خرید فرش ماشینی صادراتی کاشان

carpet-export-iran-kashan.jpg

دو کشور آمریکا و آلمان به ترتیب از بزرگ‌ترین وارد کنندگان فرش ها در جهان هستند . تا قبل از تحریم ها کشور آمریکا به عنوان بزرگ‌ترین وارد کننده فرش ، قسمت اعظم واردات خود را از ایران خریداری می‌کرد اما با شرایط به وجود آمده ، به سمت خرید فرش های ترک رفته است جالب است بدانید حتی با این وضعیت صادرات فرش ایران همچنان به قوت خود باقی مانده است و افزایش خرید کشورهای اروپایی جبران میزان صادرات به آمریکا را نموده است . فروشگاه‌های عظیم زنجیره ای که همه ساله در سراسر دنیا برپا می‌شود با معرفی برندهای مختلف تولید کنندگان فرش ایرانی ، صادرات زیادی را به همراه دارد .
تولیدکنندگان فرش‌های ماشینی صادراتی شهر کاشان هم به عنوان معروف‌ترین برندها با حضور در این نمایشگاه‌ها به معرفی و ترویج صادرات کمک شایانی می‌نمایند . از طرفی ویژگی‌های شناخته شده ای که محصولات نساجی شهر کاشان در تمام دنیا دارند منجر به محبوبیت و خرید فرش ماشینی صادرات کاشان شده است . این در حال است که رقبای صنعت فرش ماشینی صادراتی کشورهای هندوستان ، ترکیه ، پاکستان و ... هستند که با تبلیغات مناسب و ارائه محصولاتی واقعاً با کیفیت و زیبا توانسته‌اند جایگاه خود را در طی چند سال اخیر ارتقا داده و به محصولات ایرانی نزدیک شوند اما بازهم ایران در صدر صادرکنندگان فرش ماشینی دنیا قرار دارد . به راستی چرا فرش‌های ماشینی و دستبافت ایرانی توانسته‌اند این‌گونه در بازارهای داخلی و خارجی رخنه نمایند ، بطوریکه در حال حاضر بیشترین سهم صادرات غیر نفتی در دست تولید کنندگان فرش است و روز به روز با قدرت تر و با کیفیت تر پیش می‌روند . فرش به عنوان نماد ملت شریف ایران باید همواره مورد صیانت و درخور توجه باشد از همین رو فرش های صادراتی از انواع درجه یک هستند . خرید فرش صادراتی به معنای خرید فرش درجه یک و مرغوب است . در ادامه بیشتر با صادرات فرش ایرانی ، ویژگی‌های این محصولات و نحوه خرید آشنا می‌شویم .

صادرات فرش ایرانی
تا سال 1979 میلادی که رونق فرش به عنوان کف پوش و زینت بخش فضا به خوبی امروز نبوده است ، واردات فرش های ایرانی پس از هندوستان از نظر تعداد و کمیت در رتبه دوم قرار داشته است اما از نظر کیفیت و زیبایی در صدر جهان بوده است . پس از مدتی که کشور ایران توانست صادرات خود را به آمریکا آغاز نماید و از لحاظ کیفیت و کمیت به صادر کننده برتر دنیا تبدیل شود ، کشور آمریکا با ایجاد تحریم‌های سیاسی و اقتصادی سهم واردات خود را از کشور ایران به کشور هندوستان و چین منتقل کرد و کشور ایران هم برای عدم از دست دادن جایگاه خود بازار فرش کشورهای اروپا رو در دست گرفت و روز به روز در این صنعت پیشرفت نمود .  ایران به تنهایی حدود 90 درصد فرش مورد نیاز آمریکا را تأمین می‌کرد اما در حال حاضر دو کشور هندوستان و چین روی هم رفته تنها 70 درصد بازار آمریکا را در دست گرفته‌اند .
با تمام اوصاف داشتن فرش ماشینی و دستبافت ایرانی نمادی از فخر و لوکس بودن را به خانه می‌بخشد ، در بسیاری از مناطق هنوز هم داشتن فرش ایرانی تجملاتی محسوب شده و وارد کنندگان آن از بزرگان و سران کشورها به حساب می آیند . فرش‌هایی که هرچه بیشتر پا می‌خورند ارزشمندتر و فاخرتر می‌گردند .

خرید فرش صادرات با استفاده از بازار الکترونیک
امروزه پیشرفت علم و تکنولوژی در مبادلات و سیستم پرداخت خود را در غالب خرید و فروش‌های آنلاین و بازار الکترونیک نشان می‌دهد . مبادلات آنلاین ، مرزهای جغرافیایی را جابجا کرده و ارتباطات را ارزان تر و آسان تر می‌کند ،  ابتدا کشورهای وارد کننده می‌توانند با کمک گرفتن از تکنولوژی موجود قراردادهایی را با فروشندگان و تولیدکنندگان فرش ایرانی منعقد کرده با بستن یک قرارداد قانونی هر دو طرف نسبت به خرید و فروش اطمینان حاصل نمایند . پس از مشخص شدن مواردی مانند قیمت ، زمان و نوع تحویل ، کیفیت ، ویژگی‌های فنی و ظاهری محصول و ... و پرداخت مبلغ مشخص شده محصول را دریافت نمایند . امروزه اکثر تجارت‌های بین‌المللی به همین صورت و بر مبنای اعتماد به یکدیگر شکل می‌گیرد .
برای مشتریان داخلی که تمایل به خرید فرش‌های صادراتی دارند هم ، استفاده از بازارهای الکترونیک گزینه مناسبی ست ، فرشهای صادراتی به علت مرغوبیت بالای قیمت بالاتری هم دارند از همین رو خریدهای الکترونیک و خرید مستقیم از کارخانه ، خرید در دوره‌های تخفیف و ... می‌تواند هزینه محصول را کاهش دهد . همچنین در خرید فرش ماشینی صادراتی کاشان باید در اصالت فرش دقت نمود ، خرید از فروشگاه‌های معتبر و برندهای نامی می‌تواند رضایت خاطر بیشتری به همراه داشته باشد .


