آنچه باید درباره فرش اتاق خواب کودک بدانید

right-baby-carpet.jpg

همانطور که والدین در تهیه هر یک از وسائل فرزند خود نگرانی دارند ، درباره فرش اتاق خواب کودک نیز باید نکاتی بدانند و در انتخاب آن دقت کنند . باید توجه داشته باشیم که این فرش علاوه بر زیبایی که می بخشد در سلامتی فرزندتان نیز موثر است به ویژه در کودکان خردسال که به تازگی راه رفتن را تجربه می کنند و حس کنجکاوی زیادی دارند ، این امر که انتخاب صحیح فرش ماشینی اتاق کودک می باشد بسیار مهم بوده که در ادامه به آن میپردازیم .

 

1- نکته مهم در انتخاب و خرید فرش کودک ماشینی

مهمترین نکته ای که باید بدانید توجه کرد جنس آن است . باید فرش اتاق خواب کودک قابلیت استحکام بالایی در برابر شستشو داشته باشد . از الیافی باشد که کودک به آن حساسیت و آلرژی نداشته باشد . و رنگ آن در شستشوهای زیاد که به طور متوسط دو بار در ماه است ، ثابت بماند . و فرش اتاق خواب کودک باید نرمی بیشتری داشته باشد تا در صورت افتادن کودک ، ضربه کمتری به بدنش وارد شود . در عین نرم بودن نباید پرز های خیلی بلندی داشته باشد که خرده مواد غذایی و.. در بین آن مستتر شده و باعث آلودگی بیشتری شود . همچنین در انتخاب فرش اتاق خواب کودک ، جنسیت فرزندتان نیز اهمیت دارد که این مختص به رنگ فقط نیست و حتی در چینش ، جنس و... هم کاربرد دارد اما طبق عرف از رنگ های سرد مثل آبی ، سرمه ای و خاکستری استفاده می شود و برای دختران از رنگ های گرم مثل نارنجی ، صورتی و قرمز استفاده می شود .

 

2- قیمت فرش ماشینی کودک

در عین توجه به این نکات قیمت فرش اتاق خواب کودک نباید خیلی گران باشد تا در صورت بازیگوشی فرزندتان و خراب شدن فرش هزینه چندانی برای تعویض یا بهبود آن انجام ندهید ، پس نتیجه میگیریم که بهتر است که یک فرش با کیفیت و با قیمت مناسب را برای اتاق کودکتان خریداری نمایید. سعی کنید فرشی بخرید که ریشه های اطراف نداشته باشد زیرا بیشترین آلودگی را به خود جذب می کند . برای بافت داخلی فرش باید سعی کنید از مدلی استفاده کنید که حداقل فاصله و بیشترین فشردگی را داشته باشد که این مورد جذب آلودگی را کمتر می کند .

 

3- رنگ فرش اتاق کودک

هر چند که عرف کلی در رنگ های اتاق خواب کودکان گفته شد و عموما افراد علاقه دارند رنگ فرش را با کمد ، تخت و سایر اجزا هماهنگ کنند اما دقت کنید این اتاق کودک است پس بهتر است از رنگ های تیره استفاده کنید اما این به معنی استفاده از رنگ سیاه یا قهوه ای نیست بلکه نسبت به سایر اجزا کمی تیره تر و چرک تاب باشد .

 

شاخه محصولات - > محصولات فرش کودک

برچسب :
'فرش اتاق خواب کودک' , 'خرید فرش کودک' , 'رنگ فرش اتاق کودک'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
نکات خرید فرش آشپزخانه
فرش اتاق کودک
نکته خرید انواع فرش ماشینی و دستباف
انواع فرش ماشینی 700 شانه
مفهوم شانه و تراکم
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
 فرش کاشان فروشگاه فرش کاشان فرش نگین مشهد کارخانه فرش کاشان تولید کننده و ارائه دهنده فرش ماشینی کاشان است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب صادرات فرش ماشینی مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان فرش طرح 700 شانه ، فرش 500 شانه ، فرش 700 شانه تراکم 2550 ، فرش 700 شانه تراکم 2700 ، فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما ، فرش 1000 شانه تراکم 3000 ، فرش 1000 شانه تراکم 3600 ، فرش 1200 شانه تراکم 3600 انتخاب کنید که با قیمت فرش تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد فرش 12 متری ، فرش 9 متری ، فرش 6 متری و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است .