فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی

where-buy-carpet.jpg

فرش ماشینی به خاطر کیفیت مناسب و قمیت بسیار خوبی که دارد در میان مشتریان قالی بسیار محبوب شده است در گذشته افراد برای خرید قالی به بازار مراجعه میکردند تا محصول مورد نظر خود را خریداری کنند خرید کردن از فروشگاه های فیزیکی مشکلات بسیار زیادی را برای مشتری به وجود می آورد که باعث ضرر برای افراد میشد مشکلاتی مانند : قیمت بالای فرش ماشینی ، عدم تنوع محصولات ، نداشتن ارسال رایگان ، تحویل ندادن قالی درب منزل ، اعتماد نداشتن به فروشنده و موارد دیگری که باعث ایجاد تردید در مشتری برای خرید این محصول میشود اما به غیر از فروشگاه های فیزیکی ، فرش ماشینی از کجا بخریم که تمام ویژگی هایی که مشتری برای یک خرید مناسب میخواهد را داشته باشد در ادامه میخواهیم پاسخ این سوال را بدهیم پس با ما همراه باشید .

 

1- فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی

امروزه با پیشرفت فناوری در کشورمان فروشگاه های آنلاین به وجود آمده که محبوبیت زیادی در بین مردم پیدا کرده اند قالی ماشینی نیز از این قضیه مستثنی نیست و در فضای مجازی فروشگاه های معتبر برای فروش قالی وجود دارد یکی از این فروشگاه های اینترنتی کاشان فرش است که بهترین و باکیفیت ترین محصولات را به مشتریان خود ارائه می کند در ادامه به برخی از ویژگی هایی که فروشگاه های آنلاین دارا هستند اشاره می کنیم . در ادامه جواب این سوال که فرش ماشینی از کجا بخریم را پیدا میکنیم .

 

2- قیمت مناسب محصولات فرش

یکی از مهمترین ویژگی های یک فروشگاه قیمت مناسب کالایی است که به مشتری ارائه می کند اما در بازار فرش به دلیل وجود واسطه ها قیمت قالی بسیار بالاتر از قیمت درب کارخانه فروخته میشود مشکل دیگر فروشندگان که با آن مواجه هستند اجاره ی مغازه و همینطور هزینه ی حمل و نقل کالا است . این فروشندگان برای اینکه در قبال فروش کالا ضرر نکنند اجاره و هزینه ی حمل و نقل کالا را نیز روی محصول می کشند و به مشتری می فروشند اما فروشگاه های آنلاین فرش محصول را بدون واسطه و مستقیما از فروشنده خریداری میکنند و به دست مشتریان می رسانند سایت های فروش قالی هیچ گونه هزینه ای در قبال اجاره ی مغازه و یا هزینه ی حمل و نقل کالا نمی پردازند پس در این صورت هیچگونه هزینه ی اضافه ای برای مشتری به وجود نمی آورند .

 

2-1- ارسال رایگان محصول

فروشگاه های آنلاین به خاطر جذب مشتری و همینطور رضایت مندی مشتری از خرید خود برای محصولات خود ارسال رایگان درب منزل قرار داده است تا مشتریان از خرید و دریافت محصولات خود آسوده خاطر باشند .

 

2-2- نماد اعتماد مشتری

تمام سایت های فروش فرش دارای نماد اعتماد الکترونیک هستند که باعث شده تا مشتریان از اصل بودن فروشگاه اطمینان داشته باشند .

 

3- تنوع در محصولات

یکی از بزرگترین مشکلاتی که افراد برای خرید فرش ماشینی با آن روبرو هستند عدم تنوع در محصولات است هنگامی که برای خرید قالی مورد نظرتان به بازار می روید مجبور می شوید تمام فروشگاه ها را بگردید تا محصول مورد نظرتان را پیدا کنید . این مشکل زمانی به وجود می آید که جای کافی برای نمایش تمام محصولات به مشتریان وجود ندارد اما سایت های فروش قالی ماشینی به دلیل داشتن محیط مجازی میتوانند تمام محصولات را درون خود جای بدهند مشتریان فرش میتوانند با استفاده از رایانه یا گوشی های شخصی وارد سایت کالا فرش شده و به دسته مورد نظر رفته و تمام طرح ها و نقشه های قالی را در آنجا مشاهده کنید .

برچسب :
'فرش ماشینی' , 'فروشگاه اینترنتی فرش' , 'قیمت مناسب محصولات فرش'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید فرش و تابلو فرش دستبافتگونه
ارسال سریع فرش ماشینی کاشان
تغییر و تحول نقشه فرش
نکته خرید انواع فرش ماشینی و دستباف
اهمیت فرش ایران در جهان
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
  فرش کاشان   با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.