ارسال سریع فرش ماشینی کاشان

fast-send-carpet.jpg

کالا فرش کاشان با داشتن کادری مجرب به منظور کاهش اتلاف وقت و هزینه ها سعی بر این دارد که ارسال سریع فرش به سراسر کشور در کوتاه ترین زمان و در اصرع وقت را برای شما مشتریان عزیز فراهم سازد.
که قطعا ارسال سریع فرش از کارخانه فرش کاشان به سراسر ایران ، رایگان و بدون پرداخت کوچکترین وجهی از طرف شما مشتریان عزیز تا باربری مقصد خواهد بود و برای بعضی از شهرها و استان ها از جمله؛ تهران ، کرج ، اصفهان ، ارسال رایگان فرش تا درب منزل خواهد بود.
ارسال سریع فرش بصورت رایگان برای تمام مشتریان اعم از فروش آنلاین و غیر آنلاین فراهم است.که در صورت موجود بودن فرش در انبار و کارخانه ، فرش ماشینی همان روز ارسال خواهد شد و در صورت عدم موجودی فرش مورد نظر در ۳ تا ۵ روز بافت و ارسال می گردد.
لازم به ذکر است مشتریانی که درخواست فرش در سایز های سفارشی همچون قالیچه ، کناره و سایز های غیر استاندارد فرش را دارند در صورت عدم موجود بودن سایز یا رنگ و طرح فرش در کارخانه فرش کاشان ارسال سریع فرش کمی با تاخیر همراه خواهد شد و سعی بر این میشود که در بازه زمانی کوتاه ۱۰ روزه سفارش آماده و تحویل مشتریان عزیز گردد.
این تاخیر شامل روزهای پر ازدحام و شلوغ همچون روزهای اسفند ماه  و آخر سال که میزان سفارشات به اوج خود درسال میرسد ، نیز میشود. لذا از عزیزانی که در این ایام خواهان سفارش فرش هستند خواهشمندیم که با ما همکاری لازم را داشته باشند که ارسال فرش در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.
درضمن تمامی سفارشات قبل از ارسال چندین بار توسط کارشناسان مجرب کارخانه کالا فرش کاشان بررسی و به تایید کیفی میرسند و سپس ارسال می گردد. زمان تقریبی ارسال فرش و تحویل آن بنا به محدوده ی جغرافیایی متفاوت خواهد بود ، تمامی محصولات کارخانه فرش کاشان با بهترین کیفیت و پایینترین قیمت به مشتریان عزیز عرضه می شود.
کارخانه فرش کاشان در راستای جلب اطمینان و اعتماد شما مشتریان عزیز اقدام به کسب نماد اعتماد ۲ ستاره ی وزارت صنعت و تجارت نموده و امکان بازدید و خرید حضوری و مستقیم از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان ، واقع در کاشان و دفتر فروش تهران را فراهم کرده است.
لازم به ذکر است که کارخانه فرش کاشان به همراه تمام محصولات خود (فرش ، تابلو فرش ، قالیچه وکناره ، ۵۰۰شانه ، ۷۰۰شانه ،۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰شانه) بیمه نامه کتبی یک ساله ایران و ضمانت نامه کتبی ۱۰ ساله شرکت را همراه با فرش برای شما عزیزان ارسال میکند.
باشد که با ارسال سریع فرش و به موقع آن رضایت ، اطمینان و سهولت در خرید برای شما مشتریان عزیز بیش از پیش حاصل گردد.

برچسب :
فرش,tva,فرش ماشینی,ارسال فرش,ارسال سریع فرش کاشان,فرش ماشینی رایگان
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش 700 شانه
فرش جهیزیه
خرید اینترنتی فرش با ارسال رایگان درب منزل
بهترین قیمت فرش ماشینی
فرش ماشینی از بافت تا خرید
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
  فرش کاشان   با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.