معرفی فرش های ابریشم گونه

silk-carpet.jpg

معرفی فرش های ابریشم گونه
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و مجهزتر شدن دستگاه های بافت فرش های ماشینی ، تولید این محصول در انواع مختلف صورت گرفته که می توان از جمله آن ها به فرش پلی استر، فرش آکریلیک و فرش ابریشم گونه اشاره نمود . البته باید به این نکته توجه داشت که منظور از فرش ابریشم گونه ، فرش تولیده شده با الیاف ابریشم مصنوعی که همان الیاف صددرصد پلی استر می باشد ، هست . این نمونه فرش های ابریشم نما به دلیل تلفیق هنر و اصالت فرش ایرانی و بافته شدن با دستگاه های به روز سبب شده تا تشخیص این فرش از فرش ابریشم دستبافت کار بسیار مشکلی باشد .

فرش ابریشم گونه چیست ؟
فرش ماشینی ابریشم گونه یکی از انواع فرش های ماشینی می باشد که کمتر مورد شناخت قرار گرفته است . این فرش به دلیل لطافت و نرمی و به خصوص درخشان بودن فرش ، انتخابی مناسب برای منازل لوکس و مجلل می باشد . الیاف به کار رفته در بافت این فرش ، پلی استر و ویسکوز می باشد . فرش ابریشم گونه نیز همانند سایر فرش های ماشینی از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار می گیرد که از جمله آنها می توان به موارد ذیل اشاره نمود :
- کیفیت فرش ابریشم گونه : از لحاظ کیفی نمی توان مشخص نمود که کدام فرش از کیفیت بالاتری برخوردار است لذا این مطلب به محل استفاده از فرش بر می گردد . به طور مثال استفاده از فرش ابریشم گونه در مکان های پر رفت و آمد سبب از بین رفتن این نوع فرش می شود و این دلیلی بر کیفیت پایین این محصول نیست به دلیل ظرافت و ضخامت این نوع فرش می باشد . بهترین مکان برای استفاده از این نوع محصول در پذیرایی ها که رفت و آمد کمتری در آنجا می باشد هستند .
- قیمت فرش ابریشم گونه : این فرش برای خریداران که به دنبال قالی با نقش و نگار زیبا هستند و به دنبال محصولی با طیف رنگی زیبا که شامل رنگ های سایه روشن می باشد همینطور دارای قیمتی ارزان ، انتخابی مناسب می باشد .


ویژگی یا مزایای فرش ماشینی ابریشمی :
هر نوع فرش ماشینی دارای ویژگی هایی می باشد . از جمله ویژگی فرش ابریشمی می توان به موارد ذیل اشاره نمود :
- براقیت موجود در این نوع فرش : که همین موضوع سبب شده تا این نوع محصول را فرش ابریشم نما بنامند .
- تنوع رنگی بالا در این نوع محصول : رنگ های به کار رفته در این نوع محصول سبب شده تا زیبایی این فرش دو چندان شود و از هر طرف به این فرش نگاه بیاندازیم طیف سایه روشنی از رنگ ها را مشاهده می نماییم .
- بدون پرزبودن : یکی از ویژگی های قابل توجه که برای هر خانم خانه دار بسیار مهم می باشد عدم پرزدهی فرش انتخابی می باشد که فرش ابریشم نما دارای این ویژگی است و همین موضوع سبب شده تا علاوه بر زیبایی و ظرافت ، عدم پرزدهی این فرش نیز بسیار مورد توجه قرار بگیرد .
- ضد حساسیت و آلرژی بودن : این نوع محصول با تولید توسط دستگاه های جدید و به روز بافت فرش دارای این خاصیت می باشد .
- یکی از ویژگی های دیگر این نوع فرش ، خاص بودن و لوکس بودن این نوع محصول می باشد .
برای استفاده و خریداری فرش ابریشم نما تنها نکته ای که باید به آن توجه داشت چون این فرش دارای ضخامت کم ، ظرافت و نرمی بسیار بالا می باشد مناسب برای استفاده در مکان هاهی مجلل و کم رفت وآمد می باشد .


خرید فرش ابریشم گونه
شما برای تهیه این فرش با ظرافت بالا و زیبایی دو چندان می توانید به صورت اینترنتی از فروشگاه کالا فرش که یکی از فروشگاه های آنلاین فروش انواع فرش ماشینی می باشد اقدام به خرید نمایید . این فروشگاه برای خریداران فرش ، یک سری شرایطی را در نظر گرفته تا خریداران بتوانند به راحتی به خرید از این فروشگاه بپردازند . برای مشاهده شرایط خرید می توانید به قسمت راهنمای خرید در سایت کالا فرش مراجعه و بعد از مطالعه قوانین و شرایط به خرید خود بپردازید .

برچسب :
فرش ظرافت بالا , فرش فانتزی , خرید فرش دستبافگونه , قیمت قالی ابریشم گونه , عکس قالی ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
روش های شناخت فرش 700 شانه اصل
روش های خانگی تمیز کردن فرش
فروش عمده فرش
چگونه فرش مناسب دکوراسیون خانه انتخاب کنیم ؟
معرفی زیباترین فرش های ماشینی
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
10 رنگ  8 رنگ  فرش ارزان  پاتریس  فرش مشهد  اریکا  500 شانه  فرش ماشینی  1000 شانه  700 شانه  فرش کاشان  فرش ابریشم  فرش  فرش فیروزه ای  فرش 1200 شانه  فرش پاتریس  فرش 700 شانه  تابلو فرش  تراکم 2550  تراکم 2100  تراکم 3000  قیمت فرش  قیطران  شهر فرش  بازار فرش  فرش 12 متری  فرش ماشینی کاشان  فیروزه ای  خرید فرش  قالی  خرید فرش اینترنتی  خرید اینترنتی فرش  فرش 9 متری  فرش 6 متری  1200 شانه  فرش 14 رنگ  قالیچه  خرید فرش 700 شانه  شهر فرش کاشان  فرش 700 شانه تراکم 2550  تراکم  تراکم 2550  12 متری  شاهرخ  سرمه ای  carpet  1000  700  1200  فرش یلدای کویر  نگین مشهد  فرش قیطران  فرش ستاره کویر  فرش مشهد اردهال  دنیای فرش  فرش عظیم زاده  کهکشان  ارکیده  باغ بهشت  افشان  فرش نگین مشهد  tva  ماهی  فرش 12متری  کناره  گلیم  فرش 1000 شانه  6 متری  فرش 500 شانه  tva lhadkd  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت فرش 6 متری  طرح چیچک  قیمت فرش کاشان  فرش ماشینی 1000 شانه  فرش خوب  فرش 1200 شانه تراکم 3600  فرش طرح برجسته ۱۲۰۰ شانه  1200 شانه تراکم 3600  فرش تراکم 3000  فرش طرح 700  700 شانه تراکم 2550  فرش هزار شانه  فرش 12 رنگ  خرید فرش ماشینی  خرید فرش کاشان  قیمت فرش ماشینی  طرح فرش  فروش فرش  فرش ماشینی 700 شانه  کارخانه فرش  700 reeds  قیمت فرش 1200 شانه  فرش طرح 700 شانه  قیمت فرش 500 شانه  خرید اینترنتی فرش کاشان  قیمت فرش طرح 700  فرش قیمت مناسب  کارخانه فرش کاشان  فرش درجه يک  1500 شانه تراکم 4500 طرح طلا کوب 
 

 فرش کاشان  با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ، فرش 1500 شانه تراکم 4500 ، فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.