فرش ویتینج چیست؟

witting-carpet.jpg

فرش ماشینی ویتینج
از گذشته تا به امروز مردم علاقه زیادی به اشیاء و وسایل قدیمی داشته اند ولی قیمت بالای این اشیا سبب شده تا توانایی خرید نداشته باشند. در تخصص فرش هر قدر فرش قدیمی تر باشد از ارزش و قیمت بالاتری برخوردار خواهد بود. در تمامی دکوراسیون های امروزی مانند مدرن نیز نشانه ای از وسایل و اکسسوری های قدیمی وجود دارد و خرید یک فرش مناسب با این فضا مهم است. فرش ماشینی ویتینج  یکی از فرش های کهنه نما می باشد که ترکیبی از فرش ماشینی قدیمی و طرح فرش مدرن است.
واژه ویتینج به معنای کهنه و عتیقه می باشد. فرش های قدیمی که ظاهری کهنه دارند را فرش ویتینج می گویند. این فرش ها شباهت زیادی به قالی دستباف اصیل قدیمی دارند بیشتر افراد به خاطر اینکه شدت رنگ در فرش کمتر شده و فرش کهنگی خاصی پیدا کرده به آن علاقه دارند. به همین خاطر است که تولید کنندگان فرش کاشان این محصولات را در انواع مختلفی با بالاترین درجه کیفیت تولید می کنند. اصولا این فرش های ماشینی خاص در شانه و تراکم کمی از گره ها تولید می شوند و به همین دلیل از نرمی و راحتی پاخور برخوردار هستند.
فرش ماشینی ویتینج کاشان همان فرش دستبافی است که در ظاهر قدیمی شده و ظاهری کهنه پیدا کرده است. این قالی ها باعث شیک شدن هر فضایی می شوند و به این خاطر از فرش های پرطرفدار هستند. در چیدمان فرش های ویتینج مهم نیست که سبک خانه از چه سبکی پیروی کند. این فرش ها با هر نو سبکی مطابقت دارند و اصالت خود را حفظ می کنند. در واقع فرش های ماشینی کهنه وینتیج از جمله فرش های مدرن و جدید ایرانی هستند که جای خالی هنرهای قدیمی و ملی ایران زمین را در منازل امروزی با دکوراسیون مدرن پر کرده اند. این قالی ها به مرور زمان کهنه نمی شوند بلکه ظاهر فرش در کارخانه شبیه فرش دستباف قدیمی می شود.

در گذشته فرش های نو را با پهن کردن در کوچه و خیابان به این حالت در می اوردند ولی امروزه این روش در کارخانجالت انجام می شود. تولید این قالی های ماشینی با اصالت بدین صورت است که با استفاده از ماده شیمیایی به نام هیپوکلریت کلسیم یا به اصطلاح تجاری سود و پودر سفید گری فرش را به حالت کهنه در می آورند. این مواد فلس های فرش را از بین می برد و فرش را به حالت صیقلی در می آید. دوا شور کردن یکی از مهمترین روش های تولید قالی کهنه نما می باشد. قالی های ماشینی پتینه برای تبدیل شدن به قالی کهنه از مراحل سختی عبور می کنند و به همین خاطر دوام و طول عمر زیادی دارند. هر کس می توان با توجه به اندازه دلخواه انواع فرش ویتینج را انتخاب کند. در این مدل قالی ماشینی پرزهای نخ خاب  با تخصص بالایی کوتاه می شود تا فرش ظاهری قدیمی و کهنه به خود می گیرد.

رنگبندی این قالی بیشتر از رنگ های لایت و روشن انتخاب می شوند و به همین خاطر با نام فرش ترک ویتینج نیر شناخته می شوند. فرش ماشینی ویتینج ترک بسیار مناسب دکوراسیون مدرن اروپایی است و در این راستا در دسته فرش های صادراتی قرار دارد. قیمت این قالی های ماشینی قدیمی نما بسیار مناسب تر از فرش دستباف کهنه است و کسانی که به سنت و اصالت اهمیت می دهند می توانند این قالی های ماشینی زیبا را انتخاب کنند.

