نکات خرید فرش آشپزخانه

buy-kitchen-carpet.jpg

در این مقاله در مورد نکات خرید فرش آشپزخانه و اینکه باید به چه مواردی برای خرید به آن باید توجه کنیم اشاره خواهیم کرد . اولین نکته این است که انداختن قالی یا گلیم در محدوده آشپزخانه توصیه نمی شود از آنجایی که نظافت و بهداشت آشپزخانه بسیار مهم است انداختن فرش مناسب و شیک در فرهنگ ما رایج است . پوشاندن کف آشپزخانه با کفپوش هایی مانند گلیم های سبک به جای فرش های سنگین بهتر است . برای خرید فرش در آشپزخانه باید رنگ کفپوش هماهنگ با رنگ وسایل باشد و پیشنهاد می شود که از رنگ های شاد مثل قرمز و سبز و غیره استفاده شود . استفاده از چنین رنگ هایی در کف پوش آشپزخانه فضا را برای خانواده جذاب تر می کند .

 

فرش آشپزخانه

 

1- مهمترین نکات در خرید فرش آشپزخانه

قالی که رطوبت کمتری جذب کند برای فضای آشپزخانه بهتر است چون از پوسیدگی فرش جلوگیری می کند . فرش ماشینی سبک برای آشپزخانه مناسب تر است چون شستوشوی آن راحتر می باشد . از قالی ارزان قیمت در فضای آشپزخانه استفاده کنید تا در صورت آسیب بتوان آن را به راحتی تعویض کرد . همانطور که میدانید آشپزخانه مکانی است که در آن فعالیت های زیادی انجام می شود و به دلیل اینکه به صورت دائم در معرض مواد غذایی است خیلی سریع تر از فضاعای دیگر خانه کثیف می شود به همین دلیل اگر قصد استفاده از قالی را در آشپزخانه خود دارید توصیه می شود که از رنگ های تیره استفاده کنید و اگر میخواهید از رنگ های روشن استفاده کنید از مدل هایی که دارای طرح و نقش پیچیده ای دارند استفاده کنید .

برچسب :
'فرش آشپزخانه' , 'خرید فرش'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
شاخص انتخاب فرش ماشینی چیست ؟
انتخاب فرش لوکس خوب
شهر فرش کاشان
تاثیر تولید با کیفیت بر عمر فرش
فرش ماشینی و نحوه انتخاب آن
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
 فرش کاشان فروشگاه فرش کاشان فرش نگین مشهد کارخانه فرش کاشان تولید کننده و ارائه دهنده فرش ماشینی کاشان است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب صادرات فرش ماشینی مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان فرش طرح 700 شانه ، فرش 500 شانه ، فرش 700 شانه تراکم 2550 ، فرش 700 شانه تراکم 2700 ، فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما ، فرش 1000 شانه تراکم 3000 ، فرش 1000 شانه تراکم 3600 ، فرش 1200 شانه تراکم 3600 انتخاب کنید که با قیمت فرش تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد فرش 12 متری ، فرش 9 متری ، فرش 6 متری و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است .