رنگ فرش ماشینی

carpet-color-dark-light.jpg

رنگ یک زبان جهانی است که احساسات افراد را تحریک میکند. درواقع رنگ ها میتوانند حالات روحی و روانی انسان را تحت تاثیر قرار دهد. رنگ آمیزی هر فرش ماشینی خود ، عاملی است که باعث تشخیص طرح هر منطقه میشود.
در هر منطقه و شهر و کشور انتخاب طرح و رنگ یک فرش ماشینی بسته به خلق و خوی و فرهنگ افراد بستگی دارد و متفاوت است. بطور مثال در هر شهر ایران یک نوع طرح و رنگ خاصی رواج پیدا میکند. در اصفهان از طرح فرش های شلوغ و پر از ریزه کاری بهتر استقبال میشود. و در بین کشورها اروپاییان طرح های خلوت فرش و کم رنگ را بهتر و بیشتر خریداری میکنند. و در بین مردم عرب فرش هایی با رنگ های پر و تند مثل رنگ قرمز و زرشکی مرغوب تر است‌. انتخاب رنگ در فرش بسیار مهم است و بر روی فضای منزل و حتی روحیه هر فرد تاثیر متفاوت دارد.
حتی زمان خرید فرش میتواند در نوع انتخاب رنگ آن موثر باشد. مثلا در زمانی که اقتصاد راکد است و یا شخص خریدار از روحیه خوبی برخوردار نیست بیشتر رنگ های خنثی برایش جلب نظر میکند و شخص تمایل به خرید رنگ هایی همچون خاکستری دارد اما در زمان هایی که اقتصاد رونق بهتری دارد ویا شخص خریدار از روحیه شادتری برخوردار است فرشی که انتخاب میکند دارای رنگ های شاد و متفاوت است.
هر رنگ در فرش دارای خصوصیات منحصر به فرد است. برای مثال رنگ قرمز جنب و جوش ،تکاپو و انرژی را افزایش می دهد و رنگ کرم آرامش بخش است و محیط را تبدیل به فضای آرام میکند و رنگ سبز باعث هماهنگی بین روح و جسم انسان می شود ، فشار خون و فشار عصبی را کاهش میدهد.
هرچه رنگ فرشی که برای یک محیط انتخاب می شود از ر دیوار ها پر رنگ تر باشد فضا صمیمی تر و گرم تر خواهد شد و هرچه رنگ یک فرش کمرنگ تر از دیوارها باشد فضای سردی را به وجود خواهد آورد . برای انتخاب رنگ یک فرش عوامل بسیاری را باید در نظر گرفت. برای بزرگتر جلوه دادن فضا بهتر است از طرح های ساده با رنگ روشن استفاده شود.
یکی دیگر از این عوامل میزان رفت و آمد و شلوغی در یک محیط است . اگر قصد دارید برای فضای پر رفت و آمد فرش تهیه کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم از فرش های تیره رنگ و طرح های شلوغ استفاده کنید .زیرا رنگ های تیره و طرح های شلوغ گرد و غبار و کثیفی را کمتر به خود نشان می دهند. اما آلودگی بر روی فرش رنگ های روشن و خلوت زودتر تاثیر میگذارد و مجبور خواهید بود در فواصل کوتاه تر فرش را شستشو دهید که این کار از طول عمر ، کیفیت و جذابیت یک فرش می کاهد.

برچسب :
رنگ فرش , خرید فرش , فرش ماشینی , فرش روشن , فرش تیره
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
چیدمان فرش در منزل
تفاوت فرش فانتزی و گلیم فرش
مراحل تولید فرش ماشینی
انواع گره در فرش بافی
7نکته برای تشخیص نخ اکریلیک
ادامه
جستجو بر اساس رنگ
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
  ارسال رایگان فرش کاشان و ضمانت 10 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش کاشان و تخفیفی انواع فرش ماشینی کاشان درجه یک  ليست قيمت فرش ماشيني که در کالا فرش هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي  فرش کاشان  ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک  خريد فرش  داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين  فرش طرح 700 شانه ،  700 شانه ،  1000 شانه ،   فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در کالا فرش و  شهر فرش   عرضه مي شوند. در بازار فرش که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی شهر فرش با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از  تولید فرش کاشان   تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان :  فرش خاطره کاشان،   یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش کالافرش موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید  نمایندگی اصلی سایت  فرش کاشان  و  فروش فرش کاشان  و  قیمت فرش کاشان   سایت کالافرش می باشد تولید فرش ماشینی درجه یک و صنایع فرش کاشان که برترین تولید کننده فرش ماشینی ایران هست وظیفه ماست فرش ماشینی و فرش کاشان تولید فرش ماشینی 700 شانه و فرش ماشینی 1000 شانه و فرش ماشینی 1200 شانه و فرش تخفیفی و فرش ارزان و خرید فرش توسط شما عزیزان به راحتی صورت میگیرد  بهترین فرش و فرش زیبا و فرش خوب فقط در کارخانه فرش کاشان تولید فرش می شود فرش ایران و فرش ماشینی مستقیم از کارخانه به دست خریدار میرسد و واسطه ای وجود ندارد بزرگ ترین فروشگاه فروش فرش ایران در خدمت شما عزیزان هست