آنچه باید درباره فرش اتاق خواب کودک بدانید

right-baby-carpet.jpg

همانطور که والدین در تهیه هر یک از وسائل فرزند خود نگرانی دارند ، درباره فرش اتاق خواب کودک نیز باید نکاتی بدانند و در انتخاب آن دقت کنند . باید توجه داشته باشیم که این فرش علاوه بر زیبایی که می بخشد در سلامتی فرزندتان نیز موثر است به ویژه در کودکان خردسال که به تازگی راه رفتن را تجربه می کنند و حس کنجکاوی زیادی دارند ، این امر که انتخاب صحیح فرش ماشینی اتاق کودک می باشد بسیار مهم بوده که در ادامه به آن میپردازیم .

 

1- نکته مهم در انتخاب و خرید فرش کودک ماشینی

مهمترین نکته ای که باید بدانید توجه کرد جنس آن است . باید فرش اتاق خواب کودک قابلیت استحکام بالایی در برابر شستشو داشته باشد . از الیافی باشد که کودک به آن حساسیت و آلرژی نداشته باشد . و رنگ آن در شستشوهای زیاد که به طور متوسط دو بار در ماه است ، ثابت بماند . و فرش اتاق خواب کودک باید نرمی بیشتری داشته باشد تا در صورت افتادن کودک ، ضربه کمتری به بدنش وارد شود . در عین نرم بودن نباید پرز های خیلی بلندی داشته باشد که خرده مواد غذایی و.. در بین آن مستتر شده و باعث آلودگی بیشتری شود . همچنین در انتخاب فرش اتاق خواب کودک ، جنسیت فرزندتان نیز اهمیت دارد که این مختص به رنگ فقط نیست و حتی در چینش ، جنس و... هم کاربرد دارد اما طبق عرف از رنگ های سرد مثل آبی ، سرمه ای و خاکستری استفاده می شود و برای دختران از رنگ های گرم مثل نارنجی ، صورتی و قرمز استفاده می شود .

 

2- قیمت فرش ماشینی کودک

در عین توجه به این نکات قیمت فرش اتاق خواب کودک نباید خیلی گران باشد تا در صورت بازیگوشی فرزندتان و خراب شدن فرش هزینه چندانی برای تعویض یا بهبود آن انجام ندهید ، پس نتیجه میگیریم که بهتر است که یک فرش با کیفیت و با قیمت مناسب را برای اتاق کودکتان خریداری نمایید. سعی کنید فرشی بخرید که ریشه های اطراف نداشته باشد زیرا بیشترین آلودگی را به خود جذب می کند . برای بافت داخلی فرش باید سعی کنید از مدلی استفاده کنید که حداقل فاصله و بیشترین فشردگی را داشته باشد که این مورد جذب آلودگی را کمتر می کند .

 

3- رنگ فرش اتاق کودک

هر چند که عرف کلی در رنگ های اتاق خواب کودکان گفته شد و عموما افراد علاقه دارند رنگ فرش را با کمد ، تخت و سایر اجزا هماهنگ کنند اما دقت کنید این اتاق کودک است پس بهتر است از رنگ های تیره استفاده کنید اما این به معنی استفاده از رنگ سیاه یا قهوه ای نیست بلکه نسبت به سایر اجزا کمی تیره تر و چرک تاب باشد .

 

شاخه محصولات - > محصولات فرش کودک

برچسب :
'فرش اتاق خواب کودک' , 'خرید فرش کودک' , 'رنگ فرش اتاق کودک',فرش فانتزی,فرش کارتونی
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش ارزان قیمت ماشینی
آشنایی با هنر فرش ایرانی
فرش های طرح 700 شانه چه خصوصیاتی دارند
اهمیت فرش ایران در جهان
درباره فرش ماشینی کاشان
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
 فرش کاشان   با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.