چرا خرید اینترنتی فرش به صرفه تر است ؟

carpet-sale-site.jpg

ازابتدای ورود صنعت فرش به ایران معروف ترین نام در این صنعت ، فرش کاشان بوده است واز همان زمان نام فرش ماشینی با کاشان درآمیخته شده است .
امروزه خرید اینترنتی انواع کالای مورد نیاز برای بسیاری از مردم به امری عادی تبدیل شده وبه طور روزمره انجام می شود .
اما با این وجود برخی از مردم خرید اینترنتی را یک نوع کلاهبرداری دانسته وبه آن اعتماد ندارند اما با کمی تحقیق و بررسی می توان از نحوه فعالیت فروشگاه های اینترنتی به ویژه فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی آگاه شد .

چرا خرید اینترنتی فرش ؟
زمانی که شما تصمیم به خرید فرش به طور سنتی دارید باید زمانی مشخص برای خرید اقدام کنید و از منزل خارج شوید . برای رسیدن به فروشگاه مورد نظر ، علاوه برطی کیلومترها مسافت و تحمل سختی های آن ازجمله ترافیک ، گرما یا سرما ، آلودگی هوا ، زمان رفت وآمد و... باید تمام سختی ها را تحمل کرده و به فروشگاه بروید تا محصول مورد نظر را در صورت داشتن ، دیده و ازنظر شانه وتراکم مقایسه کنید وهمین طور به مکان های دیگر سرزده و قیمت و طرح محصول را با فروشگاه های دیگر مقایسه کنید . تمام این کارها به جز خستگی برای شما و فکر اینکه کاش مکان های بیشتری را بازدید می کردید ندارد. علاوه بر همه موارد گفته شده اضافه کردن هزینه اجاره و مالیات و آب و برق و دیگر هزینه ها به قیمت فرش به طور غیر مستقیم اضافه خواهد شد .
حال با این توصیف های گفته شده خرید اینترنتی فرش ماشینی بسیار مقرون به صرفه تر است .
یکی از دلایل مقرون هب صرفه بودن خرید آنلابن این است که شما دارای زمان نا محدود برای سر زدن به فروشگاه های اینترنتی در منزل هستید بدون اینکه برای کسی ایجاد مزاحمت کنید و حتی می توانید تمام اطلاعات مورد نظر برای فرش از نظر قیمت ، تراکم و شانه ، طرح ونقشه با سایت های دیگر را مقایسه کرده و طرح دلخواه خود را انتخاب کنید و بعد از انتخاب شاید تنها با یک تلفن یا پیامک طی دو الی چند روز محصول مورد نظر خود را درب منزل دریافت کنید.
نکته قابل توجه در خرید اینترنتی فرش ماشینی علاوه بر نداشتن محدودیت زمانی و داشتن فرصت برای مقایسه وانتخاب می توانید با صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه سفر با ارزان ترین فرش مورد نظر خود را تهیه کنید.

چگونه از معتبر بودن یک سایت فروش فرش اطمینان حاصل کنیم؟
سایت های فروشگاهی مانند سایت فروش فرش مکانی آنلاین و مجازی برای خرید فرش می باشد که مشتری با کمی جستجو درسایت فرش مورد نظر خود را می یابد و با تماس با مدیر ومشاور سایت ، طرح مورد نظر را سفارش می دهد تا در اسرع وقت ، فرش به دست مشتری برسد.
برای معتبر بودن یک سایت دو راه وجود دارد:
اول این که سایت باید دارای نماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت باشد ، به طوری که با کلیک بر روی لوگوی آن مجوز مربوط به سایت باز شده واطلاعات سایت را نشان دهد وبا مطالعه آن به درستی و صحت سایت پی می بریم.
راه دوم برای تشخیص معتبر بودن سایت قبل از خرید از قسمت درباره ی ما یا تماس با ما مربوط به سایت مطالعه کرده یا با تماس از اعتبار سایت مطلع شویم.

چگونگی خرید آنلاین فرش
اگر قصد خرید فرش به صورتی اینترنتی را دارید ابتدا به قسمت های مختلف سرزده تا فرش متناسب با دکوراسیون منزل را انتخاب کنید . بعد از انتخاب اگر با خرید اینترنتی آشنایی دارید که بعد از انتخاب محصول ، آن را به سبد خرید اضافه کرده و فرم مخصوص خرید را کامل و اطلاعات را در آنجا قرار دهید درغیر این صورت اگر با خرید اینترنتی سرو کار نداشته اید بعد از انتخاب نوع محصول ، با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید وسفارش خود را بیان کرده تا بعد از چند روز ارسال فرش صورت گیرد وشما فرش را درب منزل تحویل بگیرید .
چرا خرید اینترنتی فرش ماشینی ارزان تر است؟
به دلیل رقابت بین سایت های اینترنتی برای فروش فرش و نبود هزینه های اضافی از جمله اجاره و مالیات و آب وبرق و... درخرید حضوری می توان خرید آنلاین فرش ماشینی  را به روش سنتی ارجح دانست.
نحوه پرداخت اینترنتی :
یکی از مشکلات خرید فیزیکی بحث چانه زنی در مورد قیمت می باشد اما این مشکل در فروش اینترنتی وجود ندارد.
معمولا دو روش پرداخت اینترنی وجود دارد :
1. پرداخت اینترنتی
2. پرداخت در مکان تحویل فرش
پرداخت اینترنتی :
قیمت فرش ماشینی ، هنگام ثبت سفارش به وسیله کارت بانکی عضو شتاب به صورت آنلاین پرداخت می شود.
پرداخت در مکان تحویل فرش :
خریدار فرش ماشینی ، برای اطمینان بیشتر پس از تحویل فرش انتخابی خود ، هزینه کالا را بعد ازدریافت آن در محل به صورت نقدی  پرداخت می کند.

