نکاتی در مورد فرش ماشینی

buy-original-carpet.jpg

خرید فرش دغدغه ی اکثر افراد می باشد و با توجه به نوسانات قیمتی که دربازار وجود دارد باعث شده که قیمت فرش های ماشینی نیز دستخوش این تغیرارت قرار بگیرند . فرش های ماشینی دارای طرح و رنگ متنوعی می باشند و روز به روز به تنوع آن ها افزاد می شود . تنوع فرش های ماشینی به اندازه ای زیاد می باشد که باعث شده تمام نیاز های افراد با هر سلیقه را بر آورده نماید . یکی از مهم ترین دغدغه های افراد در هنگام خرید فرش ماشینی ، اصل بودن آن ها می باشد . بنابراین برای این که فرش تقلبی نخرید بهتر است که به موارد زیر دقت نمایید .
روش های تشخیص فرش های ماشینی اصل
1- تعداد تراکم و شانه فرش های ماشینی : تعداد تراکم و شانه در فرش های ماشینی یکی از عامل های مهم می باشد . پس هنگام خرید فرش ماشینی باید بتوانید تعداد شانه فرش و تراکم فرش را با گفته فروشنده تطبیق دهید تا به اصل بودن آن پی ببرید  . شانه به تعداد گره های که در یک متر از عرض فرش زده می شود و تراکم به تعداد گره های که در یک متر از طول فرش زده می شود گفته می شود . برای مثال اگر گفته شود فرشی دارای 1000 شانه می باشد باید در یک متر از عرض آن 1000 گره وجود داشته باشد . شما می توانید  یک سانتی متر از فرش را در نظر بگیرید و تعداد گره های آن را بشمارید در فرش 1000 شانه باید در این یک سانتی متر 10 گره وجود داشته باشد . هر چه تعداد تراکم و شانه در یک فرش ماشینی افزایش یابد ، آن فرش دارای ظرافت و زیبایی بیشتر می شود و ضخامت آن کم می شد . همچنین برای این که تشخیص دهید که فرش دارای تراکم و شانه بالایی می باشد می توانید گوشه ای از آن را تا کنید و هر چه فرش سفت تر باشد تعداد تراکم و شانه آن بالا تر است .
2- نخ و یا الیاف بکار رفته در فرش های ماشینی : برای بافت فرش های ماشینی از الیاف مصنوعی استفاده می شود . این الیاف عبارتند از پلی استر ، بی سی اف ، اکریلیک و غیر . که از بین تمامی آن ها الیاف آکریلیک هیت ست بهترین الیاف می باشد زیرا بوی پلاستیک و یا نفت نمی دهد و همچنین باعث ایجاد آلرژی و یا حساسیت نیز نمی شود . فرشی که با این الیاف بافته شده باشد اگر بر روی آن دست بکشید دستتان بر راحتی بر روی آن سر می خورد . و در زیر دستتان احساس چسبندگی نمی کنید . فرش هایی که از الیاف اکریلیک بافته شده باشند دارای رنگ های روشن و شاد تری نیز هستند و همچنین دارای پرزدهی نمی باشند و مقاومت بالایی در برابر گرما و نور دارند .
3- به شناسنامه ی فرش که در پشت فرش چسبانده می شود دقت نماید : در این شناسنامه تمامی مشخصات فرش اعم از تعدا شانه ، تعداد تراکم ، نام برند و یا کار خانه تولید کننده آن ، جنس نخ تار و پود ، تعداد رنگ های موجود در آن ، جنس نخ خاب و غیر وجود دارد . اگر این برچسب مخدوش شده بود و یا اطلاعات آن قابل خواندن نبود باید به اصل بودن آن شک کنید . زیرا وجود دارند افراد سودجویی که با چسباندن برند و یا مارک های از تولید کننده های معتبر بر روی فرش های تقلبی آنها را به عنوان فرش اصل به فروش می رسانند .
4- بررسی کردن پشت فرش ها ماشینی : پشت فرش های ماشینی اصل به صورت فرش های دست بافت است یعنی تمامی گره های آن قابل لمس می باشد و گره ها در پشت فرش مشخص می باشند .
5- خرید فرش ماشینی از مکان های معتبر : برای داشتن یک فرش اصل به جای فرش تقلبی بهتر است که برای تهیه ی آن ها به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید . شهر کاشان به دلیل داشتن تعداد زیاد تولید کننده فرش ماشینی بین آن ها رقابت بسیار زیادی می باشد و به همین خاطر سعی می کنند برای جذب مشتری بیشتر محصولات خود را با بالا ترین کیفیت به بازار عرضه نمایند . و تولید فرش تقلبی باعث می شود که اعتبارشان از بین برود . پس می توان به این نتیجه رسید که اکثر تولید کننده گان فرش ماشینی  در کاشان ، فرش های اصل تولید می کنند .
در ادامه به صورت متخصر مطالبی درباره مزیت فرش های ماشینی نسبت به فرش های دست بافت را بیان می کنیم .
فرش های ماشینی نسبت به فرش های دست بافت دارای مزیت زیادی می باشند . که این مزیت های عبارتند از :
• قیمت مناسب تر فرش های ماشینی نسبت به فرش های دست بافت . فرش های ماشینی دارای قیمت پایین تری هستند و دیگر لازم نیست که آن ها را در مدت زمان طولانی نگهدارید و می توانید هر زمانی که از آن ها خسته شدید و یا مجبور شدید آن ها را تعویض نمایید .
فرش های ماشینی نسبت به فرش های دست بافت از تنوع رنگی و طرحی بالا تری برخوردارند . فرش های ماشینی را می توان به چندین دسته تقسیم کرد فرش های ماشینی فانتزی ، فرش های ماشینی مدرن ، فرش های ماشینی کلاسیک و غیره که شما می توانید متناسب با دکوراسیون خود هر کدام از آن ها را انتخاب کنید .
خرید فرش های ماشینی اصل
برای خرید فرش های ماشینی دو روش وجود دارد یکی خرید به صورت حضوری و دیگری خرید به صورت آنلاین و یا غیر حضور در رو ش خرید به صورت آنلاین اکثر مشکلاتی که در خرید حضوری وجود داشت بر طرف شده است و تنها موردی که باید در خرید به صورت آنلاین مورد توجه قرار گیرید معتبر بودن آن فروشگاه  می باشد که شما می توانید با مشاهده ی اینماد  دز آن سایت به این اطمینان برسد که آن فروشگاه معتبر می باشد . شما می توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین از تمامی فرش های ماشینی با تمامی مشخصات آن ها دیدن نمایید و در آخر با مقاسیه آن ها با کیفیت ترین فرش های ماشینی را با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید .

