راه های صرفه جویی هزینه خرید فرش

saving-money-buy-carpet.jpg

در این مقاله سعی داریم به تفضیل راه های صرفه جویی هزینه خرید فرش با را به همراه نکات جالب و مناسبی در خرید فرش های ماشینی که خواندن آن بسیار ضروری می باشد برای شما فهرست کنیم . برای تفهیم کامل این مطلب را به دو قسمت اصلی مجزا می کنیم . ابتدا روش های کلی برای کاهش هزینه را در زندگی و خرید انواع فرش را می آوریم و سپس به صورت اختصاصی در مورد خرید فرش ماشینی می پردازیم .

 

1- برنامه ریزی در خرید فرش

اول از همه بدون برنامه خرید نکنید فروشگاهای زیادی در شهرها وجود دارند که شما می توانید اقلام مصرفی خود را در آنجا تهیه کنید و دیگر نیازی نیست برای هر کالا به یک مغازه جداگانه مراجعه کنید . اما یک نکته منفی هم در این فروشگاه های بزرگ وجود دارد باعث می شود به شدت هزینه خرید شما به طور مثال در خرید فرش از نمایشگاه ها بالا ببرد . وقتی شما بدون برنامه وارد این فروشگاها می شوید ، با کالاهای فراوانی رو برو رو می شوید ، با دیدن این اجناس جلب نظر کننده که در اینجا مثال ما فرش می باشد اگر حتی برنامه ای برای خرید آن نداشته باشید بازهم بدون برنامه ریزی بر روی قیمت و کیفیت فرش ، خرید می کنید و این یک نکته منفی است که باید دقت کنید . پس خرید های بدون برنامه را ترک کنید و در صورتی که میخواهید خرید فرش مناسبی را داشته باشید با برنامه ریزی پیش بروید .

 

1-1- مثال برای برنانه ریزی در خرید صرفه جویانه فرش

از جمله مواردی که خانواده ها در مورد آن برنامه ریزی ندارند ، صرف غذا در رستوران ها است . اگر شما هم به همرا خانواده 2 بار در هفته بیرون از منزل غذا میل می کنید باید دقت داشته باشید موارد همچون دسر ، سالاد و سایر پیش غذا ها را میتوانید در خانه با یک چهارم قیمت تهیه کنید . این موارد را از لیست سفارش خود در رستوران ها حذف کنید . این موضوع در رابطه با خرید با برنامه ریزی فرش ماشینی نیز اینگونه می باشد و شما باید در خرید فرش برای دکوراسیون خانه خود برنامه ریزی کنید ، تحقیق کنید و یک انتخاب مناسب برای خرید فرش ارزان و با کیفیت را داشته باشید به گونه ای که شما یک فرش مناسب را خریداری کرده اید و هزینه ی زیاد برای آن صرف نکرده اید.

 

2- شروع خرید برنامه ریزی شده فرش ماشینی

برای شروع صرفه جویی برای انواع اجناس از جمله فرش ماشینی شما می توانید لیستی از هزینه های خود در طول روز تهیه کنید ، کوچکترین هزینه ها را هم از قلم نندازید ، این یک گام مهم برای کنترل دخل و خرج شماست و گامی اساسی برای پس اندازه در آمدتان است و شما با اینکار خواهید توانست به آسانی یک برنامه ریزی دقیق برای کالایی که میخواهید بخرید داشته باشید .

 

2-1- اولین مرحله در صرفه جویی خرید فرش

در صورتی که میخواهید خرید فرش ماشینی برای دکوراسیون خانه خود انجام بدهید و نیازمند صرفه جویی در خرید خود هستید می توانید راه حلی که در ادامه گفته شده است را انجام بدهید که این راه حل برای خرید فرش منزل اینگونه است. یکی از کارهای مفید خرید های ماهانه است . به این معنی که اقلام مصرفی خود را به صورت انبوه و یک بار بخرید ، خرید تعداد بالای یک جنس خاص این نکته مثبت را دارد که می توانید روی خرید خود تخفیف قابل توجهی کسب کنید . تجربه نشان می دهد خرید ماهانه می تواند تا 40 درصد از هزینه های شما را کاهش دهد .

 

2-2- ارزیابی خرید های سالانه برای خرید نهایی فرش

برای آنکه هزینه های ماهانه یا سالانه ی شما در کنترل شما باشد ، ضروری ایست که حدی برای خرج های خود قائل شوید . سقفی برای هزینه ها در نظر بگیرید تا بتوانید درصد قابل توجهی صرفه جویی داشته باشید . عادت خریدن اجناس گران را کنار بگذارید تا شما بتوانید در نهایت یک سپرده مناسب برای خرید فرش خانه خود داشته باشید.

