شناخت انواع فرش ماشینی

understanding-carpet-types.jpg

در بازار فضای رقابتی بسیار زیادی وجود دارد . تولیدات متنوعی نیز در زمینه ی فرش های ماشینی موجود است . که می توانند به تمامی سلیقه ها با هر بودجه ای پاسخ دهد . فرش های ماشینی دارای الیاف های مختلفی می باشند و به همین دلیل می باشد که تمامی افراد با هر بودجه ای که در اختیار دارند می توانند آن ها را تهیه نمایند . اما حتما در هنگام خرید باید از الیاف های که در فرش های ماشینی بکار می رود آگاهی کافی را داشته باشند زیرا وجود دارن افراد سود جویی که از این انواع الیاف ها به زیان مشتری و سود خود استفاده می کنند . به این صورت که فرش های ماشینی ای که دارای الیاف بی کیفیت و ضیف می باشند را با قیمت بالایی به خریداران ناآگاه به عنوان الیاف باکیفیت به فروش می رسانند و در این زمینه سود زیادی می کنند .
 فرش های ماشینی را می توان از جهات زیادی تقسیمی بندی نمود از مهم ترین آن ها می توان به تعدا شانه و تراکم آن ها اشاره کرد انواع فرش های ماشینی از نظر تعداد شانه عبارتند از فرش های 500 شانه ، فرش های 700 شانه ، فرش های 1000 شانه و فرش های 1200 شانه . هر کدام از این فرش ها با تعداد شانه های متفاوت دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشند برای مثال فرش های 700 شانه نسبت به فرش های 1000 و 1200 شانه دارای ضخامت بیشتری می باشد و برای افرادی که از فرش بیشتر از مبلمان استفاده می کنند مناسب تر است فرش های 700 شانه از طرح های متنوع تری بر خوردار می باشند اما نمی توان در آن ها از طرح های که در فرش های 1000 و 1200 شانه استفاده می شود استفاده کرد به دلیل تعداد شانه کمتر . فرش های 1000 و 1200 شانه به دلیل تعداد شانه و تراکم بالا از ظرافت و زیبایی بالای برخوردارند از فرش های 1000 و 1200 شانه بهتر است که در اتاق های پذیرایی استفاده شود .

انواع فرش ماشینی از نظر الیاف بکار رفته در آن ها ، فرش های ماشینی آکریلیک ، فرش های ماشینی پلی استر ، فرش ها ماشینی پلی پروپیلن ، فرش های ماشینی بی سی اف و غیره که در بین تمامی آن ها فرش های ماشینی اکریلیک بهترین است . فرش های اکریلیک نسبت به فرش های پلی استر روشن تر و لطیف تر هستند . زمانی که فرش های اکریلیک را لمس می کنید دست به راحتی از روی آن سر می خورد و هیچ گونه چسبندگی را احساس نمی کنید . و همچنین نخ خاب از زیر دستانتان به صورت دانه دانه رد می شود و در هم کلاف نمی شود . فرش های اکریلیک اصلا دارای بوی نفت و پلاستیک نمی باشد . در برابر گرما و پا خوردگی بسیار مقاوم می باشد به طوری که می تواند دمای یک اتو و یا قابله داغ را به مدت 5 دقیقه بدون هیچ گونه سوختگی و یا تغییر رنگی تحمل کند . در الیاف اکریلیک از رنگ های شفاف و زنده استفاده شده است . بنابراین در زمان خرید فرش های اکریلیک به تمامی موراد بالا توجه نمایید و در صورتی که هر یک از موارد گفته شده را در آن ملاحظه نکردید قطعا بدانید که آن فرش اکریلیک نمی باشد . فرش های پلی استر و سایر فرش ها از نظر کیفیت و قیمت با فرش های اکریلیک قابل مقایسه نمی باشد .


