نکات خرید فرش آشپزخانه

buy-kitchen-carpet.jpg

در این مقاله در مورد نکات خرید فرش آشپزخانه و اینکه باید به چه مواردی برای خرید به آن باید توجه کنیم اشاره خواهیم کرد . اولین نکته این است که انداختن قالی یا گلیم در محدوده آشپزخانه توصیه نمی شود از آنجایی که نظافت و بهداشت آشپزخانه بسیار مهم است انداختن فرش مناسب و شیک در فرهنگ ما رایج است . پوشاندن کف آشپزخانه با کفپوش هایی مانند گلیم های سبک به جای فرش های سنگین بهتر است . برای خرید فرش در آشپزخانه باید رنگ کفپوش هماهنگ با رنگ وسایل باشد و پیشنهاد می شود که از رنگ های شاد مثل قرمز و سبز و غیره استفاده شود . استفاده از چنین رنگ هایی در کف پوش آشپزخانه فضا را برای خانواده جذاب تر می کند .

 

فرش آشپزخانه

 

1- مهمترین نکات در خرید فرش آشپزخانه

قالی که رطوبت کمتری جذب کند برای فضای آشپزخانه بهتر است چون از پوسیدگی فرش جلوگیری می کند . فرش ماشینی سبک برای آشپزخانه مناسب تر است چون شستوشوی آن راحتر می باشد . از قالی ارزان قیمت در فضای آشپزخانه استفاده کنید تا در صورت آسیب بتوان آن را به راحتی تعویض کرد . همانطور که میدانید آشپزخانه مکانی است که در آن فعالیت های زیادی انجام می شود و به دلیل اینکه به صورت دائم در معرض مواد غذایی است خیلی سریع تر از فضاعای دیگر خانه کثیف می شود به همین دلیل اگر قصد استفاده از قالی را در آشپزخانه خود دارید توصیه می شود که از رنگ های تیره استفاده کنید و اگر میخواهید از رنگ های روشن استفاده کنید از مدل هایی که دارای طرح و نقش پیچیده ای دارند استفاده کنید .

برچسب :
'فرش آشپزخانه' , 'خرید فرش'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
انتخاب بهترین فرش در یک نگاه کلی
نکاتی در مورد نگهداری فرش
جایگاه قالی ایرانی در جهان
قیمت فرش 1500 شانه
فرش ماشینی برجسته 1200 شانه
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
 فرش کاشان   با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.