پاک کردن لکه از فرش

how-clean-carpet-rugs.jpg

پاک کردن لکه فرش

اکثر افراد با کثیف شدن و آلوده شدن فرش خود بسیار عصبی و ناراحت می شون و دلیل این ناراحتی این است که اطلاعی از پاک کردن لکه به وجود آمده روی فرش ندارند و ناچار به شستشو قالی یا فرش خود می شوند که هم هزینه بر است هم وقت گیر هم باعث خرابی و کاهش طرول عمر فرش می شود . ما سعی داریم در این مقاله توضیحات و اطلاعاتی برای از بین بردن لکه و آلودگی از روی فرش به روش خانگی و آسان به شما عزیزان بدهیم .

استفاده از جوش شیرین و سرکه سفید

یکی از مواد پاک کننده و لکه بر طبیعی میکس و مخلوط جوش شیرین و سرکه سفید است که یک عامل شیمیایی است و خواص اسیدی و لکه بری دارد و تمیز کننده و پاک کننده بی نظیر است .

استفاده از آب و نوشابه روی فرش

برخی لکه ها پر رنگ و غلیظ را نمی توان با استفاده از آب یا مایع های شیمیایی پاک کرد بهترین و آسان ترین روش برای پاک کردن این نوع لکه ها ترکیب آب و نوشابه است که پا کننده بسیار قوی است .

الکل روی فرش

الکل بهترین روش برای پاک کردن مواد رنگی مانند لاک ، جوهر و ماژیک است با استفاده از الکل می توانید این لکه ها را از بین ببرید کافیست با یه پارچه نمدار آغشته با الکل روی لکه بکشید .

یخ روی فرش

برای از بین بردن مواد چسبناک مانند آدامس بهتر است از یخ استفاده کنید . یخ را داخل پارچه بپوشانید سپس پارچه با یخ را روی مواد چسبناک به آرامی بکشد سپس با یک چاقو مواد را از رو فرش پاک کنید

نمک روی فرش

نمک روشی آسان برای از بین بردن لکه دوده و آلودگی از رو فرش است فقط مقداری نمک روی لکه آلوده شده با دوده بریز و بگذارید 15 دقیقه بماند سپس نمک را جارو کنید و می بیننید لکه دوده به کلی از روی فرش پاک شده است

ماست روی فرش

روشی آسان و به صرفه برای پاک کردن لکه های قوی از روی فرش ماشینی است. مقداری ماست روی لکه بریزید سپس با فرچه روی آن بکشید بعد از انجام این مرحل به مدت 20 دقیقه یک پارچه آغشته به آب و مایع خوشبو کننده روی ماست بکشید که ماست و بوی آن از بین برود
برای از بین بردن بوی بد فرش نیز می توانید از ترکیب جوش شیرین و دارچین استفاده کرده . مواد ترکیبی را روی فرش به مدت 1 ساعت بگذارید بماند سپس فرش و محیط اطراف شما دارای رایحه ای دلنشین می شود.

برچسب :
فرش , فرش کاشان , فرش ماشینی , خرید فرش , قیمت فرش , پاک کردن لکه فرش , لکه فرش , قالیشویی ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید فرش ماشینی برای صاحبان حیوانات خانگی
ویژگی های فرش ماشینی نخ هیت ست
ویژگی خرید اینترنتی فرش از کارخانه
خرید تابلو فرش ماشینی
تفاوت فرش 700 شانه با 1200 شانه
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
 

 فرش کاشان  با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.