خرید اینترنتی فرش یا قیمت فروشگاه فیزیکی؟

online-buy-carpet.jpg

خرید اینترنتی فرش کابوس فروشگاه های بزرگ فیزیکی

شاید اگر این جمله حدود چند سال پیش به گوشمان میخورد اصلا حاضر به قبول کردن و استفاده از آن نبودیم و سوالاتی در ذهن ما ایجاد میشد. مگر میشود ؟ فرش به این بزرگی چگونه غیر حضوری خریداری شود؟ و بسیار سوالات دیگری که اکنون در ذهن شما وجود آمده است که چه سختی هایی برای انتخاب فرش بصورت اینترنتی بر دوش شما خواهد بود. در این مقاله سعی داریم شما را با مزایا و چگونگی این امر و تاثیر فضای مجازی در انتخاب شما، آشنا کنیم.

رشد خرید و فروش های اینترنتی

جهانی که ما در آن زندگی میکنیم سالها است که در حال تغییر است و ما شاهد ثبت اختراعات و ابداعات نوینی در هر ثانیه هستیم. بگونه ای که اگر نظریه ای در این لحظه به ثبت برسد امکان دارد تنها در چند روز آینده دچار دگرگونی شود یا با نظریه ی جدیدی به طور کامل نقض شود. نسل جوان همواره در تلاشند که اصطلاحا به روز زندگی کنند و مطابق دنیای آینده قدم های خود را بردارند و در همین زمان نسل هایی با رده ی سنی بالاتر نیز میخواهند خود را با دنیای امروز در عین حفظ سنت ها، تطبیق دهند . پس دنیایی که لحظه به لحظه در حال تغییر است بر تمامی نسل ها و بر کیفیت زندگی انسان کاملا تاثیر گذار خواهد بود. در این بین نمیتوان تاثیر دنیای مجازی را نادیده گرفت که گاهی به موازات دنیای واقعی و اکثرا جلوتر از آن در جریان است و بسیاری از فعالیت های ما به دلیل کمبود زمان و سهولت استفاده در دنیای مجازی دنبال میشود مانند : کلاس های آموزشی آنلاین، انتقال داده ها، تماس های تصویری، مشاهده ی فیلم و دسترسی به مقالات ، مشارکت در تیم ها ، دور کاری های آنلاین و مهم تر از همه خرید ها ی آنلاین از طریق فروشگاه های اینترنتی که از محبوبیت بالایی نزد مردم برخوردار هستند.
گاهی ترجیح میدهیم در یک عصر پاییزی زمانی که با خستگی از محل کار به خانه میرسیم سریعا روی مبلی بنشینیم و در فضای مطلوب خانه به همراه خوراکی مورد علاقه به خرید های هفتگی خوراک یا پوشاک خود بپردازیم که شاید برای خرید حضوری آنها مجبور به پیاده روی یا رانندگی درترافیک یا شرایط آب و هوایی نامناسب باشیم. مزیت های خرید اینترنتی را به طور کل نمیتوان نادیده گرفت و گاها تاثیر خرید آنلاین فرش میتواند خیلی بیشتر از خرید حضوری باشد چرا که شما هر زمانی که بخواهید میتوانید در آرامش به خرید بپردازید.  
از مزایای خرید های آنلاین میتوان به مواردی چون اتلاف وقت کمتر، امکان مقایسه محصولات، پیدا کردن بهترین قیمت، خواندن نظرات کاربران و اطمینان از کیفیت، بررسی نکات فنی و مطالعه راجب محصول، پشتیبانی و امکان خرید بیست و چهار ساعته، امکان تماس با فروشنده و در اختیار داشتن دنیایی از تنوع و ترکیبات اشاره کرد. پس از گذشت زمانی دامنه ی خرید شما وسیع تر میشود و میتوانید لوازم منزل مورد علاقه ی خود را در فضای اینترنت پیدا کنید و مطابق سلایق خود سفارش دهید مانند خرید فرش از فروشگاه های اینترنتی که گاها دارای شعبه هایی برای مراجعه ی حضوری و اطمینان بیشتر از خرید شما هستند.

