رنگ فرش ماشینی

carpet-color-dark-light.jpg

رنگ یک زبان جهانی است که احساسات افراد را تحریک میکند. درواقع رنگ ها میتوانند حالات روحی و روانی انسان را تحت تاثیر قرار دهد. رنگ آمیزی هر فرش ماشینی خود ، عاملی است که باعث تشخیص طرح هر منطقه میشود.
در هر منطقه و شهر و کشور انتخاب طرح و رنگ یک فرش ماشینی بسته به خلق و خوی و فرهنگ افراد بستگی دارد و متفاوت است. بطور مثال در هر شهر ایران یک نوع طرح و رنگ خاصی رواج پیدا میکند. در اصفهان از طرح فرش های شلوغ و پر از ریزه کاری بهتر استقبال میشود. و در بین کشورها اروپاییان طرح های خلوت فرش و کم رنگ را بهتر و بیشتر خریداری میکنند. و در بین مردم عرب فرش هایی با رنگ های پر و تند مثل رنگ قرمز و زرشکی مرغوب تر است‌. انتخاب رنگ در فرش بسیار مهم است و بر روی فضای منزل و حتی روحیه هر فرد تاثیر متفاوت دارد.
حتی زمان خرید فرش میتواند در نوع انتخاب رنگ آن موثر باشد. مثلا در زمانی که اقتصاد راکد است و یا شخص خریدار از روحیه خوبی برخوردار نیست بیشتر رنگ های خنثی برایش جلب نظر میکند و شخص تمایل به خرید رنگ هایی همچون خاکستری دارد اما در زمان هایی که اقتصاد رونق بهتری دارد ویا شخص خریدار از روحیه شادتری برخوردار است فرشی که انتخاب میکند دارای رنگ های شاد و متفاوت است.
هر رنگ در فرش دارای خصوصیات منحصر به فرد است. برای مثال رنگ قرمز جنب و جوش ،تکاپو و انرژی را افزایش می دهد و رنگ کرم آرامش بخش است و محیط را تبدیل به فضای آرام میکند و رنگ سبز باعث هماهنگی بین روح و جسم انسان می شود ، فشار خون و فشار عصبی را کاهش میدهد.
هرچه رنگ فرشی که برای یک محیط انتخاب می شود از ر دیوار ها پر رنگ تر باشد فضا صمیمی تر و گرم تر خواهد شد و هرچه رنگ یک فرش کمرنگ تر از دیوارها باشد فضای سردی را به وجود خواهد آورد . برای انتخاب رنگ یک فرش عوامل بسیاری را باید در نظر گرفت. برای بزرگتر جلوه دادن فضا بهتر است از طرح های ساده با رنگ روشن استفاده شود.
یکی دیگر از این عوامل میزان رفت و آمد و شلوغی در یک محیط است . اگر قصد دارید برای فضای پر رفت و آمد فرش تهیه کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم از فرش های تیره رنگ و طرح های شلوغ استفاده کنید .زیرا رنگ های تیره و طرح های شلوغ گرد و غبار و کثیفی را کمتر به خود نشان می دهند. اما آلودگی بر روی فرش رنگ های روشن و خلوت زودتر تاثیر میگذارد و مجبور خواهید بود در فواصل کوتاه تر فرش را شستشو دهید که این کار از طول عمر ، کیفیت و جذابیت یک فرش می کاهد.

برچسب :
رنگ فرش , خرید فرش , فرش ماشینی , فرش روشن , فرش تیره ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
علت معروف شدن فرش ایرانی چیست؟
فرش ماشینی در صنعت صادرات
تفاوت فرش فانتزی و گلیم فرش
فروش عمده فرش
تفاوت فرش 700 شانه با 1200 شانه
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
 

 فرش کاشان  با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.