برچسب :
فرش ماشینی اصل , خرید فرش کاشان , قیمت فرش , فرش ارزان , کارخانه فرش ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
افزایش قیمت فرش ماشینی در بازار
جنس الیاف در فرش ماشینی
تابلو فرش ماشینی
تاریخچه و اهمیت فرش کاشان در فرهنگ و هنر ایران
خرید فرش کاشان از کارخانه با ارسال رایگان
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
10 رنگ  8 رنگ  فرش ارزان  پاتریس  فرش مشهد  اریکا  500 شانه  فرش ماشینی  1000 شانه  700 شانه  فرش کاشان  فرش ابریشم  فرش  فرش فیروزه ای  فرش 1200 شانه  فرش پاتریس  فرش 700 شانه  تابلو فرش  تراکم 2550  تراکم 2100  تراکم 3000  قیمت فرش  قیطران  شهر فرش  بازار فرش  فرش 12 متری  فرش ماشینی کاشان  فیروزه ای  خرید فرش  قالی  خرید فرش اینترنتی  خرید اینترنتی فرش  فرش 9 متری  فرش 6 متری  1200 شانه  فرش 14 رنگ  قالیچه  خرید فرش 700 شانه  شهر فرش کاشان  فرش 700 شانه تراکم 2550  تراکم  تراکم 2550  12 متری  شاهرخ  سرمه ای  carpet  1000  700  1200  فرش یلدای کویر  نگین مشهد  فرش قیطران  فرش ستاره کویر  فرش مشهد اردهال  دنیای فرش  فرش عظیم زاده  کهکشان  ارکیده  باغ بهشت  افشان  فرش نگین مشهد  tva  ماهی  فرش 12متری  کناره  گلیم  فرش 1000 شانه  6 متری  فرش 500 شانه  tva lhadkd  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت فرش 6 متری  طرح چیچک  قیمت فرش کاشان  فرش ماشینی 1000 شانه  فرش خوب  فرش 1200 شانه تراکم 3600  فرش طرح برجسته ۱۲۰۰ شانه  1200 شانه تراکم 3600  فرش تراکم 3000  فرش طرح 700  700 شانه تراکم 2550  فرش هزار شانه  فرش 12 رنگ  خرید فرش ماشینی  خرید فرش کاشان  قیمت فرش ماشینی  طرح فرش  فروش فرش  فرش ماشینی 700 شانه  کارخانه فرش  700 reeds  قیمت فرش 1200 شانه  فرش طرح 700 شانه  قیمت فرش 500 شانه  خرید اینترنتی فرش کاشان  قیمت فرش طرح 700  فرش قیمت مناسب  کارخانه فرش کاشان  فرش درجه يک  1500 شانه تراکم 4500 طرح طلا کوب 
 

 فرش کاشان  با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ، فرش 1500 شانه تراکم 4500 ، فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.