فرش ارزان قیمت ماشینی

امروزه با توجه به نوسانات بازار فرش ، قیمت فرش برای خریداران خیلی اهمیت دارد و بیشتر افراد به دنبال محصولی هستند که علاوه بر کیفیت بالا ، دارای قیمت مناسب باشد . شرکت کالا فرش ، در فروشگاه آنلاین ، فرش تخفیفی را در شاخه محصولات قرار داده است .

در ابتدا به مشخصات فنی فرش ماشینی می پردازیم .

شاید واژه تراکم فرش به گوش تان خورده باشد ، منظور از تراکم فرش ، تعداد ریشه ها در یک متر از عرض یا طول فرش می باشد . تراکم فرش به دو نوع طولی و عرضی تقسیم می شود . به تراکم عرضی فرش ، شانه هم می گویند که رایج ترین آنها 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه می باشد . معمول ترین تراکم طولی فرش نیز می توان به تراکم 2550 ، تراکم 3000 و تراکم 3600 اشاره کرد .
مواد اولیه ای که در فرش مورد استفاده قرار می گیرد سه نوع نخ به نام های پود ، تار و پرز می باشد . برای معرفی اجمالی این نوع نخ ها می توان گفت که نخ پود یا خاب به شکل u مانند به دور تار تنیده می شود که بافت گره ها به همین طریق گفته شده می باشد . جنس نخ پود متفاوت است از جمله آکریلیک ، پلی استر ، بی سی اف و ... . نوع ریسیدن نخ تار در زیبایی و دوام فرش نقش بسزایی دارد و جنس این نخ ترکیبی از پلی استر و پنبه می باشد .
تعداد رنگ به کار رفته در فرش می تواند متنوع باشد ، رایج ترین تعداد رنگ های بکار رفته در بافت فرش ها 8 رنگ ، 10 رنگ و 12 رنگ است که با توجه به پیشرفت تکنولوژی در حال حاضر  بیشترین تعداد رنگی که می توان در فرش به کار برد 14 رنگ است .
برای معرفی ابعاد فرش ها می توان گفت که سه ابعاد استاندارد  6 متری ، 9 متری و 12 متری وجود دارند ، اما به سفارش مشتریان می توان ابعاد دیگری نیز با قیمت های متفاوت بافته شود .
وزن فرش به عواملی مثل شانه و تراکم بستگی دارد که هرچه تراکم و تعداد گره های بکار رفته در فرش زیادتر شود ، وزن فرش نیز بیشتر می شود .
برای اینکه مشتری بتواند اطلاعات کافی درباره فرش خریداری شده را دریافت کند در قسمت پشت فرش ماشینی برچسبی قرار می دهند که به آن شناسنامه فرش گویند . در این برچسب اطلاعات فنی فرش از جمله تعداد رنگ بکار رفته در فرش ، تراکم عرضی و تراکم طولی فرش ، وزن فرش ، جنس فرش ، ابعاد فرش و... که با توجه به این مشخصات خریدار آشنایی کافی را از محصول خود به دست می آورد .


معرفی فرش ارزان قیمت
کالا فرش که یکی از تولید کنندگان فرش ماشینی است برای کمک به اینکه تمام اقشار جامعه توانایی آن را داشته باشند که فرش مورد نظر خود را خریداری کنند در سایت خود ، یک سری قابلیت ها را فراهم اورده تا محصولاتی که دارای فروش ویژه و دارای تخفیف هستند نیز به معرفی خریداران برسد .
کالا فرش در سایت خود فرصت ویژه ای را در اختیار مشتریان خود قرار داده است . این فرصت ویژه به این قرار است که کالا فرش محصولاتی معرفی کرده است که زیر قیمت تولیدی کارخانه به فروش می رسند و تمامی این فرش ها در قسمتی جداگانه در سایت به صورت اجمالی معرفی شده اند که مشتریان آن ها را از همه جوانب بتوانند مقایسه کنند و محصول مورد نظر خود را با خاطری آسوده انتخاب کنند و سفارش دهند .
تصاویر فرش ها و توضیحی کوتاه در رابطه با محصول ، کمک زیادی به انتخاب هر چه سریع تر خریدار می کند از جمله ذکر تراکم فرش ، رنگ بندی ، جنس ، ابعاد موجود فرش و مقایسه قیمت قبلی فرش و قیمت تخفیف خورده آن . در اینجا می خواهیم شما را با چندین مدل فرش ماشینی که کالا فرش برای آن ها تخفیف در نظر گرفته است آشنا کنیم .
فرش پرهام یکی از محصولات تخفیف خورده کالا فرش می باشد که با رنگ بندی سرمه ای 1200 شانه و  با تراکم 3600 و ابعاد 12 متری ، زیر قیمت تولید کارخانه به فروش می رسد و مقایسه قیمت ها نیز انجام شده است که این طرح از چه مقدار تخفیف برخوردار شده است .
طرح بعدی که شامل تخفیف ویژه شده است فرش 1200 شانه تبریز با رنگ بندی کرم است  که دارای تراکم 3600  می باشد و 2 تخته 12 متری آن در حال حاضر موجود می باشد .

برای خرید فرش ارزان قیمت کاشان ، به شاخه فرش تخفیفی مراجعه کنید .

برچسب :
'فرش ارزان قیمت' , 'فرش ارزان قیمت ماشینی' , 'خرید فرش ارزان قیمت کاشان' , 'فرش تخفیفی' , 'قیمت فرش'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
مزایای خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان (قسمت 1)
ویژگی های فرش ماشینی نخ هیت ست
ارسال سریع فرش ماشینی کاشان
خرید فرش ماشینی از کارخانه
تفاوت گره فرش دستباف گونه و فرش دستبافت
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
  فرش کاشان   با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.