فرش 1200 شانه

kashan-farsh.jpg

در ذهن عموم مردم اینگونه جا افتاده است که هرچه شانه و تراکم فرش بیشتر باشد یعنی آن فرش مرغوب تر و از کیفیت بیشتری برخوردار است حال آنکه اصلا اینگونه نیست. کیفیت فرش بسته به الیاف و متریالی است که در بافت هر فرش به کار گرفته می شود.و میتوان فرش هایی با تراکم و شانه پایین را با بهترین نوع الیاف و فرش هایی با شانه و تراکم بالا را با ضعیف ترین نوع الیاف در بازار بافته و عرضه کرد.پس شانه و تراکم گرچه بسیار مهم هستند و بر زیبایی و کیفیت فرش می افزایند اما مهمتر از این ها مواد به کار برده در فرش است.
شرکت ما (کالافرش کاشان) توانسته با بهترین متریال فرش های درجه یک را با جدید ترین طرح و نقش به بازار عرضه دارد.
فرش هایی که مقدار شانه آن ها بالاتر و بیشتر است را فرش های دستبافت گونه مینامند. زیرا این فرش ها دارای نقشه های شلوغ و پر ظرافت هستند و هرچه تراکم فرش نیز بیشتر باشد فرش ضخیم تر و سفت تر میشود.
فرش ۱۲۰۰ شانه جز جدیدترین فرش ها بشمار می اید .این فرش با وجود زمان بسیار کمی که به بازار عرضه شده مورد استقبال همگان قرار گرفته است.
فرش های ۱۲۰۰شانه از طرح ،نقش و مخصوصا ظرافت بسیار بالا و خوبی برخوردار هستند.
هرچه تعداد رنگ در بافت فرش های ۱۲۰۰شانه بیشتر باشد فرش شما جذاب تر و شکیلتر خواهد بود.
در بافت فرش با تراکم بالا همچون تراکم های ۳۶۰۰ و ۱۲۰۰شانه نمی توان از الیاف ضخیم استفاده کرد که بخاطر الیاف ظریفی که در بافت فرش های ۱۲۰۰شانه به کار برده می شوند میتوان نقشه های بسیار شلوغ را با بهترین و بیشترین ظرافت ممکن بافت.
فرش های ۱۲۰۰شانه با آنکه نسبت به دیگر فرش ها از قیمت بالاتری برخوردارند اما بخاطر زیبایی و ظرافت خیره کننده ای که دارا هستند باعث میشوند که مشتریان عزیز از قید و بند قیمت رها شوند.
لازم به ذکر است فرش های ۱۲۰۰شانه نسبت به دیگر فرش ها،همچون فرش های ۷۰۰شانه و فرش هایی با مقدار شانه کمتر از  ضخامت کمتری برخوردار هستند که این ضخامت کم بخاطر الیاف نازکی است که در بافت فرش های ۱۲۰۰شانه به کار برده میشود تا بر ظرافت این فرش بیفزاید.

برچسب :
فرش, tva , فرش 1200 شانه , گران ترین فرش , ریزبافت ترین بافت فرش
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
از بین بردن انواع لکه از فرش ماشینی
7نکته برای تشخیص نخ اکریلیک
شاخص انتخاب فرش ماشینی چیست ؟
انتخاب بهترین فرش در یک نگاه کلی
طرحهای پر فروش فرش کاشان
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
 فرش کاشان فروشگاه فرش کاشان فرش نگین مشهد کارخانه فرش کاشان تولید کننده و ارائه دهنده فرش ماشینی کاشان است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب صادرات فرش ماشینی مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان فرش طرح 700 شانه ، فرش 500 شانه ، فرش 700 شانه تراکم 2550 ، فرش 700 شانه تراکم 2700 ، فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما ، فرش 1000 شانه تراکم 3000 ، فرش 1000 شانه تراکم 3600 ، فرش 1200 شانه تراکم 3600 انتخاب کنید که با قیمت فرش تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد فرش 12 متری ، فرش 9 متری ، فرش 6 متری و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است .