برای خرید اینترنتی فرش از کجا شروع کنیم؟

اولین گامی که شما باید در نظر بگیرید اطلاع از ترکیبات مناسب با منزل شماست که بواسطه ی فضای اینترنت کار شما آسان خواهد بود چراکه میتوانید رنگ یا سبک مبلمان خود را فضای مجازی دنبال کنید و تصاویر مشابه با منزل یا فضای مبلمان خود پیدا کنید و به این طریق میتوانید بفهمید  با در نظر گرفته سلیقه ی شخصی، چه رنگ و طرح و نقشی از فرش ماشینی برای منزل شما مناسب تر است. گام بعدی مراجعه به فروشگاه اینترنتی فرش است که توجه داشته باشید باید فروشگاهی را انتخاب کنید که از کیفیت فرش ماشینی مورد نظرتان اطمینان داشته باشید ، برای مثال فروشگاه اینترنتی کالافرش کاشان که با چک کردن سابقه ی فروش ، تصاویر ارسالی مشتریان ، اطلاعات و مشخصات دقیق فنی فرش ها و نظرات مشتریان میتوانید از اعتبار فروشگاه اینترنتی فرش انتخابی اطمینان حاصل کنید. در خرید آنلاین شما امکان مقایسه بین فرش های ماشینی را با بررسی نقاط اشتراک و تمایز و بررسی طرح ها کاملا در اختیار دارید که در خرید حضوری اینگونه گزینه ها بصورت خلاصه و گاها به دور از جزئیات فنی لحاظ میشود.
 
 با استفاده از این فروشگاه های آنلاین میتوانید فرش مورد نظر خود را در شکل گسترده در خانه مشاهده کنید و با فضای منزل خود تطبیق دهید و از انتخاب خود مطمئن شوید. به هنگام خرید حضوری فرش شاید ساعتها زمان و انرژی باید صرف کنید که در زمانی که فروشگاه باز است بتوانید تمامی تخته های فرش را مشاهده کنید و دچار تردید در انتخاب شوید، اما خرید اینترنتی به شما این فرصت را میدهد که در تمامی ساعات شبانه روز محصولات خود را به سرعت مشاهده و رنگ بندی مورد نظر خود را در اندازه ی متناسب سفارش دهید . پس از تحویل چند روزه ی فرش نیز برچسب ضمانتی در اختیار شما قرار میگیرد که اعلام کننده ی پشتیبانی محصول مانند تمامی ضمانت نامه های وسایل خانگی است.

چگونه بهترین فرش ماشینی را انتخاب کنیم؟

تنوع محصولات فرش ماشینی بسیار زیاد است که با چند شاخص اصلی تفاوت های آن مشخص می شود. یکی از آن ها مشخصات فنی فرش می باشد که به طور خلاصه تشکیل شده از تعداد گره و ریزبافتی یا درشت بافتی فرش های ماشینی است. مهمترین شاخه های اصلی فرش ماشینی که در بازار یافت می شود ، فرش هایی مثل فرش 700 شانه تا فرش 1500 شانه است. فرش 700 شانه معمولا درشت بافت ترین نوع فرش است که بیشترین ضخامت و پایین ترین وضوح تصویر قالی را در خود دارد. فرش های 1000 شانه و فرش 1200 شانه در درجات بعدی قرار میگیرند که به نسبت با دستگاه های به روز تری وارد کشور شده اند و با افزایش شانه و تراکم ریزبافتی و ظرافت فرش افزایش پیدا میکند ولی ضخامت آن کاهش پیدا می کند. بخش دیگر و مهمترین تفاوت بین فرش های ماشینی طرح و رنگ بندی آن است. طرح های متنوع در فرش را میتوان در نقشه های دستبافت بومی کشورمان و نقشه های مدرن و فانتزی گسترده در بازار فرش مشاهده کرد. بسته به سلیقه و کاربرد محصول به راحتی می توان درسایت کارخانه فرش کاشان به نشانی www.KalaFarsh.com بهترین انتخاب و خرید را انجام داد.

