بهترین قیمت فرش ماشینی

cheap-carpet.jpg

برای خانوارها بحث بودجه و هزینه لازم جهت خرید لوازم و وسایل منزل مهم و قابل تأمل است . از این رو یکی از گزینه های مورد بررسی در هنگام خرید قیمت و هزینه مورد نیاز جهت خرید است . قیمت انواع فرش های ماشینی در شهر ها و مناطق مختلف متفاوت است . موارد متعددی بر قیمت فرش های ماشینی اثر گذار هستند . مواردی از جمله حقوق کارگران ، مواد اولیه بکار گرفته شده در بافت ، روش خرید ، میزان سود در نظر گرفته شده برای تولید کننده ، حق بیمه ، خدمات پس از فروش و ... از مهم ترین متغیر های مؤثر در تعیین قیمت فرش های ماشینی هستند .
هر تخته فرش ماشینی به موجب تکنولوژی و فناوری دستگاه و ماشین بافنده دارای ویژگی های فنی متفاوتی است و می دانیم که ویژگی های فنی مانند شانه و تراکم نیز بر تعیین بهترین قیمت فرش ماشینی بی تأثیر نخواهد بود . به علت اهمیت و توجه خریداران به قیمت فرش ماشینی در این مقاله به شرح توضیحاتی در رابطه با قیمت فرش ماشینی و ارزان یا گران بودن محصولات خواهیم پرداخت . در ادامه به این نکته اشاره خواهیم کرد که هر فرش ماشینی ارزان قیمتی الزاماً بی کیفیت و هر فرش ماشینی گران قیمتی الزاما با دوام و با کیفیت نخواهد بود . خریداران عزیز پس از مطالعه نوشتار با آگاهی بیشتری به دنبال خرید فرش های ماشینی خواهند بود .

عوامل موثر بر تعیین بهترین قیمت فرش ماشینی
بهتر است عوامل موثر را به دو دسته فنی و ظاهری تقسیم نماییم تا با تمرکز بیشتر بحث را دنبال کنیم .
تراکم عرضی فرش که همان شانه فرش نامیده می شود ؛ به همراه تراکم طولی مهم ترین عامل فنی در تعیین قیمت فرش ماشینی است . هر چه شانه و تراکم بالا تر باشد فرش ، گران قیمت تر و مرغوب تر خواهد بود . چراکه در شانه و تراکم بالا از مواد اولیه گران تر ، دستگاه ها و روش های تولید نوین تر و زمان بیشتری استفاده شده است . شانه فرش در کنار فنی بودن در تعیین زیبایی ظاهری و ظرافت بافت نقش مهمی ایفا می نماید . همچنین در دستگاه های بافت فرش ماشینی 1000 شانه و 1200 شانه نمی توان از الیاف ضعیف و ارزان قیمت استفاده کرد چراکه قدرت بالای این دستگاه ها باعث پارگی نخ های ضعیف می شود .
تراکم طولی تعداد گره بافته شده در هر متر طول فرش و تراکم عرضی یا شانه تعداد گره زده شده در هر متر عرض فرش است ، مسلما هر چه تعداد گره هها بیشتر باشد در هم تنیدگی و استحکام فرش بیشتر می شود .
مورد مهم دیگر نوع نخ خصوصا نخ خاب است . الیاف آکریلیک هیت ست شده بهترین الیاف موجود در بازار است که به نسبت نخ های دیگر گران تر و مرغوب تر است .
نقشه و طرح جدید و غیر تکراری به علت زیبایی و اصطلاحا مد بودن محصولی گران تر از طرح های قدیمی و تکراری در اختیار ما می گذارد . فرش های با شانه و تراکم بالا مناسب ترین زمینه برای نقشه های شلوغ و پر نگاره ای هستند که با داشتن اصالت و فرهنگ غنی روز به روز توسط طراحان در حال آپدیت شدن هستند .

تعیین قیمت فرش بر اساس منطقه جغرافیایی
مهد تولید فرش ماشینی جهان شهر زیبا و تاریخی کاشان است . کارخانه های فرش کاشان از قدیمی ترین کارخانه های نساجی ایران هستند و این قدمت و سابقه بر توان تولید محصولات با قیمت مناسب افزوده است . همچنین تعدد برند ها و تنوع تولیدات باعث بالا رفتن رقابت و استفاده از به روز ترین دستگاه های تولید شده است . این موارد از گزینه های اثر گذار بر تعیین بهترین قیمت فرش ماشینی هستند . با این اوصاف فرش های ماشینی کاشان ، ارزان قیمت ترین محصولاتی هستند که در عین داشتن کیفیت ، دوام بالا در قیمت های مطلوب و مناسب به فروش می رسند .  برخی از برند ها و تولید کنندگان محصولات بی کیفیت و عاری از استانداردهای ملی را به قیمت ارزان وارد بازار می نمایند اما تولیدات کاشان ملزم به رعایت بالاترین استاندارد ها و استفاده از بهترین مواد اولیه می باشند .
در کنار رقابت و سابقه تولید که در برقراری نازل ترین قیمت فرش اثر دارد ، عملکرد پرسنل هم به میزان بالایی در قیمت فرش ماشینی نقش دارد . می توان گفت کارگران در شهر های نساجی تخصص و مهارت بالاتری در کار داشته و با انجام تخصصی و تقسیم کار از هزینه تولید کاسته خواهد شد . برای مثال کشور ترکیه به علت نداشتن متخصصی و طراحان خبره نسبت به استخدام نیرو های فعال و کار بلد ایرانی اقدام نموده است . این امر برای تولید کنندگان کشور ترکیه هزینه بر خواهد بود و از آنجایی که این هزینه در قیمت فرش متبادر می گردد می تواند چنین استنتاج کرد که استفاده از نیروی کار محلی در نهایت منجر به رقم خوردن بهترین قیمت فرش ماشینی در شهر هایی خواهد شد که از متخصیص و خبرگان فرش های ماشینی برخوردار هستند . 

