گلیم فرش متال

glim-metal-carpet-kashan.jpg

گلیم فرش از انواع کف پوشهایی ست که در دسته محصولات نساجی قرار می گیرد . انسان های اولیه از پوست حیوانات به عنوان کف پوش و عایقی در برابر سرما ، گرما و نفوذ حشرات استفاده می کردند . رفته رفته توانستند پشم حیوانات و پوست آن ها را به همدیگر متصل نمایند . بعد ها ریسیدن پشم توسط دست و امکانات اولیه مقدمه ای برای برپا شدن صنعت نساجی به شکل امروزی شد . پشم های ریسیده شده الیافی جهت تولید گلیم شدند . اولین کف پوشهایی که بتوان نام فرش بر آنها نهاد همان گلیم هایی بودند که توسط گله داران و ریسندگان پشم بافته می شدند.
امروزه برای بافت گلیم فرش انواع ماشین آلات پیشرفته و مدرن وجود دارند که می توانند در روز تعداد زیادی گلیم فرش ماشینی را ببافند ، این محصولات مانند فرش ماشینی جایگزینی برای گلیم فرشهای دستبافت هستند . می دانیم که هنر بکار رفته در صنایع دستی هرگز با ماشین قابل جایگزینی نیست اما از نظر کاربرد مشابه هستند . فرش و گلیم فرش ماشینی قیمت مناسب تری نسبت به نوع دستبافت دارند و همین امر به اقتصاد خانواده کمک کرده و افرادی که توان مالی برای خرید گلیم دستبافت را ندارند گلیم فرش ماشینی انتخاب مناسبی برای  آن ها است .


گلیم فرش متال


گلیم فرش ها هم مانند هر محصول دیگری در طی زمان دستخوش تغییراتی مثبت و کارا شده اند ،در کنار تنوع رنگ و طرح انواع گلیم فرشها در حال رونق و گسترش بوده است . برای مثال انواع گلیم فرش را می توان به گلیم گبه ، گلیم متال ، گلیم معمولی و انواع فرش های مدرن و فانتزی از جمله شنل کارپت لند و فیریز ها و ... تقسیم کرد . گلیم فرش ماشینی متال از جدیدترین انواع گلیم فرشها است که توسط عرضه کنندگان فرش ماشینی با به روزترین دستگاهها و ماشین ها بافته و روانه بازار میشود . برخی ویژگی های فنی انی محصول مشابه بوده و در طرح ها و رنگهای مختلف تکرار میشود . خصوصیاتی مانند تعداد شانه 320 تا 340 ، تراکم 960 ، جنس نخ هیت ست شده (هیت ست فرآندی ست که طی آن الیاف با گرفتن حرارت بالا درخشان ، مقاوم در برابر شست و شو ، حرارت و نور مستقیم ، پارگی و ... میشود) و... است .
گلیم فرش و یا فرش ماشینی که از نخ هیت ست بافته میشود بسیار مقاوم تر از الیافی خواهد بود که فرآیند هیت ست را پشت سر نگذاشته اند . دستگاه بافت گلیم فرش ماشینی متال usl نام دارد . usl دستگاهی است بسیار پیشرفته که فناوری تولید آن به کشورهای اروپایی مربوط می شود و در بافت انواع گلیم فرش متال در ایران کاربرد دارد .
گلیم فرش متال به علت فناوری پیشرفته و ویژگی های منجصربه فردی که دارد نسبت به سایر گلیم فرش ها قیمت بالاتری خواهد داشت اما نسبت به فرش و قالی بسیار ارزان قیمت تر و مناسب تر خواهد بود . گلیم فرش ها با پرزهای بسیار کم ارتفاع شناخته شده اند و همین ویژگی باعث شده است تا در برابر فشار ، پاخوردگی ، فرسایش ، شست و شو ، جارو کشی و ... مقاوم تر از فرش و قالی باشند و همچنین به علت الیاف مصنوعی موجود کمترین میزان جذب آب و آلودگی را دارند از همین رو انتخاب بسیار مناسبی برای مکانهای پرتردد و در معرض آلودگی مانند جلو درب ورودی ، آشپزخانه و ... خواهند بود .


انواع طرح های فرش ماشینی متال


از پرفروش ترین و زیباترین طرح های گلیم فرش متال می توان به گلیم فرش متال طرح 4 فصل ، گلیم فرش متال طرح آرمان ، گلیم فرش متال طرح آنا ، گلیم فرش متال طرح عشایر ، گلیم فرش متال طرح الینا ، گلیم فرش متال طرح ایوان ، گلیم فرش متال طرح بلوچ ، گلیم فرش متال طرح چهل تیکه و ... اشاره نمود .


