فرش های طرح 700 شانه چه خصوصیاتی دارند

specification-carpet-design-700-reeds.jpg

اگر بدون داشتن آگاهی برای خرید فرش وارد بازار شوید بدون  شک تنوعی که در فرش های ماشینی وجود دارد باعث سر در گمی شما می شود و شاید باعث شود که خرید غیر منطقی انجام دهید . برای داشتن یک خرید منطقی بهتر است  قبل از مراجعه به بازار به مواردی مانند تعداد شانه فرش ، تعداد تراکم فرش ، نوع فرش ، نوع الیاف مصرفی در فرش ها ، نقش و نگار فرش و غیر توجه نمایید . اگر در مورد مکانی که می خواهید برای آن فرش تهیه کنید تصوراتی داشته باشد به خریدتان کمک می کند . به طور مثال اگر برای اتاق پر رفت و آمد و یا جلوی درب قصد خرید فرش دارید باید فرشی را خریداری نمایید که از دوام و مقاومت بالایی بر خوردار باشد . که در بین تمامی فرش های ماشینی فرش های 700 شانه دارای این ویژگی می باشند . فرش های ماشینی دارای دسته های متنوعی می باشند . دسته بندی آن ها بر اساس تعداد تراکم و شانه عبارت است از فرش های 500 شانه ، فرش ها ی700 شانه ، فرش های 1000 شانه و فرش های 1200 شانه . هر کدام از این دسته ها دارای ویژگی های منحصر بفرد خود می باشند و همین ویژگی ها باعث تمایز آن ها از یکدیگر شده است . در بین تمامی آن ها فرش های 700 شانه دارای فروش بیشتر است . و این فروش بالا به دلیلی ویژگی های منحصر بفردی است که سایر فرش های ماشینی وجود ندارد . بهتر است بدانید که هر محصول بر  اساس ویژگی های که دارا می باشد برای فضا و یا مکانی مناسب می باشد .
فرش های 700 شانه را می توان به صورت کلی به سه دسته تقسیم نمود : فرش های 700 شانه واقعی ، فرش های 700 شانه تبدیلی و فرش های طرح 700شانه .

فرش های 700 شانه واقعی
فرش های 700 شانه واقعی دارای تعداد تراکم 2100 تا 3000 و تعداد شانه 700 می باشند . که در بین تمامی تراکم های بکار رفته در آن تراکم 2550 جزو بارزترین تراکم ها است . تعداد رنگ های بکار رفته در فرش های 700 شانه واقعی عبارتند از 8 رنگ و یا 10 رنگ . برای بافت آن ها نیز از دستگاه های به روز و قدرتمند استفاده می کنند . که از معروفترین آن ها می توان به دستگاه hcpx2 اشاره کرد .
فرش 700 شانه تبدیلی
فرش های 700 شانه تبدیلی فرش هایی هستند که به وسیله ی دستگاه های 500شانه بافته می شوند . در دستگاه های 500 شانه تغییراتی را اعمال می کنند و سپس بر روی آن ها فرش های 700 شانه را می بافند . این نوع از فرش های 700 شانه دارای تراکم 1500 و تعداد شانه 700 می باشند . و تعداد رنگ بکار رفته در آن ها 7 رنگ است . فرش های 700 شانه تبدیلی نسبت به فرش های 700 شانه واقعی دارای قیمت و کیفیت پایین تری می باشد .
فرش طرح 700 شانه
فرش های طرح 700 شانه همان گونه که از نامشان مشخص است فقط دارای طرح فرش های 700 می باشند و فرش های طرح 700 شانه در واقع فرش های 500 شانه ای می باشند که دارای تراکم 1000 هستند و برای بافت آن هااز دستگاه های 500 شانه استفاده می شود . فرش های طرح 700 شانه دارای تعداد رنگ 7 و یا 8 رنگ می باشند . فرش های طرح 700 شانه به دلیل تنوع بسیار بالا در طرح و قیمت مناسب بسیار مورد استقبال قرارگرفته است . و با وجود تمامی این تفاسیر دارای کیفیت خوبی نیز می باشند . ما در ادامه این مقاله قصد داریم که توضیحات را درباره فرش های طرح 700 شانه بیان نماییم .
همان گونه که بیان کردیم فرش ها بر اساس ویژگی های که دارند برای فضا و مکان هایی مناسب تر می باشند . فرش های طرح 700 شانه دارای ویژگی ها کیفی و فنی بسیار زیادی می باشد . از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

ارتفاع نخ خاب
ارتفاع نخ خاب در فرش های 700 شانه بسیار بیشتر از ارتفاع نخ خاب در فرش های 1000 شانه و 1200 شانه می باشد . به همین دلیل نسبت به آن ها نرم تر است . نرم بودن فرش های 700 شانه به اندازه ای می باشد که می توان به جای مبل بر روی آن ها نشست . فرش های 700 شانه برای مکان های از قبل اتاق کودک ، اتاق خواب ها و مکان های که افراد با زمین دارای تماس مستقیم می باشند مناسب است . 
بلند بودن ارتفاع نخ خاب
بلند بودن ارتفاع نخ خاب باعث بالا رفتن ضخامت در فرش می شود . و همچنین افزایش ضخات باعث بالا رفتن مقاومت فرش می شود . نخ خاب بلند باعث ازتجاعی شدن می شود و پا خوردگی را فراهم می نماید . همچنین باعث می شود که فرش در برابر شستشو مقاوم تر شود . اگر شما فرش های 700 شانه را چندین بار مورد شستشو قرار دهید باز حالت اولیه خود را حفظ می کند . البته با مقاوم بودن فرش های 700 شانه در برابر شستشو باز هم لازم است موارد شستشو صحیح را در نظر بگیرد . برای مثال نباید هیچ فرشی را با آب داغ شست زیرا آب داغ بر الیاف فرش تاثیر منفی می گذارد .
نکته ...
نکاتی که باید در هنگام خرید فرش های 700 شانه به آن ها توجه شود :
هنگام خرید فرش های 700 شانه حتما به پشت فرش و برچسبی که در آن جا قرار گرفته است توجه نمایید . زیرا بر روی این برچسب تمامی ویژگی های فرش قرار گرفته است .
فرش های 700 شانه در هر سه دسته دارای درجه 1 و درجه 2 می باشند .
شما می توانید برای خرید فرش طرح 700 شانه به سایت کالا فرش مراجعه نمایید و از تمامی طرح های آن و ویژگی آن ها  دیدن کنید و فرش مورد نظر خود ا انتخاب و سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن آن را درب منزل خود تحویل بگیرید .

+ برای خرید فرش طرح 700 شانه کلیک نمایید .

برچسب :
فرش 500 شانه,قیمت فرش ,بازار قالی,کارخانه فرش,قیمت فرش کاشان,فرش طرح 700 شانه
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
متفاوت بودن فرش ها از نظر شانه و تراکم
انتخاب فرش لوکس خوب
نکات انتخاب فرش
نکته خرید انواع فرش ماشینی و دستباف
آنچه باید درباره فرش اتاق خواب کودک بدانید
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
  فرش کاشان   با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.