انتخاب رنگ فرش ماشینی

what-color-carpet.jpg

همانطور که موضوعی در جهان از اصول و قواعد و قوانینی برخوردار است چینش خانه و دکوراسیون نیز از این قاعده مستثنی نیست و یکی از ارکان مهم در این چینش فرش و عناصر وابسته به آن است مثل اینکه چه نوع فرشی را با توجه به دکوراسیونمان انتخاب کنیم . اندازه آن چگونه باشد وحتی رنگ فرش نیز موثر است . فرش ماشینی چه رنگی بخرم موضوع این مقاله بوده و در این مقاله سعی شده است به صوت کامل انتخاب یک فرش مناسب برای دکوراسیون خانه خود داشته باشید .

 

1- اهمیت فرش در دکوراسیون

ادگار آلن پو می گوید "روح یک خانه ، فرش است" پس بهتر است ابتدا در چینش خانه ، فرش ماشینی خود را خرید کنید و با توجه به نوع قالی و رنگ آن وسائل دیگر و چیدمانش آن را تعیین کنید .کف به عنوان دیوار پنجم محسوب می شود بنابراین زیبایی آن بسیار تاثیر گذار خواهد بود . در انتخاب رنگ فرش ماشینی و خرید آن باید نوع دکوراسیونی که دارید توجه کنید اگر دکور شما کلاسیک است باید از فرش های کهنه نما ، فرش دستبافت یا فرش ماشینی با نقوش ایرانی استفاده کنید اما اگر دکور شما مدرن است باید از فرش های فانتزی که به با تازگی وارد بازار شده استفاده کنید .

 

2- رنگ فرش ماشینی و محیط مناسب با آن

اگر شما تمایل به هارمونی دارید باید از رنگ های مکمل با توجه دکورتان بهره بگیرید اگر به تضاد و یا کنتراست علاقه دارید رنگ فرش باید متضاد باشد . اگر به فرش های ساده و تک رنگ علاقه دارید بهتر است رنگ وسایل و اشیا اتاقتان مکمل باشد تا محیط بی روح نباشد . سعی کنید از رنگ مشابه در فرش و مبلمان استفاده کنید اما باید رنگ فرش تیره تر باشد و همچنین فرش باید بافت درشتری نسبت به وسائل دیگر منزلتان داشته باشد . اگر محیط کوچکی دارید بهتر از فرش های کرم رنگ و روشن استفاده کنید زیرا که فضارا بزرگتر نشان می دهد همچنین چشم ها را خسته نمی کند و آرامشی به محیط می بخشد . شاید به این دلیل باشد که مردم تمایل روزافزونی تمایل به فرش کرم دارند و بخصوص در آپارتمان ها استفاده بیشتری دارند .
هر چند تمامی این موارد به انتخاب رنگ فرش مناسب محیطتان کمک می کند اما شما باید به کاربرد و منظور استفادتان توجه کنید . اگر کودک دارید و یا خانواده پرجمعیتی هستید بهتر است از فرش های تیره تر و یا فرش های که نقش تودرتو دارند استفاده کنید که آلودگی را کمتر نشان می دهد . و اگر مایلید که مدت زمان طولانی از فرش خود استفاده کنید از رنگهای بهره بگیرید که چشم را آزار ندهد .

برچسب :
'فرش در دکوراسیون' , 'فرش ماشینی' , 'انتخاب رنگ فرش' , 'رنگ فرش'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
بهترین فرش ماشینی کدام است؟
مراحل تولید فرش ماشینی
ویژگی های فرش ماشینی نخ هیت ست
راه های صرفه جویی هزینه خرید فرش
ارسال سریع فرش ماشینی کاشان
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
 فرش کاشان فروشگاه فرش کاشان فرش نگین مشهد کارخانه فرش کاشان تولید کننده و ارائه دهنده فرش ماشینی کاشان است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب صادرات فرش ماشینی مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان فرش طرح 700 شانه ، فرش 500 شانه ، فرش 700 شانه تراکم 2550 ، فرش 700 شانه تراکم 2700 ، فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما ، فرش 1000 شانه تراکم 3000 ، فرش 1000 شانه تراکم 3600 ، فرش 1200 شانه تراکم 3600 انتخاب کنید که با قیمت فرش تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد فرش 12 متری ، فرش 9 متری ، فرش 6 متری و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است .