فرش ارزان بخریم یا خیر ؟
ارزان بودن فرش اگر بدون حکمت باشد می تواند برای خریدار جای سوال و شک بر انگیزد و باید نسبت به اصالت و کیفیت محصول دقت نمود . با تحلیلی از مواردی که تا کنون عنوان شد ممکن است چنین به نظر آید که فرش های با کیفیت و مرغوب قیمتی بالا خواهند داشت اما مواردی مانند آنچه در ادامه می اید می تواند خرید فرش مرغوب و درجه یک را در قیمت مناسب رقم بزند .
تولیدکنندگان حرفه ای با در دست گرفتن بازار واردات الیاف و حذف واسطه ها هزینه مواد اولیه و در نتیجه هزینه تولید فرش را کاهش می دهند .
باید همواره گوش به زنگ تخفیف و آفرهای جشنواره ها ، دوره ها و ایام مبارک سال و ... باشیم .
حذف واسطه یعنی کوتا کردن دست دلالان و از بین بردن تمامی هزینه های سربار ، میزان این هزینه ها قابل توجه بوده و خرید مستقیم از کارخانه به صورت حضور فیزیکی ، مراجعه به فروشگاه آنلاین ، خرید از مراکز مستقیم پخش و ... یعنی خرید فرش به بهترین قیمت ممکن .
اگر قصد خرید کف پوشی مناسب و در خور شان منزلتان را داید ، ما به شما خرید از فروشگاه آنلاین و اینترنتی گروه تولیدی کالافرش را پیشنهاد می دهیم . گروه تولید کالافرش ، برندی است که در کنار ارائه محصولات با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت بر محصولات خود گارانتی و ضمانت وضع نموده و طرح هایی به غایت زیبا و فاخر خلق می نماید . بی شک خرید از گروه تولیدی کالافرش از بهترین و به یاد ماندنی ترین خرید ها خواهد بود .

برچسب :
قیمت فرش ماشینی , فرش ماشيني ارزان قيمت , تولید فرش ماشینی , کارخانه های فرش کاشان , فرش ارزان ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
شهر فرش کاشان
اولین فرش ماشینی ایران
تاریخچه و اهمیت فرش کاشان در فرهنگ و هنر ایران
خصوصیات فرش 1500 شانه لوکس چیست ؟
مراحل تولید فرش ماشینی
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
10 رنگ  8 رنگ  فرش ارزان  پاتریس  فرش مشهد  اریکا  500 شانه  فرش ماشینی  1000 شانه  700 شانه  فرش کاشان  فرش ابریشم  فرش  فرش فیروزه ای  فرش 1200 شانه  فرش پاتریس  فرش 700 شانه  تابلو فرش  تراکم 2550  تراکم 2100  تراکم 3000  قیمت فرش  قیطران  شهر فرش  بازار فرش  فرش 12 متری  فرش ماشینی کاشان  فیروزه ای  خرید فرش  قالی  خرید فرش اینترنتی  خرید اینترنتی فرش  فرش 9 متری  فرش 6 متری  1200 شانه  فرش 14 رنگ  قالیچه  خرید فرش 700 شانه  شهر فرش کاشان  فرش 700 شانه تراکم 2550  تراکم  تراکم 2550  12 متری  شاهرخ  سرمه ای  carpet  1000  700  1200  فرش یلدای کویر  نگین مشهد  فرش قیطران  فرش ستاره کویر  فرش مشهد اردهال  دنیای فرش  فرش عظیم زاده  کهکشان  ارکیده  باغ بهشت  افشان  فرش نگین مشهد  tva  ماهی  فرش 12متری  کناره  گلیم  فرش 1000 شانه  6 متری  فرش 500 شانه  tva lhadkd  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت فرش 6 متری  طرح چیچک  قیمت فرش کاشان  فرش ماشینی 1000 شانه  فرش خوب  فرش 1200 شانه تراکم 3600  فرش طرح برجسته ۱۲۰۰ شانه  1200 شانه تراکم 3600  فرش تراکم 3000  فرش طرح 700  700 شانه تراکم 2550  فرش هزار شانه  فرش 12 رنگ  خرید فرش ماشینی  خرید فرش کاشان  قیمت فرش ماشینی  طرح فرش  فروش فرش  فرش ماشینی 700 شانه  کارخانه فرش  700 reeds  قیمت فرش 1200 شانه  فرش طرح 700 شانه  قیمت فرش 500 شانه  خرید اینترنتی فرش کاشان  قیمت فرش طرح 700  فرش قیمت مناسب  کارخانه فرش کاشان  فرش درجه يک  1500 شانه تراکم 4500 طرح طلا کوب 
 

 فرش کاشان  با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ، فرش 1500 شانه تراکم 4500 ، فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.