قیمت فرش ماشینی
امروزه فرش های ماشینی جزء جدایی نا پذیر در منازل هستند. اگر چه قیمت فرش های دستباف خیلی بالاتر از فرش های ماشینی هستند اما قیمت فرش های ماشینی نیز هزینه برهستند لذا خرید فرش با کیفیت و قیمت مناسب اهمیت زیادی دارد. به دلیل زیاد شدن تولید کنندگان فرش ماشینی ، خرید ازیک فروشگاه که علاوه برداشتن کیفیت و قیمت مناسب دارای اعتبار کافی باشد شاید کمی سخت به نظر برسد اما ما در اینجا به معرفی معتبر ترین فروشگاه می پردازیم .
معرفی معتبر ترین فروشگاه فروش فرش ماشینی
در چندین سال اخیر شناخت فروشگاه های فرش معتبر ، با به روی کار آمدن مبادلات الکترونیکی کاری آسان شده است. فقط کافی است با جستجو در اینترنت به این اطلاعات دست یافت. پیشرفت تکنولوژی بر روی خرید اینترنتی نیز تاثیر دارد. امروزه قیمت کالا در بین مردم حرف اول را می زند و افراد به جای کیفیت به قیمت محصول توجه می کنند اما این باور کاملا اشتباه و این نوع خرید نادرست است . افراد می توانند با خرید اینترنتی از فروشگاه های معتبر علاوه بر کیفیت ، بهترین فرش را با قیمت مناسب خریداری کنند .
یکی از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی که با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی توانسته اعتماد مردم را جلب کند فروشگاه کالا فرش است.
این فروشگاه محصولات خود را با بالاترین کیفیت با قیمت کارخانه دراختیار مردم قرار می دهد. حتی فروش به صورت عمده و تکی  را نیز دارا است.

برچسب :
خرید اینترنتی فرش , فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی , خرید اینترنتی فرش ماشینی , سایت فروش فرش , خرید آنلاین فرش ماشینی , ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
اختلاف فرش و قالی در چیست
فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی
نکاتی در مورد نگهداری فرش
پرسش های فرش ماشینی
تفاوت تابلو فرش ماشینی و دستبافت
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
10 رنگ  8 رنگ  فرش ارزان  پاتریس  فرش مشهد  اریکا  500 شانه  فرش ماشینی  1000 شانه  700 شانه  فرش کاشان  فرش ابریشم  فرش  فرش فیروزه ای  فرش 1200 شانه  فرش پاتریس  فرش 700 شانه  تابلو فرش  تراکم 2550  تراکم 2100  تراکم 3000  قیمت فرش  قیطران  شهر فرش  بازار فرش  فرش 12 متری  فرش ماشینی کاشان  فیروزه ای  خرید فرش  قالی  خرید فرش اینترنتی  خرید اینترنتی فرش  فرش 9 متری  فرش 6 متری  1200 شانه  فرش 14 رنگ  قالیچه  خرید فرش 700 شانه  شهر فرش کاشان  فرش 700 شانه تراکم 2550  تراکم  تراکم 2550  12 متری  شاهرخ  سرمه ای  carpet  1000  700  1200  فرش یلدای کویر  نگین مشهد  فرش قیطران  فرش ستاره کویر  فرش مشهد اردهال  دنیای فرش  فرش عظیم زاده  کهکشان  ارکیده  باغ بهشت  افشان  فرش نگین مشهد  tva  ماهی  فرش 12متری  کناره  گلیم  فرش 1000 شانه  6 متری  فرش 500 شانه  tva lhadkd  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت فرش 6 متری  طرح چیچک  قیمت فرش کاشان  فرش ماشینی 1000 شانه  فرش خوب  فرش 1200 شانه تراکم 3600  فرش طرح برجسته ۱۲۰۰ شانه  1200 شانه تراکم 3600  فرش تراکم 3000  فرش طرح 700  700 شانه تراکم 2550  فرش هزار شانه  فرش 12 رنگ  خرید فرش ماشینی  خرید فرش کاشان  قیمت فرش ماشینی  طرح فرش  فروش فرش  فرش ماشینی 700 شانه  کارخانه فرش  700 reeds  قیمت فرش 1200 شانه  فرش طرح 700 شانه  قیمت فرش 500 شانه  خرید اینترنتی فرش کاشان  قیمت فرش طرح 700  فرش قیمت مناسب  کارخانه فرش کاشان  فرش درجه يک  1500 شانه تراکم 4500 طرح طلا کوب 
 

 فرش کاشان  با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ، فرش 1500 شانه تراکم 4500 ، فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.