تولید فرش کارخانجات فرش کاشان

kashan-carpet-farsh-kharid-farsh.jpg

تولید فرش ماشینی در ایران و کاشان
اولین موضوع و کلمه ای که پس از شنیدن کلمه فرش به ذهن تمامی افراد جامعه می رسد اسم شهر کاشان است.
شهر کاشان از دیرباز یکی از شهر های مهم و پر اهمیت در صنعت فرش بوده هست و با شرایط فعلی پیش بینی می شود همچنان در این مقام خواهد بود. کاشان دارای فرهنگ غنی و قدمت بسیار بالایی در صنعت فرش ماشینی و فرش دستبافت است. ایران قطب تولید فرش در جهان و کاشان بزرگترین شهر تولید کننده فرش در خاورمیانه است. فرش کاشان تامین کننده ۷۰ تا ۸۰ درصدی کل فرش تولید شده در ایران است‌. که صد البته بخش عمده ای از این تولید بر دوش تولیدکنندگان فرش ماشینی کاشان است.
اهمیت کارخانجات فرش کاشان تنها برای ایران نیست بلکه کارخانجات فرش کاشان دارای اهمیت جهانی هستند .کاشان در صنعت فرش دارای ۴۰سال قدمت و جز اولین تولید کنندگان و عرضه کنندگان فرش می باشد. شهرکاشان ۵۰ درصد تولید فرش ماشینی ایران را داراست‌.
کاشان دارای ۵ شهرک صنعتی و ۱۰۰۰ واحد تولید فرش ماشینی در سایز و رنگ مختلف و همچنین کیفیت متفاوت است. یکی از مهمترین موارد صادرات غیر نفتی ایران فرش است که عمده ی فرش به صورت ماشینی و در کاشان تولید می شود .
کاشان عنوان قطب تولید فرش و صنعت را به خود اختصاص داده و کشور ما ایران توانسته در ۲سال اخیر بیشترین درصد صادرات به کشور چین را داشته باشد و در رتبه ی اول و برتر صادرات در منطقه قرار دارد .فرش چه در کاشان و چه در بقیه استان های ایران با تنوع و قیمت متفاوت تولید می شود که هر کس با هر سلیقه و هر توان مالی می تواند به راحتی  فرش کاشان را خریداری و استفاده کند.
بزرگترین و معتبر ترین برندهای فرش عمدتا در کاشان هستند که گاها بعضی از فرش هایی که به نام شهر های مختلف دیگر تولید میشوند نیز تولید شرکت های فرش کاشان است که به نام های متفاوت عرضه و به فروش می رسند.

برچسب :
فرش,فرش ماشینی,فرش کاشان,تولید فرش کاشان,صادرات فرش کاشان
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش ماشینی 500 شانه ابریشم نما چیست ؟
فرق فرش و قالی
جایگاه قالی ایرانی در جهان
خرید تابلو فرش ماشینی
فرش دستباف گونه یا فرش معمولی؟
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
 فرش کاشان فروشگاه فرش کاشان فرش نگین مشهد کارخانه فرش کاشان تولید کننده و ارائه دهنده فرش ماشینی کاشان است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب صادرات فرش ماشینی مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان فرش طرح 700 شانه ، فرش 500 شانه ، فرش 700 شانه تراکم 2550 ، فرش 700 شانه تراکم 2700 ، فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما ، فرش 1000 شانه تراکم 3000 ، فرش 1000 شانه تراکم 3600 ، فرش 1200 شانه تراکم 3600 انتخاب کنید که با قیمت فرش تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد فرش 12 متری ، فرش 9 متری ، فرش 6 متری و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است .