راه های صرفه جویی هزینه خرید فرش

saving-money-buy-carpet.jpg

در این مقاله سعی داریم به تفضیل راه های صرفه جویی هزینه خرید فرش با را به همراه نکات جالب و مناسبی در خرید فرش های ماشینی که خواندن آن بسیار ضروری می باشد برای شما فهرست کنیم . برای تفهیم کامل این مطلب را به دو قسمت اصلی مجزا می کنیم . ابتدا روش های کلی برای کاهش هزینه را در زندگی و خرید انواع فرش را می آوریم و سپس به صورت اختصاصی در مورد خرید فرش ماشینی می پردازیم .

 

1- برنامه ریزی در خرید فرش

اول از همه بدون برنامه خرید نکنید فروشگاهای زیادی در شهرها وجود دارند که شما می توانید اقلام مصرفی خود را در آنجا تهیه کنید و دیگر نیازی نیست برای هر کالا به یک مغازه جداگانه مراجعه کنید . اما یک نکته منفی هم در این فروشگاه های بزرگ وجود دارد باعث می شود به شدت هزینه خرید شما به طور مثال در خرید فرش از نمایشگاه ها بالا ببرد . وقتی شما بدون برنامه وارد این فروشگاها می شوید ، با کالاهای فراوانی رو برو رو می شوید ، با دیدن این اجناس جلب نظر کننده که در اینجا مثال ما فرش می باشد اگر حتی برنامه ای برای خرید آن نداشته باشید بازهم بدون برنامه ریزی بر روی قیمت و کیفیت فرش ، خرید می کنید و این یک نکته منفی است که باید دقت کنید . پس خرید های بدون برنامه را ترک کنید و در صورتی که میخواهید خرید فرش مناسبی را داشته باشید با برنامه ریزی پیش بروید .

 

1-1- مثال برای برنانه ریزی در خرید صرفه جویانه فرش

از جمله مواردی که خانواده ها در مورد آن برنامه ریزی ندارند ، صرف غذا در رستوران ها است . اگر شما هم به همرا خانواده 2 بار در هفته بیرون از منزل غذا میل می کنید باید دقت داشته باشید موارد همچون دسر ، سالاد و سایر پیش غذا ها را میتوانید در خانه با یک چهارم قیمت تهیه کنید . این موارد را از لیست سفارش خود در رستوران ها حذف کنید . این موضوع در رابطه با خرید با برنامه ریزی فرش ماشینی نیز اینگونه می باشد و شما باید در خرید فرش برای دکوراسیون خانه خود برنامه ریزی کنید ، تحقیق کنید و یک انتخاب مناسب برای خرید فرش ارزان و با کیفیت را داشته باشید به گونه ای که شما یک فرش مناسب را خریداری کرده اید و هزینه ی زیاد برای آن صرف نکرده اید.

 

2- شروع خرید برنامه ریزی شده فرش ماشینی

برای شروع صرفه جویی برای انواع اجناس از جمله فرش ماشینی شما می توانید لیستی از هزینه های خود در طول روز تهیه کنید ، کوچکترین هزینه ها را هم از قلم نندازید ، این یک گام مهم برای کنترل دخل و خرج شماست و گامی اساسی برای پس اندازه در آمدتان است و شما با اینکار خواهید توانست به آسانی یک برنامه ریزی دقیق برای کالایی که میخواهید بخرید داشته باشید .

 

2-1- اولین مرحله در صرفه جویی خرید فرش

در صورتی که میخواهید خرید فرش ماشینی برای دکوراسیون خانه خود انجام بدهید و نیازمند صرفه جویی در خرید خود هستید می توانید راه حلی که در ادامه گفته شده است را انجام بدهید که این راه حل برای خرید فرش منزل اینگونه است. یکی از کارهای مفید خرید های ماهانه است . به این معنی که اقلام مصرفی خود را به صورت انبوه و یک بار بخرید ، خرید تعداد بالای یک جنس خاص این نکته مثبت را دارد که می توانید روی خرید خود تخفیف قابل توجهی کسب کنید . تجربه نشان می دهد خرید ماهانه می تواند تا 40 درصد از هزینه های شما را کاهش دهد .

 

2-2- ارزیابی خرید های سالانه برای خرید نهایی فرش

برای آنکه هزینه های ماهانه یا سالانه ی شما در کنترل شما باشد ، ضروری ایست که حدی برای خرج های خود قائل شوید . سقفی برای هزینه ها در نظر بگیرید تا بتوانید درصد قابل توجهی صرفه جویی داشته باشید . عادت خریدن اجناس گران را کنار بگذارید تا شما بتوانید در نهایت یک سپرده مناسب برای خرید فرش خانه خود داشته باشید.

 

3- نحوه خرید صحیح فرش ماشیینی

در بخش بالا که  ملاحظه فرمودید بخشی از تکنیک های مفید برای صرفه جویی های زندگی را برای آوردیم که می تواند تاثیر قابل توجهی در زندگی شما داشته باشد . در ادامه در مورد نحوه صحیح خرید فرش را به همراه راه های نگهداری در مورد فرش ماشینی و دیگر کالاهای مربوط به فرش را ذکر کنیم .