مزایای خرید اینترنتی فرش نسبت به فروشگاه فیزیکی

در فروشگاه هایی که تولیدکننده واقعی و فروشنده رسمی کارخانجات فرش کاشان هستند مانند فروشگاه کالا فرش کاشان میتوانید مزایای زیادی را برای یک خرید دلچسب مشاهده کنید مانند :
- ارسال رایگان به سراسر کشور
- پرداخت وجه موقع تحویل
- ضمانتنامه کتبی ده ساله
- تنوع بالا در بافت و طرح
- امکان خرید حضوری به قیمت درب کارخانه

و مهمترین ویژگی خرید از مجموعه تولیدی فرش ، خرید با اختلاف قیمتی بین 10 تا 40 درصدی نسبت به نمایشگاه های معتبر فیزیکی می باشد که دلیل اصلی آن حذف واسطه و حذف هزینه های گسترده نمایشگاهی می باشد. پیشنهاد میکنم اگر قصد خرید فرش را دارید حتما با جستجوی سایت کالافرش در اینترنت از تنوع بالا و یک خرید لذت بخش استفاده کنید.

نویسنده : یاسمن طهماسبی

برچسب :
فرش , فرش کاشان , فرش ماشینی , خرید فرش , کارخانه فرش , فروشگاه فرش , فرش 700 شانه , فرش 1000 شانه , فرش 1200 شانه , فرش 1500 شانه ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش 1200 شانه سرمه ای در دکوراسیون
درباره آهار فرش ماشینی
سایز فرش ماشینی و ابعاد آن
صنایع فرش کاشان و قالی کاشان
عیوب فرش کدامند ؟
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
10 رنگ  8 رنگ  فرش ارزان  پاتریس  فرش مشهد  اریکا  500 شانه  فرش ماشینی  1000 شانه  700 شانه  فرش کاشان  فرش ابریشم  فرش  فرش فیروزه ای  فرش 1200 شانه  فرش پاتریس  فرش 700 شانه  تابلو فرش  تراکم 2550  تراکم 2100  تراکم 3000  قیمت فرش  قیطران  شهر فرش  بازار فرش  فرش 12 متری  فرش ماشینی کاشان  فیروزه ای  خرید فرش  قالی  خرید فرش اینترنتی  خرید اینترنتی فرش  فرش 9 متری  فرش 6 متری  1200 شانه  فرش 14 رنگ  قالیچه  خرید فرش 700 شانه  شهر فرش کاشان  فرش 700 شانه تراکم 2550  تراکم  تراکم 2550  12 متری  شاهرخ  سرمه ای  carpet  1000  700  1200  فرش یلدای کویر  نگین مشهد  فرش قیطران  فرش ستاره کویر  فرش مشهد اردهال  دنیای فرش  فرش عظیم زاده  کهکشان  ارکیده  باغ بهشت  افشان  فرش نگین مشهد  tva  ماهی  فرش 12متری  کناره  گلیم  فرش 1000 شانه  6 متری  فرش 500 شانه  tva lhadkd  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت فرش 6 متری  طرح چیچک  قیمت فرش کاشان  فرش ماشینی 1000 شانه  فرش خوب  فرش 1200 شانه تراکم 3600  فرش طرح برجسته ۱۲۰۰ شانه  1200 شانه تراکم 3600  فرش تراکم 3000  فرش طرح 700  700 شانه تراکم 2550  فرش هزار شانه  فرش 12 رنگ  خرید فرش ماشینی  خرید فرش کاشان  قیمت فرش ماشینی  طرح فرش  فروش فرش  فرش ماشینی 700 شانه  کارخانه فرش  700 reeds  قیمت فرش 1200 شانه  فرش طرح 700 شانه  قیمت فرش 500 شانه  خرید اینترنتی فرش کاشان  قیمت فرش طرح 700  فرش قیمت مناسب  کارخانه فرش کاشان  فرش درجه يک  1500 شانه تراکم 4500 طرح طلا کوب 
 

 فرش کاشان  با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ، فرش 1500 شانه تراکم 4500 ، فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.