شستشوی فرش ماشینی

whashing-carpet.jpg

 در ابتدا سعی کنید برای نگهداری و عمر بهتر و بیشتر فرش ماشینی ، فرش را در مکان مرطوب و نمناک قرار ندهید زیرا این عمل باعث پوسیدگی فرش میشود زیرا بافت تشکیل دهنده فرش ماشینی از جنس نخ پنبه و جوت است که این نوع جنس نخ در محیط مربوط دچار پوسیدگی و خرابی میشود .
در هنگام کثیف شدن فرش ماشینی کاشان با هر نوع مایع مخصوص شستشو مثل شامپو فرش اقدام لازم و سریع را نسبت به تمیز نمودن و پاک کردن فرش انجام نمایید .نکته ی بعدی در نگهداری فرش ماشینی این است که تا امکان دارید فرش ماشینی را نزدیکی بخاری و منابع حرارتی و گرمایشی قرار ندهید.اگر قصد جمع کردن فرش را دارید در جمع کردن فرش ماشینی رول نمودن فرش ماشینی بسیار بهتر از تا کردن فرش است.
نکته دیگر در نگهداری فرش ماشینی در زمینه پهن کردن فرش کاشان است که اگر  آن را روی سطح سرامیکی پهن میکنید از ترمز فرش حتما کمک گرفته شود .نکته بسیار مهم و کاربردی در زمینه نگهداری فرش ماشینی که تا حدودی اهمیت دارد این مطلب است که اگر شما وسایل سنگینی نظیر مبل،میز،کمد و... را دارید روی فرش تا جایی که ممکن است سعی کنید  پایه  های وسایل را رو فرش قرار ندهید  و در صورت اجبار حتما زیر پایه ها از یک قطعه فوم فشرده شده یا طلق و یا استفاده از یک تیکه موکت چند لایه شده استفاده شود .
نکته بعدی و پر اهمیت در زمینه نگهداری فرش ماشینی ، جابه جایی فرش ماشینی هر 6 ماه یکبار است که این کار به پایین آمدن درصد سایش فرش کمک بسیاری میکند.
در نگهداری فرش ماشینی تا حد ممکن سعی بشود فرش ماشینی در معرض تابش مستقیم و زیاد  نور خورشید قرار داده نشود . در مورد موضوع شستشوی فرش ماشینی ، شستشوی فرش ماشینی خود را به عهده ی شرکت های معتبر شستشوی فرش ماشینی بگذارید و این کار را بهتر است در فصل های بهار و تابستان انجام دهید همچنین در زمان های شلوغی قالیشویی ها مثل قبل از عید فرش خود را به آن ها نسپارید چون سرعت کار آنها بالاست و کیفیت شستشو پایین است.

برچسب :
فرش,فرش ماشینی,فرش کاشان,شستشوی فرش,قالی ماشینی,شامپو فرش
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
قیمت انواع فرش ماشینی کاشان
فرق فرش و قالی
شستشوی فرش ماشینی
انتخاب فرش مناسب دکوراسیون
انتخاب بهترین فرش در یک نگاه کلی
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
 فرش کاشان   با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.