 

3-1- بررسی قبل از خرید فرش

شاید تصور کنید خرید صحیح فرش نمی تواند کمک شایانی به صرفه جویی در هزینه ها شود  و در ادامه متوجه خواهید شد که چه نکات مهمی پشت خرید فرش وجود دارد . در ابتدا شما باید با ویژگی های فرش آشنا باشید در غیر این صورت ممکن است یک فرش اشتباه را انتخاب کنید و دیگر فرصتی برای عوض کردن آن وجود داشته باشد .

 

3-1-1- قدم اور در انتخاب فرش مناسب

در اولین قدم مکان پهن کردن را متر کنید تا متراژ مناسب فرش ماشینی خود را به دست بیاورید . همیشه سعی کنید که فرشی کوچک تر از آن فضا انتخاب کنید . این کار باعث می شود که قسمتی از فرش را تا نزیند . در طولانی مدت ممکن جای تازدگی فرش باقی بماند و خرابی فرش در ظاهر فرش تاثیر بگذارد .

 

3-1-2- قدم دوم در خرید و انتخاب فرش ماشینی

قدم دوم و مهم که می توانید هزینه خریدتان را کاهش دهد انتخاب مناسب شانه فرش است . تعداد شانه فرش رابطه مستقیمی با قیمت فرش ماشینی  دارد پس اگر احساس می کنید فضای مورد نظرتان  نیاز به فرشی متراکم ندارد ، خوب است که از فرشی با تراکم معمولی مثلا از فرش ماشینی 500 شانه یا فرش ماشینی 700 شانه درجه یک یکی را انتخاب کنید . بدیهی است که این فرش ها از قیمت مناسب تری برخوردار است .

 

4- بررسی شانه و تراکم فرش ماشین

اما اگر تاکنون نتوانسته اید در مورد شانه و تراکم اطلاعاتی نداشته اید به طور مختصر در مورد ان برایتان توضیح می دهیم . در فرش ماشینی که توسط دستگاه 1000 شانه بافته می شود یعنی در عرض 1000 گره در یک متر است . پس اگر شانه فرش را به 1200 شانه برسانیم تراکم فرش بسیار بالا خواهد رفت . فرش ماشینی 1200 شانه اصل کاشان به علت بالا بودن تعداد گره های آن به فرش دستباف گونه معروف است . اگر هزینه بالای این فرش ها برایتان اهمیتی ندارد ، این می تواند برای پذیرایی منزلتان گزینه فاخری برای منزلتان است .

 

گروه تحقیقات کالافرش

برچسب :
'صرفه جویی هزینه خرید فرش' , 'خرید فرش برای دکوراسیون' , 'قیمت و کیفیت فرش' , 'خرید فرش از نمایشگاه ها' , 'هزینه خرید فرش' , 'خرید فرش ماشینی' , 'نحوه صحیح خرید فرش' ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
متفاوت بودن فرش ها از نظر شانه و تراکم
دوخت چرم فرش ماشینی
صنایع فرش کاشان و قالی کاشان
مراحل تولید فرش ماشینی
علت معروف شدن فرش ایرانی چیست؟
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
10 رنگ  8 رنگ  فرش ارزان  پاتریس  فرش مشهد  اریکا  500 شانه  فرش ماشینی  1000 شانه  700 شانه  فرش کاشان  فرش ابریشم  فرش  فرش فیروزه ای  فرش 1200 شانه  فرش پاتریس  فرش 700 شانه  تابلو فرش  تراکم 2550  تراکم 2100  تراکم 3000  قیمت فرش  قیطران  شهر فرش  بازار فرش  فرش 12 متری  فرش ماشینی کاشان  فیروزه ای  خرید فرش  قالی  خرید فرش اینترنتی  خرید اینترنتی فرش  فرش 9 متری  فرش 6 متری  1200 شانه  فرش 14 رنگ  قالیچه  خرید فرش 700 شانه  شهر فرش کاشان  فرش 700 شانه تراکم 2550  تراکم  تراکم 2550  12 متری  شاهرخ  سرمه ای  carpet  1000  700  1200  فرش یلدای کویر  نگین مشهد  فرش قیطران  فرش ستاره کویر  فرش مشهد اردهال  دنیای فرش  فرش عظیم زاده  کهکشان  ارکیده  باغ بهشت  افشان  فرش نگین مشهد  tva  ماهی  فرش 12متری  کناره  گلیم  فرش 1000 شانه  6 متری  فرش 500 شانه  tva lhadkd  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت فرش 6 متری  طرح چیچک  قیمت فرش کاشان  فرش ماشینی 1000 شانه  فرش خوب  فرش 1200 شانه تراکم 3600  فرش طرح برجسته ۱۲۰۰ شانه  1200 شانه تراکم 3600  فرش تراکم 3000  فرش طرح 700  700 شانه تراکم 2550  فرش هزار شانه  فرش 12 رنگ  خرید فرش ماشینی  خرید فرش کاشان  قیمت فرش ماشینی  طرح فرش  فروش فرش  فرش ماشینی 700 شانه  کارخانه فرش  700 reeds  قیمت فرش 1200 شانه  فرش طرح 700 شانه  قیمت فرش 500 شانه  خرید اینترنتی فرش کاشان  قیمت فرش طرح 700  فرش قیمت مناسب  کارخانه فرش کاشان  فرش درجه يک  1500 شانه تراکم 4500 طرح طلا کوب 
 

 فرش کاشان  با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ، فرش 1500 شانه تراکم 4500 ، فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.