 چند نکته برای داشته یک فرش ماشینی مناسب
برای این که یک فرش ایده آل داشته باشید اولین قدم این است که نوع و شیوه استفاده از اتاقتان را تعیین کنید . به طور مثال فرشی که در آشپزخانه و یا اتاق نشیمین قرار داده می شود باید دارای قابلیت پاخوردگی و مقاومت بالای باشد زیرا در این دو مکان رفت و آمد زیاد است . اما برای اتاق های خواب که دارای رفت و آمد زیادی نمی باشند بهتر است که از فرش های استفاده شود که نرم و لطیف می باشند و همچنین دارای طیف رنگی روشن هستند . استفاده از این نوع فرش ها در اتاق های خواب باعث می شود که فضای اتاق لطف تر و ملایم تر به نظر برسد .
در دومین قدم باید سبک زندگیتان را در نظر بگیرید . اگر دارای کودک و یا حیوان خانگی می باشید ویا یکی از افراد خانوادیتان ورزشکار است بهتر است که از فرش های با رنگ تیر و چرک تاب و طرح های شلوغ استفاده کنید . تا کثیفی بر روی آن ها نمایان نباشد . این نوع سبک زندگی با سبک زندگی افرادی که تنها هستن بسیار متفاوت می باشد . اگر جزو آن دسته از افرادی می باشید که تعداد اعضای خانواده کمی دارید و همچنین رفت و آمد زیادی نیز ندارید بهتر است که از فرش های استفاده کنید که دارای رنگ های روشن و نقوش کم تری می باشند .
فرش های که درای رنگ های تیره هستند مانند قهوه ای مایل به شکلاتی ، مشکی ، آبی نفتی و غیره لکه های دوده و روشن را نمایان می کنند . اما فرش های که دارای رنگ های روشن هستند مانند کرم و سفید جای پا و لکه های گرد و غبار بر روی آن ها نمایان می شوند . بنابراین بهتر است که برای محوطه بیرون خانه از فرش استفاده شود که آلودگی ها را کمتر نشان دهد زیرا در این محیط ها آلودگی بسیار زیاد می باشد . ابعاد فضای خانه و اتاق ها در انتخاب فرش مناسب بسیار تاثیر گذار می باشد . برای فضا های کوچک بهتر است که از فرش های که دارای رنگ روشن می باشد استفاده شود زیرا رنگ های روشن باعث می شود که فضا بزرگ تر به نظر برسد اما اگر دارای خانه بزرگ می باشید بهتر است از فرش های رنگ تیره استفاده نمایید زیرا این نوع از فرش ها باعث می شوند که فضای خانه شما گرم و صمیمی و دنج تر به نظر برسد . شما می توانید برای خرید انواع فرش های ماشینی به فروشگاه کالا مراجعه نمایید و فرش مناسب خود را با بهتر کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری نماید .

برچسب :
فرش مناسب , قیمت ارزان , فرش 1200 شانه , انواع فرش کاشان , قالیچه جدید , قالی ماشینی ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فروش فرش های گل برجسته
تمیز نگه داشتن فرش ماشینی
فرش 700 شانه
معرفی فرش ماشینی 1200 شانه کاشان
مشخصات فنی فرش ماشینی
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
10 رنگ  8 رنگ  فرش ارزان  پاتریس  فرش مشهد  اریکا  500 شانه  فرش ماشینی  1000 شانه  700 شانه  فرش کاشان  فرش ابریشم  فرش  فرش فیروزه ای  فرش 1200 شانه  فرش پاتریس  فرش 700 شانه  تابلو فرش  تراکم 2550  تراکم 2100  تراکم 3000  قیمت فرش  قیطران  شهر فرش  بازار فرش  فرش 12 متری  فرش ماشینی کاشان  فیروزه ای  خرید فرش  قالی  خرید فرش اینترنتی  خرید اینترنتی فرش  فرش 9 متری  فرش 6 متری  1200 شانه  فرش 14 رنگ  قالیچه  خرید فرش 700 شانه  شهر فرش کاشان  فرش 700 شانه تراکم 2550  تراکم  تراکم 2550  12 متری  شاهرخ  سرمه ای  carpet  1000  700  1200  فرش یلدای کویر  نگین مشهد  فرش قیطران  فرش ستاره کویر  فرش مشهد اردهال  دنیای فرش  فرش عظیم زاده  کهکشان  ارکیده  باغ بهشت  افشان  فرش نگین مشهد  tva  ماهی  فرش 12متری  کناره  گلیم  فرش 1000 شانه  6 متری  فرش 500 شانه  tva lhadkd  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت فرش 6 متری  طرح چیچک  قیمت فرش کاشان  فرش ماشینی 1000 شانه  فرش خوب  فرش 1200 شانه تراکم 3600  فرش طرح برجسته ۱۲۰۰ شانه  1200 شانه تراکم 3600  فرش تراکم 3000  فرش طرح 700  700 شانه تراکم 2550  فرش هزار شانه  فرش 12 رنگ  خرید فرش ماشینی  خرید فرش کاشان  قیمت فرش ماشینی  طرح فرش  فروش فرش  فرش ماشینی 700 شانه  کارخانه فرش  700 reeds  قیمت فرش 1200 شانه  فرش طرح 700 شانه  قیمت فرش 500 شانه  خرید اینترنتی فرش کاشان  قیمت فرش طرح 700  فرش قیمت مناسب  کارخانه فرش کاشان  فرش درجه يک  1500 شانه تراکم 4500 طرح طلا کوب 
 

 فرش کاشان  با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ، فرش 1500 شانه تراکم 4500 ، فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.