انتخاب رنگ فرش ماشینی

what-color-carpet.jpg

همانطور که موضوعی در جهان از اصول و قواعد و قوانینی برخوردار است چینش خانه و دکوراسیون نیز از این قاعده مستثنی نیست و یکی از ارکان مهم در این چینش فرش و عناصر وابسته به آن است مثل اینکه چه نوع فرشی را با توجه به دکوراسیونمان انتخاب کنیم . اندازه آن چگونه باشد وحتی رنگ فرش نیز موثر است . فرش ماشینی چه رنگی بخرم موضوع این مقاله بوده و در این مقاله سعی شده است به صوت کامل انتخاب یک فرش مناسب برای دکوراسیون خانه خود داشته باشید .

 

1- اهمیت فرش در دکوراسیون

ادگار آلن پو می گوید "روح یک خانه ، فرش است" پس بهتر است ابتدا در چینش خانه ، فرش ماشینی خود را خرید کنید و با توجه به نوع قالی و رنگ آن وسائل دیگر و چیدمانش آن را تعیین کنید .کف به عنوان دیوار پنجم محسوب می شود بنابراین زیبایی آن بسیار تاثیر گذار خواهد بود . در انتخاب رنگ فرش ماشینی و خرید آن باید نوع دکوراسیونی که دارید توجه کنید اگر دکور شما کلاسیک است باید از فرش های کهنه نما ، فرش دستبافت یا فرش ماشینی با نقوش ایرانی استفاده کنید اما اگر دکور شما مدرن است باید از فرش های فانتزی که به با تازگی وارد بازار شده استفاده کنید .

 

2- رنگ فرش ماشینی و محیط مناسب با آن

اگر شما تمایل به هارمونی دارید باید از رنگ های مکمل با توجه دکورتان بهره بگیرید اگر به تضاد و یا کنتراست علاقه دارید رنگ فرش باید متضاد باشد . اگر به فرش های ساده و تک رنگ علاقه دارید بهتر است رنگ وسایل و اشیا اتاقتان مکمل باشد تا محیط بی روح نباشد . سعی کنید از رنگ مشابه در فرش و مبلمان استفاده کنید اما باید رنگ فرش تیره تر باشد و همچنین فرش باید بافت درشتری نسبت به وسائل دیگر منزلتان داشته باشد . اگر محیط کوچکی دارید بهتر از فرش های کرم رنگ و روشن استفاده کنید زیرا که فضارا بزرگتر نشان می دهد همچنین چشم ها را خسته نمی کند و آرامشی به محیط می بخشد . شاید به این دلیل باشد که مردم تمایل روزافزونی تمایل به فرش کرم دارند و بخصوص در آپارتمان ها استفاده بیشتری دارند .
هر چند تمامی این موارد به انتخاب رنگ فرش مناسب محیطتان کمک می کند اما شما باید به کاربرد و منظور استفادتان توجه کنید . اگر کودک دارید و یا خانواده پرجمعیتی هستید بهتر است از فرش های تیره تر و یا فرش های که نقش تودرتو دارند استفاده کنید که آلودگی را کمتر نشان می دهد . و اگر مایلید که مدت زمان طولانی از فرش خود استفاده کنید از رنگهای بهره بگیرید که چشم را آزار ندهد .

برچسب :
'فرش در دکوراسیون' , 'فرش ماشینی' , 'انتخاب رنگ فرش' , 'رنگ فرش'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
بهترین فرش ماشینی
رنگ فرش ماشینی
فرش دستباف گونه یا فرش معمولی؟
تولید فرش کارخانجات فرش کاشان
فرش های مدرن و فانتزی
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
 فرش کاشان   با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.