مزایای فرش کهنه نما چیست

features-vintage-carpet.jpg

برای معرفی فرش وینتیج باید گفت ، عبارت وینتج یک کلمه فرانسوی به معنی قدمت شراب است و منظور ما در اینجا به معنی سبک قدیمی است ، که عباراتی از قبیل عتیقه ،کهنه نما نیز برایش استفاده می شود . زیرا با توجه به شکل ظاهریش  به فرش های قدیمی شباهت دارد . ما در ادامه این مقاله قصد داریم درباره ویژگی های فرش وینتج چیست توضیحات کاملی را برای یک خرید مناسب برای شما داشته باشیم .

 

1- شیوه کهنه نما نمودن فرش وینتیج

کهنه نما نمودن فرش یعنی رنگ آمیزی خود را از دست بدهد ، بافتش فرسایش یابد ، که برای این کار در گذشته فرش را در محل عبور مردم قرار می دادند تا پاخوری بیشتری پیدا کند یا با خاکستر می شستند که در اصلاح قدیم به این موارد دواشور کردن می گفتند و حتی در معرض تابش مستقیم خورشید قرار می دادند تا آفتاب خوردگی بیشتری پیدا کند . اما در حال  حاضر با استفاده از ماده ای به نام هیپروکلریک کلسیم شسته می شود که حالت ساییدگی به فرش می بخشد این سیستم برای فرش های قدیمی نیست بلکه در کارخانه فرش های نو را با این ماده شسته تا مقداری از سطح الیاف از بین برود حتی دستگاه های وجود دارد که با دستکاری در الیاف یک قسمت حالت پاخوردگی به آن می دهد .

 

2- مزایای فرش کهنه نما چیست

یکی از مزایایی که این نوع دارد این است که قیمت فرش وینتج در عین حالی که در قدیمی بودن و اصالتی که به شما می بخشد مناسبتری نسبت به  قیمت فرش سنتی است . و اندازه های متنوعی که دارد باعث شده تا انتخاب آن برای محل های مختلف مناسب باشد در عین حال فرش کهنه نما از دوام بالایی برخوردار است . این فرش به علت سادگی در عین جذابیت ، اصالت و سنت مورد توجه بازارهای خارجی است و برای صادرات مورد توجه اکثر افراد قرار می گیرد . البته هر چند برخی افراد به غلط با این روش قدمت فرشی را بالا برده و آن را به عنوان فرشی اصیل به فروش رسانده اند .


اگر شما به دنبال فرشی هستید که در عین اصالت و زیبایی قیمت مناسبی نیز داشته باشد و حتی برای دکوراسیون های کلاسیک نیز مناسب باشد  و حتی برای شستشو نیز به علت وزن پایین مناسب وراحت باشد ، ما به شما فرش وینتیج را پیشنهاد می کنیم .

برچسب :
'فرش وینتج' , 'کارخانه فرش' , 'قیمت فرش سنتی'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
انتخاب فرش مناسب دکوراسیون
خرید مستقیم فرش از کارخانه
فرش 1200 شانه
خرید فرش ماشینی از کارخانه
فرش ماشینی چی بخرم ؟
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
 فرش کاشان   با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.