انتخاب فرش ماشینی مناسب برای جهیزیه

quality-dowry-carpet.jpg

راهنمای کامل خرید فرش جهیزیه
انتخاب فرش یکی از مواردی است که در خرید جهیزیه بسیار اهمیت دارد . با توجه به قیمت بالای فرش دستباف ایرانی می توان فرش جهیزیه عروس را از فرش های ماشینی درجه یک کاشان انتخاب کرد .
درهنگام خرید فرش جهیزیه باید به متراژ و سبک معماری خانه عروس توجه کرد . هر چه متراژ خانه عروس بیشتر باشد می توان فرش های قواره بزرگتر را انتخاب نمود . فرش های ماشینی می توانند مسبب بزرگ یا کوچک نشان دادن فضای خانه عروس باشند پس انتخاب ابعاد و رنگ مناسب با توجه به فضا بسیار حائز اهمیت است . قالی های ماشینی کاشان در ابعاد استاندارد فرش شش متری ، فرش نه متری و فرش دوازده متری در بازار موجود هستند که تمامی خانواده ها با توجه به نیاز و بودجه خود می توانند فرش مورد نظر خود را انتخاب کنند .
قالی ماشینی انتخاب شده برای پذیرایی عروس باید ظریف و دستبافگونه باشد تا زیبایی و جلوه خانه را دو چندان نمایان سازد . فرش های ماشینی کاشان با تنوع بسیار زیاد در زمینه های فرش ماشینی سنتی و فرش ماشینی مدرن می توانند بهترین انتخاب برای فرش جهیزیه نوعروس باشند .
در مورد قیمت با توجه به تعداد شانه و مواد اولیه فرش ، می توان قیمت فرش را تعیین نمود . فرش ماشینی تراکم بالا مانند : فرش های 1200 شانه و فرش 1500 شانه قیمت بیشتری دارند ولی این قالی های بسیار ظریف برای فرش پذیرایی و اتاق نشیمن عروس مناسب هستند . میزان رفت و امد در اتاق پذیرایی بسیار کمتر از اتاق دیگر خانه عروس است به همین منظور می توان فرش پذیرایی عروس را از میان فرش های دستبافگونه انتخاب کرد .
فرش های با جنس اکریلیک و تراکم بالا انتخاب خوبی برای فرش مناسب جهیزیه هستند چرا که از این محصولات می توان سالیان سال استفاده کرد . در فرش ماشینی هر چه تراکم بیشتر باشد فرش ظریف تر شده و ظاهری بهتر پیدا می کند . فرش های ماشینی تراکم پایین مانند فرش 700 شانه و فرش 500 شانه هر چند زیبایی و ظرافت فرش دستبافگونه ماشینی را ندارند ولی به دلیل استفاده از نخ ضخیم تر بسیار با دوام و مستحکم هستند . از این نمونه از قالی کاشان می توان در مکان های پر تردد خانه عروس استفاده کرد . قالی های 700 شانه تراکم 2550 کاشان با تعداد گره های بیشتری که در خود جای داده اند بسیار به فرش دستباف شباهت دارند و برای خانواده هایی که به دنبال فرش جهزیه با دوام و در عین حال ظریف هسستند بهترین گزینه می باشند . قالی ماشینی ممتاز 700 شانه کاشان از بهترین فرش های ماشینی جهیزیه است زیرا هر مقدار پاخور زیادی داشته باشند از بین نمی روند و با مقامت بالایی که دارند برای تمامی نقاط خانه عروس کاربرد دارند . این فرش های زیبا و مقاوم جهت فرش اتاق خواب عروس بهترین می باشند .
مهمترین مورد در خرید فرش مناسب برای جهیزیه توجه به عدم پرزدهی و دوام بالای فرش است . در هنگام خرید فرش جهیزیه باید به جنس الیاف به کاررفته در نخ خاب فرش توجه بسیار داشت . هر مقدار فرش ماشینی عروس با الیاف نرم تر بافته شده باشد دوام کمتری داشته باشد و گرد و غبار بیشتری به خود جذب خواهد کرد . ولی فرش های با نخ های ضخیم و درشت طول طول عمر بیشتری دارند .
فرش های ماشینی کاشان با مواد اولیه درجه یک مانند نخ اکریلیک هیت ست شده تولید و عرضه می شوند . این الیاف طی فرایند هیت ست بسیار با دوام و ضد حساسیت می شوند و به حداقل پرزدهی می رسند . قالی های ماشینی اکریلیک کاشان به راحتی قابل شست و شو می باشد و تمیز کردن آنها کاری آسان است . فرش های اکریلیک ماشینی به نسبت فرش های پلی استر ، با دوام تر بوده و حالتی شبیه به الیاف پشم طبیعی دارند . این فرش های زیبا با نخ تار و پود پنبه بافته می شود که این خاصیت فرشی نرم و راحت را برای فرش عروس رقم می زند .
تراکم و شانه فرش از دیگر فاکتورهای است که باید در هنگام خرید فرش عروس به ان توجه بسیار نمود . تراکم و شانه بالا در فرش ماشینی باعث شده که فرش بافتی فشرده و ظریف پیدا کند . هر چه تراکم فرش بالاتر رود وزن فرش نیز افزایش پیدا می کند و در عوض از ضخامت فرش کاسته می شود . پس می توان گفت زیباترین فرش های ماشینی عروس ، فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه است و ضخیم ترین فرش عروس فرش 700 شانه است .
قالی های تراکم بالای کاشان بافته شده با طرح های شلوغ و زیبایی فرش دستباف هستند . به همین منظور می توان این قالی های زیبا را با انواع دکوراسیون های عروس ست کرد . این فرش های ماشینی با رنگبندی های زیبا می توانند با تمامی رنگ های خانه عروس هماهنگ شوند .
برای انتخاب رنگ فرش جهزیه می توان از طیف رنگی روشن استفاده کرد . بسته به نوع چیدمان و رنگ وسایل جهیزیه می توان از یک تضاد رنگی کمک گرفت تا همه وسایل در کنار هم زیباتر نشان داده شوند . خرید فرش ماشینی با رنگ مد سال برای فرش جهیزیه کار بسی اشتباه است زیرا پس از گذشت مدت زمان کوتاه رنگ فرش از مد افتاده و خسته کننده می شود . خرید فرش ترک با رنگ لایت و روشن بهترین انتخاب برای فرش مناسب جهیزیه می باشد . این فرش های زیبا با رنگبندی روشن فضای خانه عروس را دلنشین و خاص می کنند .