 

3- نحوه خرید صحیح فرش ماشیینی

در بخش بالا که  ملاحظه فرمودید بخشی از تکنیک های مفید برای صرفه جویی های زندگی را برای آوردیم که می تواند تاثیر قابل توجهی در زندگی شما داشته باشد . در ادامه در مورد نحوه صحیح خرید فرش را به همراه راه های نگهداری در مورد فرش ماشینی و دیگر کالاهای مربوط به فرش را ذکر کنیم .

 

3-1- بررسی قبل از خرید فرش

شاید تصور کنید خرید صحیح فرش نمی تواند کمک شایانی به صرفه جویی در هزینه ها شود  و در ادامه متوجه خواهید شد که چه نکات مهمی پشت خرید فرش وجود دارد . در ابتدا شما باید با ویژگی های فرش آشنا باشید در غیر این صورت ممکن است یک فرش اشتباه را انتخاب کنید و دیگر فرصتی برای عوض کردن آن وجود داشته باشد .

 

3-1-1- قدم اور در انتخاب فرش مناسب

در اولین قدم مکان پهن کردن را متر کنید تا متراژ مناسب فرش ماشینی خود را به دست بیاورید . همیشه سعی کنید که فرشی کوچک تر از آن فضا انتخاب کنید . این کار باعث می شود که قسمتی از فرش را تا نزیند . در طولانی مدت ممکن جای تازدگی فرش باقی بماند و خرابی فرش در ظاهر فرش تاثیر بگذارد .

 

3-1-2- قدم دوم در خرید و انتخاب فرش ماشینی

قدم دوم و مهم که می توانید هزینه خریدتان را کاهش دهد انتخاب مناسب شانه فرش است . تعداد شانه فرش رابطه مستقیمی با قیمت فرش ماشینی  دارد پس اگر احساس می کنید فضای مورد نظرتان  نیاز به فرشی متراکم ندارد ، خوب است که از فرشی با تراکم معمولی مثلا از فرش ماشینی 500 شانه یا فرش ماشینی 700 شانه درجه یک یکی را انتخاب کنید . بدیهی است که این فرش ها از قیمت مناسب تری برخوردار است .

 

4- بررسی شانه و تراکم فرش ماشین

اما اگر تاکنون نتوانسته اید در مورد شانه و تراکم اطلاعاتی نداشته اید به طور مختصر در مورد ان برایتان توضیح می دهیم . در فرش ماشینی که توسط دستگاه 1000 شانه بافته می شود یعنی در عرض 1000 گره در یک متر است . پس اگر شانه فرش را به 1200 شانه برسانیم تراکم فرش بسیار بالا خواهد رفت . فرش ماشینی 1200 شانه اصل کاشان به علت بالا بودن تعداد گره های آن به فرش دستباف گونه معروف است . اگر هزینه بالای این فرش ها برایتان اهمیتی ندارد ، این می تواند برای پذیرایی منزلتان گزینه فاخری برای منزلتان است .

 

گروه تحقیقات کالافرش

برچسب :
'صرفه جویی هزینه خرید فرش' , 'خرید فرش برای دکوراسیون' , 'قیمت و کیفیت فرش' , 'خرید فرش از نمایشگاه ها' , 'هزینه خرید فرش' , 'خرید فرش ماشینی' , 'نحوه صحیح خرید فرش'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
شستشوی تابلو فرش ماشینی
قوانین پهن کردن فرش
مفهوم شانه و تراکم
انواع گره در فرش بافی
تابلو فرش ماشینی
ادامه
جستجو بر اساس رنگ
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
  ارسال رایگان فرش کاشان و ضمانت 10 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش کاشان و تخفیفی انواع فرش ماشینی کاشان درجه یک  ليست قيمت فرش ماشيني که در کالا فرش هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي  فرش کاشان  ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک  خريد فرش  داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين  فرش طرح 700 شانه ،  700 شانه ،  1000 شانه ،   فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در کالا فرش و  شهر فرش   عرضه مي شوند. در بازار فرش که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی شهر فرش با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از  تولید فرش کاشان   تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان :  فرش خاطره کاشان،   یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش کالافرش موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید  نمایندگی اصلی سایت  فرش کاشان  و  فروش فرش کاشان  و  قیمت فرش کاشان   سایت کالافرش می باشد تولید فرش ماشینی درجه یک و صنایع فرش کاشان که برترین تولید کننده فرش ماشینی ایران هست وظیفه ماست فرش ماشینی و فرش کاشان تولید فرش ماشینی 700 شانه و فرش ماشینی 1000 شانه و فرش ماشینی 1200 شانه و فرش تخفیفی و فرش ارزان و خرید فرش توسط شما عزیزان به راحتی صورت میگیرد  بهترین فرش و فرش زیبا و فرش خوب فقط در کارخانه فرش کاشان تولید فرش می شود فرش ایران و فرش ماشینی مستقیم از کارخانه به دست خریدار میرسد و واسطه ای وجود ندارد بزرگ ترین فروشگاه فروش فرش ایران در خدمت شما عزیزان هست