طرح‌های فرش‌های ماشینی صادراتی کاشان
طرح‌های موجود بر فرش‌های ایرانی برگرفته از سلیقه ایرانیان است که با فرهنگ ، تاریخ ، اعتقادات سیاسی ، مذهبی و ... عجین شده است پس طبیعی ست که با فرهنگ خارجیان متفاوت باشد . از این رو داشتن تصوری از سلیقه و رجحان کشورهایی که صادرات فرش ایران را خریداری می‌کنند لازم و ضروری است ، برگزاری نمایشگاه‌ها ، استخدام کارشناسان در این زمینه توسط تیم طراحی و ... از مواردی است که می‌تواند به این امر کمک نماید .  شناساندن محصولات و کالای ایرانی و دریافت دیدگاه‌ها ، نظرات ، بازخوردها و سلیقه وارد کننده از اولویت‌هایی ست که در دستور کار صادر کنندگان ایرانی قرار دارد . کشور ترکیه که در صنعت مد در تمامی عرصه‌ها پیشتاز است توانسته تا بیشتر از سایر رقبا سلیقه و نیاز مشتریان را در ظاهر فرش‌ها ارضا نماید .

دلایل صادرات فرش ماشینی
محبوبیت و ارزشمندی فرش ماشینی صادراتی کاشان در سراسر دنیا بی دلیل نیست . استفاده از بروزترین ماشین آلات در کارخانه‌های کاشان سبب تولید با کیفیت‌ترین و بهترین فرش‌های ماشینی دنیا شده است .  فرش های کاشان با بهترین تکنولوژی حتی در شانه 1500 شانه هم وارد بازار می‌شوند این در حالی ست که بسیاری از کشورها هنوز در حال تولید فرش‌هایی با شانه و تراکم پایین هستند . در تولید یک تخته فرش الیاف متفاوتی بکار گرفته می‌شود اما در فرش های ماشینی صادراتی کاشان بیشترین نخ مورد استفاده آکریلیک است که از مرغوب‌ترین و گران‌ترین نخ‌های صنعت نساجی است .  طرح و نقشه ای که در هیچ کجای دنیا نظیر ندارد و بسیار متنوع و خوش آب و رنگ طراحی شده است می‌توان دلیلی دیگر بر چرایی محبوبیت و مرغوبیت فرش ماشینی صادراتی کاشان باشد .
اما  عدم آشنایی با سلیقه تمام افراد دنیا ، عدم شناخت برخی کشورها از ویژگی‌های فرش ایرانی ، رکود بازار ، اشباع شدن بازار توسط تعداد زیاد تولید کنندگان داخلی و خارجی و همچنین نبودن تبلیغات مناسب و درخور فرش ایرانی از مشکلات و سختی‌هایی ست که در این مسیر بر سر راه صادر کنندگان قرار می‌گیرد .

برچسب :
'صادرات فرش ایرانی' , 'صادرات فرش ایران' , 'فرش‌های ماشینی صادراتی' , 'خرید فرش ماشینی صادراتی کاشان' , 'خرید فرش صادراتی' ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
صادرات صنعت فرش ماشینی
کمی درباره فرش کاشان
فرش دستبافت
شستشوی تابلو فرش ماشینی
خرید فرش ماشینی اتاق خواب
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
10 رنگ  8 رنگ  فرش ارزان  پاتریس  فرش مشهد  اریکا  500 شانه  فرش ماشینی  1000 شانه  700 شانه  فرش کاشان  فرش ابریشم  فرش  فرش فیروزه ای  فرش 1200 شانه  فرش پاتریس  فرش 700 شانه  تابلو فرش  تراکم 2550  تراکم 2100  تراکم 3000  قیمت فرش  قیطران  شهر فرش  بازار فرش  فرش 12 متری  فرش ماشینی کاشان  فیروزه ای  خرید فرش  قالی  خرید فرش اینترنتی  خرید اینترنتی فرش  فرش 9 متری  فرش 6 متری  1200 شانه  فرش 14 رنگ  قالیچه  خرید فرش 700 شانه  شهر فرش کاشان  فرش 700 شانه تراکم 2550  تراکم 2550  12 متری  شاهرخ  سرمه ای  carpet  1000  700  فرش یلدای کویر  نگین مشهد  فرش قیطران  فرش ستاره کویر  فرش مشهد اردهال  دنیای فرش  فرش عظیم زاده  کهکشان  ارکیده  باغ بهشت  افشان  فرش نگین مشهد  tva  ماهی  فرش 12متری  کناره  گلیم  فرش 1000 شانه  6 متری  فرش 500 شانه  tva lhadkd  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت فرش 6 متری  طرح چیچک  قیمت فرش کاشان  فرش ماشینی 1000 شانه  فرش خوب  فرش طرح برجسته ۱۲۰۰ شانه  1200 شانه تراکم 3600  فرش طرح 700  700 شانه تراکم 2550  فرش هزار شانه  فرش 12 رنگ  خرید فرش ماشینی  خرید فرش کاشان  قیمت فرش ماشینی  طرح فرش  فروش فرش  فرش ماشینی 700 شانه  کارخانه فرش  قیمت فرش 1200 شانه  فرش طرح 700 شانه  خرید اینترنتی فرش کاشان  قیمت فرش طرح 700  کارخانه فرش کاشان  فرش درجه يک 
 

 فرش کاشان  با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.