فرش 1200 شانه

kashan-farsh.jpg

در ذهن عموم مردم اینگونه جا افتاده است که هرچه شانه و تراکم فرش بیشتر باشد یعنی آن فرش مرغوب تر و از کیفیت بیشتری برخوردار است حال آنکه اصلا اینگونه نیست. کیفیت فرش بسته به الیاف و متریالی است که در بافت هر فرش به کار گرفته می شود.و میتوان فرش هایی با تراکم و شانه پایین را با بهترین نوع الیاف و فرش هایی با شانه و تراکم بالا را با ضعیف ترین نوع الیاف در بازار بافته و عرضه کرد.پس شانه و تراکم گرچه بسیار مهم هستند و بر زیبایی و کیفیت فرش می افزایند اما مهمتر از این ها مواد به کار برده در فرش است.
شرکت ما (کالافرش کاشان) توانسته با بهترین متریال فرش های درجه یک را با جدید ترین طرح و نقش به بازار عرضه دارد.
فرش هایی که مقدار شانه آن ها بالاتر و بیشتر است را فرش های دستبافت گونه مینامند. زیرا این فرش ها دارای نقشه های شلوغ و پر ظرافت هستند و هرچه تراکم فرش نیز بیشتر باشد فرش ضخیم تر و سفت تر میشود.
فرش ۱۲۰۰ شانه جز جدیدترین فرش ها بشمار می اید .این فرش با وجود زمان بسیار کمی که به بازار عرضه شده مورد استقبال همگان قرار گرفته است.
فرش های ۱۲۰۰شانه از طرح ،نقش و مخصوصا ظرافت بسیار بالا و خوبی برخوردار هستند.
هرچه تعداد رنگ در بافت فرش های ۱۲۰۰شانه بیشتر باشد فرش شما جذاب تر و شکیلتر خواهد بود.
در بافت فرش با تراکم بالا همچون تراکم های ۳۶۰۰ و ۱۲۰۰شانه نمی توان از الیاف ضخیم استفاده کرد که بخاطر الیاف ظریفی که در بافت فرش های ۱۲۰۰شانه به کار برده می شوند میتوان نقشه های بسیار شلوغ را با بهترین و بیشترین ظرافت ممکن بافت.
فرش های ۱۲۰۰شانه با آنکه نسبت به دیگر فرش ها از قیمت بالاتری برخوردارند اما بخاطر زیبایی و ظرافت خیره کننده ای که دارا هستند باعث میشوند که مشتریان عزیز از قید و بند قیمت رها شوند.
لازم به ذکر است فرش های ۱۲۰۰شانه نسبت به دیگر فرش ها،همچون فرش های ۷۰۰شانه و فرش هایی با مقدار شانه کمتر از  ضخامت کمتری برخوردار هستند که این ضخامت کم بخاطر الیاف نازکی است که در بافت فرش های ۱۲۰۰شانه به کار برده میشود تا بر ظرافت این فرش بیفزاید.

برچسب :
فرش, tva , فرش 1200 شانه , گران ترین فرش , ریزبافت ترین بافت فرش
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید فرش ماشینی عمده کاشان
درباره نگهداری فرش ماشینی کاشان
مشخصات فرش ۱۲۰۰ شانه 8 رنگ
فرش ماشینی 500 شانه ابریشم نما چیست ؟
جنس الیاف در فرش ماشینی
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
 فرش کاشان   با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.