امروزه بیشتر دکواسیون های منازل نو عروسان از نوع مدرن و کلاسیک می باشد . از این رو فرش ماشینی مناسب برای جهیزیه را از میان فرش های فانتزی تک رنگ ، فرش های ماشینی فانتزی طرح دار و فرش های کلاسیک انتخاب کرد . قالی های فانتزی شنل و شگی شاید ظاهری زیبا و دلربا داشته باشند ولی به دلیل طول عمر کم و جذب آلودگی بیشتر، مناسب فرش عروس نمی باشند .فرش های ماشینی ابریشم گونه از دیگر قالی های ماشینی مناسب جهیزیه می باشد که به دلیل شباهت بالا به فرش دستباف بسیار مورد توجه قرار گرفته اند . این فرش های دستبافگونه بسیار ظریف و زیبا هستند و توجه هر عروس و داامادی را به خود جلب می کنند . ولی این قالی های زیبا برای فضاهاای پر رفت و امد خانه عروس مناسب نمی باشند و تنها برای فرش پذیرایی کاربرد دارند .
برای انتخاب بهترین فرش ماشینی جهیزیه می توانید وب سایت کالا فرش را انتخاب نموده و با کیفیت ترین فرش جهیزیه عروس را از طریق این وب سایت با قیمت کارخانه خریداری نمایید .

برچسب :
,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
بهترین قیمت فرش ماشینی
همه چیز درباره فرش ابریشم مصنوعی
نحوه رفع زردی فرش
ابعاد فرش ماشینی کاشان برای تمامی مکان های خانه
خرید فرش ماشینی برای صاحبان حیوانات خانگی
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
10 رنگ  8 رنگ  فرش ارزان  پاتریس  فرش مشهد  اریکا  500 شانه  فرش ماشینی  1000 شانه  700 شانه  فرش کاشان  فرش ابریشم  فرش  فرش فیروزه ای  فرش 1200 شانه  فرش پاتریس  فرش 700 شانه  تابلو فرش  تراکم 2550  تراکم 2100  تراکم 3000  قیمت فرش  قیطران  شهر فرش  بازار فرش  فرش 12 متری  فرش ماشینی کاشان  فیروزه ای  خرید فرش  قالی  خرید فرش اینترنتی  خرید اینترنتی فرش  فرش 9 متری  فرش 6 متری  1200 شانه  فرش 14 رنگ  قالیچه  خرید فرش 700 شانه  شهر فرش کاشان  فرش 700 شانه تراکم 2550  تراکم 2550  12 متری  شاهرخ  سرمه ای  carpet  1000  700  فرش یلدای کویر  نگین مشهد  فرش قیطران  فرش ستاره کویر  فرش مشهد اردهال  دنیای فرش  فرش عظیم زاده  کهکشان  ارکیده  باغ بهشت  افشان  فرش نگین مشهد  tva  ماهی  فرش 12متری  کناره  گلیم  فرش 1000 شانه  6 متری  فرش 500 شانه  tva lhadkd  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت فرش 6 متری  طرح چیچک  قیمت فرش کاشان  فرش ماشینی 1000 شانه  فرش خوب  فرش طرح برجسته ۱۲۰۰ شانه  1200 شانه تراکم 3600  فرش طرح 700  700 شانه تراکم 2550  فرش هزار شانه  فرش 12 رنگ  خرید فرش ماشینی  خرید فرش کاشان  قیمت فرش ماشینی  طرح فرش  فروش فرش  فرش ماشینی 700 شانه  کارخانه فرش  قیمت فرش 1200 شانه  فرش طرح 700 شانه  خرید اینترنتی فرش کاشان  قیمت فرش طرح 700  کارخانه فرش کاشان  فرش درجه يک 
 

 فرش کاشان  با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.