انتخاب رنگ فرش ماشینی

what-color-carpet.jpg

همانطور که موضوعی در جهان از اصول و قواعد و قوانینی برخوردار است چینش خانه و دکوراسیون نیز از این قاعده مستثنی نیست و یکی از ارکان مهم در این چینش فرش و عناصر وابسته به آن است مثل اینکه چه نوع فرشی را با توجه به دکوراسیونمان انتخاب کنیم . اندازه آن چگونه باشد وحتی رنگ فرش نیز موثر است . فرش ماشینی چه رنگی بخرم موضوع این مقاله بوده و در این مقاله سعی شده است به صوت کامل انتخاب یک فرش مناسب برای دکوراسیون خانه خود داشته باشید .

 

1- اهمیت فرش در دکوراسیون

ادگار آلن پو می گوید "روح یک خانه ، فرش است" پس بهتر است ابتدا در چینش خانه ، فرش ماشینی خود را خرید کنید و با توجه به نوع قالی و رنگ آن وسائل دیگر و چیدمانش آن را تعیین کنید .کف به عنوان دیوار پنجم محسوب می شود بنابراین زیبایی آن بسیار تاثیر گذار خواهد بود . در انتخاب رنگ فرش ماشینی و خرید آن باید نوع دکوراسیونی که دارید توجه کنید اگر دکور شما کلاسیک است باید از فرش های کهنه نما ، فرش دستبافت یا فرش ماشینی با نقوش ایرانی استفاده کنید اما اگر دکور شما مدرن است باید از فرش های فانتزی که به با تازگی وارد بازار شده استفاده کنید .

 

2- رنگ فرش ماشینی و محیط مناسب با آن

اگر شما تمایل به هارمونی دارید باید از رنگ های مکمل با توجه دکورتان بهره بگیرید اگر به تضاد و یا کنتراست علاقه دارید رنگ فرش باید متضاد باشد . اگر به فرش های ساده و تک رنگ علاقه دارید بهتر است رنگ وسایل و اشیا اتاقتان مکمل باشد تا محیط بی روح نباشد . سعی کنید از رنگ مشابه در فرش و مبلمان استفاده کنید اما باید رنگ فرش تیره تر باشد و همچنین فرش باید بافت درشتری نسبت به وسائل دیگر منزلتان داشته باشد . اگر محیط کوچکی دارید بهتر از فرش های کرم رنگ و روشن استفاده کنید زیرا که فضارا بزرگتر نشان می دهد همچنین چشم ها را خسته نمی کند و آرامشی به محیط می بخشد . شاید به این دلیل باشد که مردم تمایل روزافزونی تمایل به فرش کرم دارند و بخصوص در آپارتمان ها استفاده بیشتری دارند .
هر چند تمامی این موارد به انتخاب رنگ فرش مناسب محیطتان کمک می کند اما شما باید به کاربرد و منظور استفادتان توجه کنید . اگر کودک دارید و یا خانواده پرجمعیتی هستید بهتر است از فرش های تیره تر و یا فرش های که نقش تودرتو دارند استفاده کنید که آلودگی را کمتر نشان می دهد . و اگر مایلید که مدت زمان طولانی از فرش خود استفاده کنید از رنگهای بهره بگیرید که چشم را آزار ندهد .

برچسب :
'فرش در دکوراسیون' , 'فرش ماشینی' , 'انتخاب رنگ فرش' , 'رنگ فرش'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
تفاوت گره فرش دستباف گونه و فرش دستبافت
تفاوت تابلو فرش ماشینی و دستبافت
درباره فرش ماشینی کاشان
انتخاب بهترین فرش در یک نگاه کلی
روش های رنگرزی نخ فرش
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
 فرش کاشان فروشگاه فرش کاشان فرش نگین مشهد کارخانه فرش کاشان تولید کننده و ارائه دهنده فرش ماشینی کاشان است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب صادرات فرش ماشینی مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان فرش طرح 700 شانه ، فرش 500 شانه ، فرش 700 شانه تراکم 2550 ، فرش 700 شانه تراکم 2700 ، فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما ، فرش 1000 شانه تراکم 3000 ، فرش 1000 شانه تراکم 3600 ، فرش 1200 شانه تراکم 3600 انتخاب کنید که با قیمت فرش تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد فرش 12 متری ، فرش 9 متری ، فرش 6 متری و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است .