شانه تبدیلی دارای کیفیت و قیمتی کمتر از فرش 700 شانه واقعی می باشد زیرا بافت این نوع فرش با دستگاه های 500 شانه که تغییراتی در نوع بافت دستگاه داده اند می باشد یعنی تعداد 700 گره یا ریشه در تراکم عرضی یا همان شانه فرش و حدودا 1500 گره یا ریشه در تراکم طولی فرش بافته می شود. این مدل از فرش 700 شانه فقط به صورت 7 رنگ در بازار ارائه می شود .

 فرش طرح 700 شانه

فرش طرح 700 شانه در واقع تعداد تراکم عرضی یا شانه آن 700 گره یا ریشه نمی باشد و علت نام گذاری آن این می باشد که دارای طرح و نقشه های 700 شانه واقعی می باشد . در صورتی که فرش طرح 700 شانه از نظر تعداد تراکم عرضی ( شانه ) و طولی یک نوع فرش 500 شانه می باشد که با تراکم عرضی یا شانه 500 گره یا ریشه و تراکم طولی 1000 گره یا ریشه بافته می شود. در حالی که فرش طرح 700 شانه نیز مانند فرش 700 شانه واقعی دارای بهترین نخ پود و در نتیجه بهترین کیفیت از انواع فرش 700 شانه می باشد.

تشخیص کیفیت فرش خوب

یک فرش با کیفیت و خوب به فرشی گفته می شود که در ابتدا با به روز ترین و مدرن ترین دستگاه های بافت فرش ماشینی بافته می شود که جدید ترین دستگاه ها به ترتیب شونهر تولید آلمان، HCP که دارای دو نوع HCPx1 و HCPx2 و HCI تولید بلژیک می باشند. فرش ماشینی 700 شانه غالبا با دستگاه های شونهر و HCP بافته می شوند که یک فرش ماشینی 700 شانه درجه یک با دستگاه HCPx2 بافته می شود . دومین موردی که در کیفیت فرش موثر است جنس الیاف یا نخ خاب فرش و میزان خالص بودن آن می باشد. در این مورد نیز باید گفت که بافت فرش ماشینی با دو نوع نخ پلی استر و اکرولیک بافته می شود که در فرش ماشینی 700 شانه بسته به تولید کننده هم به طور جداگانه از هر نخ یا ترکیب هر دو نخ استفاده می شود . نخ اکرولیک بهترین نوع نخ موجود در بازار می باشد که سبک ، قابل شست و شو، ضد حساسیت، با دوام و مقاوم در برابر نور خورشید و شست و شو با مواد شیمیایی می باشد . نخ پلی استر به مراتب دارای ویژگی های کمتری نسبت به نخ اکرولیک می باشد ولی در مقایسه با نخ آکرولیک دارای نرمی و گرمی بیشتری است . اکثرا در بافت فرش ماشینی 700 شانه از نخ پلی استر استفاده می شود و به همین دلیل ما به مشتریانی که روی زمین نشستن را ترجیح می دهند فرش ماشینی 700 شانه را پیشنهاد می دهیم تا از راحتی و گرم ونرمی فرش خود لذت بیشتری ببرند .

فرش 700 شانه در کالا فرش

 ما در کالا فرش بیش از 150 طرح و با انواع رنگ ها در زمینه ی فرش 700 شانه را در دو نوع فرش 700 شانه واقعی و فرش طرح 700 شانه با تراکم های طولی 2550 تا 2700 گره یا ریشه با الیاف خالص و درجه یک تولید می کنیم که سعی داریم طبق علایق و سلیقه ی مشتریان محترم متفاوت و متنوع باشد تا همه ی سلایق را دربربگیرد.

خرید فرش از فروشگاه آنلاین کالا فرش

 اگر شما قصد خرید فرش 700 شانه از فروشگاه آنلاین کالا فرش را دارید ، می توانید به دو صورت از این شرکت خرید داشته باشید :
1. خرید حضوری فرش 700 شانه : شما می توانید در صورت امکان به درب کارخانه ما در کاشان مراجعه نموده و پس از انتخاب ، فرش مورد نظر خود را خریداری نمایید .
2. خرید آنلاین فرش 700 شانه : کسانی که وقت یا امکان رفتن به نمایشگاه های کالا فرش را ندارند و در شهرستان هستند نیز امکان خرید فرش را به صورت آنلاین دارند به این صورت که به سایت ما مراجعه نموده و با انتخاب گزینه فرش 700 شانه در قسمت لیست محصولات می توانند فرش خود را خریداری نموده و هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت نمایند . شما می توانید در کالا فرش طبق توضیحات بالا و مشاوره و راهنمایی هایی که در خرید هر نوع فرش از انواع فرش ماشینی 700 شانه در این فروشگاه داده شده است از خرید خود اطمینان لازم را حاصل کرده زیرا که ما محصولات خود را نیز با ضمانت نامه کتبی ، بیمه نامه و هم چنین بدون واسطه و ارسال رایگان درب منزل ارائه می دهیم. امیدواریم که رضایت و اعتماد کامل شما را برای یک خرید خوب و مطمئن از فروشگاه آنلاین کالا فرش جلب کرده باشیم.

برچسب :
فرش 700 شانه, فرش 700 شانه اصل, فرش ماشینی 700 شانه درجه یک, خرید فرش 700 شانه, خرید آنلاین فرش 700 شانه
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
نقشه و طرح فرش ایرانی
فرش جهیزیه
معرفی فرش ماشینی 1200 شانه کاشان
پاک کردن لکه از فرش
مزایای فرش کهنه نما چیست
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
  فرش کاشان   با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.