درباره فرش ماشینی کاشان

information-about-kashan-carpet.jpg

می توان گفت که شهرستان کاشان ، جز اولین تولیدکنندگان فرش های ماشینی است . نخستین فرش دستبافت ایرانی ، 7500 سال پیش در کاشان بافته شد . کاشان ، بزرگترین تولید کننده فرش ماشینی است که به تولید فرش باکیفیت و فرش اصل کاشان ، می پردازد . در این مقاله سعی شده است توضیحاتی در مورد کیفیت فرش ماشینی کاشان و قیمت فرش ماشینی کاشان داده بشود که در ادامه می توانید آن را مطالعه کنید.

همه چیز در مورد فرش ماشینی کاشان

محصولات فرش در شهرستان کاشان ، فرش کاشان 1200 شانه ( دارای تراکم 3600 و مناسب برای مکان های با دکوراسیون تزئینی ) ، فرش کاشان 1000 شانه ( دارای قیمت مناسب و تراکم خوب 3000 ) و فرش کاشان 700 شانه ( دارای قیمت بسیار مناسب و تراکم خوب 2550 برای نشستن روی فرش ) است . البته فرش هایی با شانه و تراکم پایین تر نیز عرضه می شود که جز فرش ارزان قیمت این شهرستان به شمار می آید و در صورتی که شما زیبایی و کیفیت فرش برای شما دارای اهمیت است فرش های کاشان که دارای تراکم بالا و تعداد شانه بالایی هستند برای شما انتخابی مناسب است . بیشتر فرش ماشینی کاشان ، با الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست بافته می شود ، چون فرش آکریلیک با کیفیت است و عمر بیشتری دارد و در برابر نور خورشید و حرارت غیر مستقیم مقاوم تر است . طرح های فرش ماشینی کاشان ، بسیار زیبا و منحصر به فرد است . شما با مراجعه به سایت کالا فرش ، و رفتن به شاخه محصولات ، می توانید از انواع طرح فرش ماشینی کاشان دیدن کنید . ولی طرح ترنج مرکزی ، جز پرفروش ترین فرش ماشینی کاشان بوده است . فرش بدون ترنج نیز جز طرح های بسیار زیبا است ، که از محصولات کالا فرش است . فرش گل برجسته 1200 شانه طرح منیر ، جز پرفروش ترین فرش کالا فرش است . رنگ قالی ماشینی کاشان ، به صورت کرم ، فرش زمینه سرمه ای ، فرش زمینه آبی ، فرش زمینه گردویی ، فرش زمینه ترمه ای ، فرش زمینه بادامی و غیره عرضه می شود . کاشان جزتولید کنندگان فرش دستبافت گونه نیز هست . فرش دستبافت گونه ، جز فرش های بسیار فاخر و لوکس است و به صورت 1200 شانه و یا 1000 شانه است . و در آخر لازم به ذکر است که تمامی محصولات کالا فرش ، با ضمانتنامه کتبی 10 ساله ، بیمه نامه ایران و ارسال رایگان هستند .

قیمت فرش کاشان

یکی از مزیت های خرید اینترنتی فرش ، قیمت پایین آن است . کالا فرش محصولات خود را بدون واسطه و به قیمت درب کارخانه عرضه می کند . تمامی قیمت های کالا فرش ، 40% با بازار اختلاف دارد . فرش ماشینی 1200 شانه ، به علت تراکم و شانه بالاتر ، گرانتر از دیگر فرش هاست . به عبارتی دیگر ، هرچه شانه و تراکم فرش بالاتر رود ، قیمت فرش نیز بالاتر می رود . قیمت فرش هم با توجه به جنس فرش متغیر است . قیمت  فرش آکرلیک ، از فرش پلی استر بالاتر است . هرچه ابعاد فرش بالاتر رود ، قیمت فرش نیز افزایش  پیدا می کند . کالا فرش ، در سایت خود ، برای آن دسته از عزیزانی که فرش ارزان قیمت می خواهند ، شاخه ای با عنوان فرش تخفیفی ویژه گذاشته است .

برچسب :
'فرش اصل کاشان' , 'فرش ماشینی کاشان' , 'طرح های فرش ماشینی کاشان' , 'پرفروش ترین فرش ماشینی کاشان' , 'رنگ قالی ماشینی کاشان' , 'خرید اینترنتی فرش' , 'فرش تخفیفی ویژه' , 'فرش ارزان قیمت' , 'فرش دستبافت گونه'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش ماشینی برجسته 1200 شانه
تفاوت فرش 700 شانه با 1200 شانه
قوانین پهن کردن فرش
فرش ماشینی در صنعت صادرات
فرش 1200 شانه
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
 فرش کاشان فروشگاه فرش کاشان فرش نگین مشهد کارخانه فرش کاشان تولید کننده و ارائه دهنده فرش ماشینی کاشان است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب صادرات فرش ماشینی مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان فرش طرح 700 شانه ، فرش 500 شانه ، فرش 700 شانه تراکم 2550 ، فرش 700 شانه تراکم 2700 ، فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما ، فرش 1000 شانه تراکم 3000 ، فرش 1000 شانه تراکم 3600 ، فرش 1200 شانه تراکم 3600 انتخاب کنید که با قیمت فرش تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد فرش 12 متری ، فرش 9 متری ، فرش 6 متری و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است .