انواع فرش ماشینی ویتینج
انواع فرش ماشینی ویتینج کاشان
در دسته های فرش فانتزی ویتینج، فرش ویتینج 700 شانه و فرش ویتینج گل برجسته 1000 شانه تولید و عرضه می شوند. فرش ویتینج هزار شانه با تراکم 300 و ده رنگ طبیعی با نام فرش پتینه بافته می شود و تنوع رنگی بسیار بالایی دار. این فرش گل برجسته پتینه تمام اکریلیک در دو سایز 1در1/5 و 1/5 در 25/2 در دسگاه های HCIx2 بافته می شود. برای بافت این فرش های ماشینی زیبا از نخ خاصی به نام هایبالک استفاده شده است، چون این فرش ویتینج کاشان گل برجسته حساب می شود.
در بافت تمامی مدل های قالی ویتینج ماشینی از الیاف اکریلیک هیت ست استفاده می شود. این الیاف سبب تولید فرش کهنه نمای زیبا و درجه یک می شود و کیفیت فرش را در درجه یک بسیار بالا می برد. فرش کهنه نما به خاطر سبک بودن شست و شوی  بسیار راحت تری دارد و در ضمن سبک تر از فرش دستباف قدیمی می باشد.

فرش وینتیج ترک کاشان
در بسته بندی کیفی شکل قرار می گیرد و این خود نشان دهنده لطافت و نرمی این قالی ماشینی لوکس و زیبا می باشد. فرش ماشینی پتینه ترک با خصوصیات ظاهری چون  تعداد کم رنگ و سادگی طرح در سایز های استاندارد 3*2 (6 متری) ، 2.25*1.5 (4 متری) ، 1.5*1 (قالیچه) و 0.8*0.5 (پادری) بافت و عرضه می شود.
فرش های ویتینج کهنه نما اکرولیک هیت ست بدون پرزدهی هستند و هیچ آلرژی و حساسیتی برای افراد ایجاد نمی کنند. فرش های ویتینج درجه یک کاشان از نظر ابعاد هیچ محدودیتی ندارند و شما قادر خواهید بود متناسب با اندازه هر قسمت از منزل خود آن ها را خریداری کنید. این محصولات میتوانند به عنوان فرش ویتینج پذیرایی، قالی ویتینج اتاق خواب و قالی کهنه نما اشپزخانه به کار رود.

برچسب :
,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش 700 شانه
صادرات صنعت فرش ماشینی
فرش ماشینی 500 شانه ابریشم نما چیست ؟
عوامل تعیین کننده قیمت فرش ماشینی
نکات مهم در خرید فرش ماشینی
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
10 رنگ  8 رنگ  فرش ارزان  پاتریس  فرش مشهد  اریکا  500 شانه  فرش ماشینی  1000 شانه  700 شانه  فرش کاشان  فرش ابریشم  فرش  فرش فیروزه ای  فرش 1200 شانه  فرش پاتریس  فرش 700 شانه  تابلو فرش  تراکم 2550  تراکم 2100  تراکم 3000  قیمت فرش  قیطران  شهر فرش  بازار فرش  فرش 12 متری  فرش ماشینی کاشان  فیروزه ای  خرید فرش  قالی  خرید فرش اینترنتی  خرید اینترنتی فرش  فرش 9 متری  فرش 6 متری  1200 شانه  فرش 14 رنگ  قالیچه  خرید فرش 700 شانه  شهر فرش کاشان  فرش 700 شانه تراکم 2550  تراکم  تراکم 2550  12 متری  شاهرخ  سرمه ای  carpet  1000  700  1200  فرش یلدای کویر  نگین مشهد  فرش قیطران  فرش ستاره کویر  فرش مشهد اردهال  دنیای فرش  فرش عظیم زاده  کهکشان  ارکیده  باغ بهشت  افشان  فرش نگین مشهد  tva  ماهی  فرش 12متری  کناره  گلیم  فرش 1000 شانه  6 متری  فرش 500 شانه  tva lhadkd  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت فرش 6 متری  طرح چیچک  قیمت فرش کاشان  فرش ماشینی 1000 شانه  فرش خوب  فرش 1200 شانه تراکم 3600  فرش طرح برجسته ۱۲۰۰ شانه  1200 شانه تراکم 3600  فرش تراکم 3000  فرش طرح 700  700 شانه تراکم 2550  فرش هزار شانه  فرش 12 رنگ  خرید فرش ماشینی  خرید فرش کاشان  قیمت فرش ماشینی  طرح فرش  فروش فرش  فرش ماشینی 700 شانه  کارخانه فرش  700 reeds  قیمت فرش 1200 شانه  فرش طرح 700 شانه  قیمت فرش 500 شانه  خرید اینترنتی فرش کاشان  قیمت فرش طرح 700  فرش قیمت مناسب  کارخانه فرش کاشان  فرش درجه يک  1500 شانه تراکم 4500 طرح طلا کوب 
 

 فرش کاشان  با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ، فرش 1500 شانه تراکم 4500 ، فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.