فرش ماشینی برجسته 1200 شانه

carpet-outstanding-1200-kalafarsh.jpg

صنعت فرش ماشینی نسبت به عمری که در ایران تجربه کرده است انواع بافت های فرش را به خود دیده است ، از معروفترین بافت ها ، تولید فرش 500 شانه ، بافت فرش 700 شانه ، فرش ماشینی 1000 شانه ، و جدید ترین فرش و قالی ماشینی 1200 شانه می باشد .
این صنعت یعنی صنعت پویای تولید فرش ماشینی همواره از دو جهت به صورت موازی در حال حرکت بوده است یکی از آن ها نخ و الیاف استفاده شده در فرش است و دیگری دستگاه تولید کننده فرش . پیشرفت این دو عامل هر دو باهم یا به تنهایی همیشه موجب تولیدات بسیار باظرافت تر فرش ماشینی شده است.
نوآور و تولیدکنندگان اصلی دستگاه فرش ماشینی همواره از دو نوع شونهر (Schonherr) یا وندویل (Van De Wiele) و از دو کشور آلمان و یا بلژیک بوده اند که هر روز با آمدن مدل های جدیدتر از این دو کشور ، مثل HCIx2 و یا HCPx2 ، خیلی زود وارد کشور شدند و تولیدات فرش ماشینی را پیشرفته تر کرده اند.
همینطور در زمینه نخ و الیاف فرش ماشینی از نمونه های معروف آن میتوان BCF ، فیلامنت و اکریلیک نام برد .  اما در جدید ترین بافت و تولید فرش ماشینی که به سرعت درحال رایج شدن در بازار فرش ماشینی می باشد فرش های برجسته هست . تفاوت فرش ماشینی برجسته با فرش معمولی در این هست که فرش معمولی نقشه ی هموار و صافی رو دارد و خاب فرش در تمام نقاط فرش طول یکسان دارد اما در فرش ماشینی برجسته بعضی از نقش ها و گل های قالی ماشینی حالت برجستگی دارند.
اما بافت فرش ماشینی برجسته به چه شکل هست؟
در فرش های برجسته که معروفترین بافت آن در حال حاضر فرش ماشینی گل برجسته 1200 شانه تراکم 3600 هست تولید آن به این صورت هست که فرش ها از ترکیب نخ اکریلیک و هایبالک تولید و بافت می شوند و زمانی که فرش ماشینی از دستگاه تولیدکننده فرش ماشینی پایین می آید هنوز مثل بقیه ی فرش ها هموار و صاف هست ، اما در مرحله ی بعد که مرحله ی آهار یا پردازش فرش می باشد زمانی که فرش ها در مقابل حرارت قرار میگیرند ، در قسمت های فرش که نخ هایبالک قرار گرفته فرایندی مثل آب شدن اتفاق می افتد بدین صورت که نخ های هایبالک پایین تر می رود . به این ترتیب که مثلا از 8 رنگ بکار رفته در فرش 1 یا 2 رنگ آن از نوع هایبالک هست و این 2 رنگ در تمام فرش از مابقی رنگ ها پایین تر قرار میگیرند در نتیجه فرش ماشینی گل برجسته به وجود می آید.
در خصوص مزایای این فرش ها می توان گفت که ظرافت و زیبایی خاص خود را دارند و جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در بافت و تولید آن کاملا مشهود هست اما در خصوص معایب آن گفته های زیادی هست از جمله خیلی از کارخانه داران و شرکت های قدیمی فرش کاشان که در خصوص فرش برجسته به آن زیاد معتقد نیستند .برای مثال فرش ماشینی برجسته به خاطر برجسته بودن معمولا برای نظافت و جارو زدن مشکلات زیادی برای صاحب خود ایجاد می کنند اما در فرش ماشینی معمولی به خاطر یکدست بودن این امر مشکلی ایجاد نمی کند. همچنین فرش های برجسته معمولا از عمر و دوام پایین تری نسبت به فرش ماشینی تمام اکریلیک درجه یک برخوردار هستند . اما در این زمانی که این مقاله درباره فرش ماشینی برجسته نوشته می شود این نوع از بافت به سرعت در حال گسترش هست و تقریبا در تمامی بازار روز به روز بیشتر میشود.
کالا فرش هم طبق روال همیشگی با توجه به درخواست های مکرر مشتریان و هموطنان عزیز محصولات فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته را ارئه می دهد که میتوانید طرح فرش ماشینی را داخل سایت مشاهده کنید یا از پشتیبانی درخواست کنید.

برچسب :
فرش , tva , فرش ماشینی کاشان,فرش برجسته,فرش 700 شانه,فرش 1000 شانه,فرش 1200 شانه,فرش گل برجسته
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرق فرش و قالی
راه های صرفه جویی هزینه خرید فرش
صنایع فرش کاشان و قالی کاشان
خرید فرش ماشینی برای صاحبان حیوانات خانگی
انواع فرش ماشینی 700 شانه
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
  ارسال رایگان فرش کاشان و ضمانت 10 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش کاشان و تخفیفی انواع فرش ماشینی کاشان درجه یک  ليست قيمت فرش ماشيني که در کالا فرش هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي  فرش کاشان  ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک  خريد فرش  داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين  فرش طرح 700 شانه ،  700 شانه ،  1000 شانه ،   فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در کالا فرش و  شهر فرش   عرضه مي شوند. در بازار فرش که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی شهر فرش با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از  تولید فرش کاشان   تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان :  فرش خاطره کاشان،   یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش کالافرش موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید  نمایندگی اصلی سایت  فرش کاشان  و  فروش فرش کاشان  و  قیمت فرش کاشان   سایت کالافرش می باشد تولید فرش ماشینی درجه یک و صنایع فرش کاشان که برترین تولید کننده فرش ماشینی ایران هست وظیفه ماست فرش ماشینی و فرش کاشان تولید فرش ماشینی 700 شانه و فرش ماشینی 1000 شانه و فرش ماشینی 1200 شانه و فرش تخفیفی و فرش ارزان و خرید فرش توسط شما عزیزان به راحتی صورت میگیرد  بهترین فرش و فرش زیبا و فرش خوب فقط در کارخانه فرش کاشان تولید فرش می شود فرش ایران و فرش ماشینی مستقیم از کارخانه به دست خریدار میرسد و واسطه ای وجود ندارد بزرگ ترین فروشگاه فروش فرش ایران در خدمت شما عزیزان هست