گلیم فرش متال طرح آنا


طرح آنا مانند هر طرح گلیم فرش متال دارای مقدار زیادی از مدرنیته شدن و باب منازل با سبک دکوراسیون کلاسیک خواهد بود . طرح آنا بدون قرینگی و نظم طرح های سنتی ست اما به همان میزان از زیبایی و طراوت برخوردار است . در این طرح خصوص فرش را به چند قسمت تقسیم می کنند و هر قسمت طرحی مربوط به خود و متفاوت از سایرین خواهد داشت . متفاوت بودن طرح هر فضا موجب میشود فرش بزرگ تر از ابعاد واقعی خود به نظر برسد . قرار گرفتن اشکال هندسی مختلف ، رنگ ها و طرحهایی که در عین مختلف بودن به خوبی با یکدیگر ست شده اند از ویژگی های ظاهری طرح آنا ست که مشتریان کلاسیک را به خود جذب کرده است .


گلیم فرش متال طرح آذر


گلیم فرش متال با طرح آذر طرحی نسبتا شلوغی است که با داشتن رنگ های گرم و جذاب میتواند حس آرامش و گرمی به محیط ببخشد . در طرح آذر اشکال هندسی به شکل لوزی بیشترین با زیبایی را بر عهده گرفته اند و حاشیه هایی به شکل نوار لبه های فرش را مشخص مینمایند . درون لوزی های نیز طرحی یکسان را رنگبندی متفاوت برگرفته از هنر و اصالت فرشهای سنتی وجود دارد .


گلیم فرش متال طرح آرمان


طرح آرمان تلفیقی از مدرنیته و سنت است ، اشکال هندسی مدرن در غالب طرح فرش سنتی که دارای محراب و ترنج است در طرح آرمان به نمایش گذاشته شده است . به علت سبک و نوع بافت گلیم فرش طرح آرمان ظرافت نگاره های سنتی را نمیتواند حفظ کند از همین رو نگاره ها طوری طراحی شده اند که سطح زیادی از فرش را به خود اختصاص می دهند . با گستردن طرح آرمان می توان در منازل معنای زیبایی را حس کرد .


گلیم فرش متال طرح عشایر


گلیم فرش طرح عشایر از طرح هایی ست که در زمان های قدیم توسط عشایر بافته میشده است و امروزه با اندکی تغییرات برای سبک معماری های مدر و کلاسیک بسیار زیبا و چشم نواز خواهد بود . الیاف بکار رفته در این محصول ضد حساسیت ، قابل شست و شو و مقاوم در برابر فشار و پارخوردگی هتسند . در ابعاد 1x1 و 1.5x2.25 و 2x3 و 2.5x3.5 و 3x4 و 1x1.5   و 1.20x1.80  تولید می شوند . دستگاه بافت Schonherr نام دارد که از ماشین آلات پیشرفهت ساخت اروپا ست .


گلیم فرش متال طرح آتی


طرح آتی ، طرحی ست کاملا مدرن و مناسب برای اتاق خواب یا آشپزخانه . در این طرح که بسیار خلوت و زیباست دوایر نا منظمی بر روی خطوط موازی وجود دارد که درون هر دایره اشکالی مانند بوته جقه و ... نظر بیننده را به خود جلب میکنند . این طرح عموما در رنگ زمینه تیره بافته می شود از همین رو برای مکانهایی که در معرض آلودگی هستند مناسب تلقی میشوند . حاشیه فرش ساده ، تک رنگ و باریک است . از ویژگی های فنی فرش طرح آتی می توان به ابعاد 1x1 | 1.5x2.25 | 2x3 | 2.5x3.5 | 3x4 | 1x1.5 | 1.20x1.80  ، بافت توسط دستگاه Schonherr و 340 شانه بودن محصول اشاره کرد . فرشی بسیار با دوام ، تهیه شده از بهترین الیاف ، براق و با استحکام بالا ست .
شرکت تولید کالا فرش از برندهای معروف در زمینه تولید فرش و قالی ست که انواع طرح های گلیم فرشهای متال را در قیمت مناسب تولید می کند . خرید و فروش آنلاین از دیگر امکانات شرکت تولیدی کالا فرش است که جهت ارتباط راحت تر و مستقیم بین خریدار و فروشنده ، جهت رفاه حال مشتریان ارائه شده است . مراجعه به وب سایت مربوطه اطلاعاتی کاملی در مورد ویژگی ها و قیمت محصولات به مشتریان داده و خریدار میتواند با بررسی تمام ابعاد محصولات نسبت به خریدی آسان ، مطمئن و ارزان قیمت اقدام نماید .

برای خرید گلیم فرش متال ، کلیک کنید

برچسب :
'گلیم فرش ماشینی' , 'گلیم فرش متال' , 'گلیم فرش' , 'گلیم فرشها'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
معرفی زیباترین فرش های ماشینی
ارسال سریع فرش ماشینی کاشان
اهمیت فرش ایران در جهان
خرید فرش ماشینی صادراتی کاشان
جایگاه قالی ایرانی در جهان
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
 فرش کاشان   با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.