فرش ماشینی و نحوه انتخاب آن

carpet-selection.jpg

مهمترین عامل در دکوراسیون منزل ، انتخاب فرش مناسب است  که نقش بسزایی در زیبایی منزلمان دارد . امروزه با توجه به تنوع بسیار در طرح و رنگ انتخاب فرش آسانتر از گذشته است . در این مقاله سعی شده است در مورد نحوه انتخاب فرش مناسب و ویژگی فرش خوب و نحوه هماهنگی فرش با دکوراسیون داده بشود که در ادامه می توانید آن را به صورت کامل مطالعه کنید.

 

1- چگونگی هماهنگی فرش با دکوراسیون

برای اینکه منزل ما زیبایی خود را داشته باشد و افرادی که به منزلمان می آیند ، یه انرژی مثبت به آن ها منتقل شود ، هنگام خرید فرش به این موارد توجه کنیم :
- اولین سوالی که خریدار از مشتری در هنگام خرید قالی دارد ، این است که فرش چند شانه است یا با تراکم چند است . خریداران گرامی باید بدانند که اگر به زیبایی فرش خیلی اهمیت می دهند ، باید فرشی را انتخاب کنند که شانه و تراکم بالا باشد به این افراد توصیه می شود که فرش 1200 شانه را انتخاب کنند . ولی اگر ضخامت بیشتر از زیبایی برایتان اهمیت دارد ، فرش 700 شانه را انتخاب کنید .
- بهترین فرش ، آن است که پشت اش ، چرم دوزی شده باشد ، تا هنگامی که روی سرامیک پهن می شود ، سر نخورد .
- هنگامی که می خواهید دکوراسیون را با فرش ، هماهنگ کنید ، بهتر است تضاد بین آن ها را هم در نظر بگیرید ، اگر همه اثاث منزل یکدست باشد ، فضای خانه بی روح و کسل کننده جلوه می دهد .
- در هنگام خرید فرش به پشت آن توجه کنید ، قسمت هایی که ناجور بافته شده یا رفو شده کاملا مشخص است . محل هایی که رفو شده زبرتر و محکم تر هست به طوریکه اگر به طور کامل توجه کنید جای سوزن را در آنجا مشاهده میکنید . و برای اینکه بفهمید یک قسمت پوسیدگی دارد یا ، آن قسمت را تا کنید اگر صدای شکستگی خفیفی احساس شد ، آن قسمت پوسیدگی دارد .
- پرز فرش باید یک اندازه باشد . نامنظمی در ارتفاع پرز قالی نشان دهنده ی پرداخت خوب نشدن و شستشوی خشن الیاف فرش است ، پس فرش خوب باید ، هماهنگی در پرزها را داشته باشد
.

 

2- فرش خوب برای دکوراسیون

- فرش روشن ، را برای مکان هایی استفاده کنید که رفت و آمد کم تر است و در جاههیی که رفت و آمد زیاد است بهتر است رنگ تیره را انتخاب کنید . از رنگ های زننده و خسته کننده استفاده نکنید .
- بهتر است برای اتاق غذا خوری از فرشی استفاده کنید که کوچک تر از میز نباشد و کامل پایه های صندلی روی میز قرار بگیرد .
- قالی هایی که دارای طرح ترنج است بهتر است در مرکز پذیرایی قرار بگیرد .
- برای اینکه زیبایی منزلتان بیشتر جلوه دهد ، بهتر است از قالی های کوچک استفاده نکنید . انتخاب یک فرش بزرگ به صورتی که زیر مبل را بگیرد بسیار مناسب است .
- بیشترین استفاده از اثاث خانه ، قالی است . پس بهتر است از برندهای مرغوب استفاده کنید و از افراد ناآشنا خرید نکنید .
- بهتر است برای کنار شومینه یا بخاری یک قالیچه پهن کنید .

کالا فرش ، بزرگ ترین تولید کننده فرش ماشینی کاشان می باشد ، که تمامی محصولات آن صددرصد آکریلیک و بدون پرزدهی است . تمامی محصولات این شرکت ، توسط دستگاه های روز دنیا ، بافته شده است که در برابر انواع آسیب ها مقاومت دارد . کالا فرش ، برای آسودگی خاطر مشتریان ، پشتیبانی از جنس فروخته شده را پس از تحویل ، برعهده می گیرد . بهترین فرش ، در نمایشگاه آنلاین کالا فرش ، به نمایش گذاشته شده است .

برچسب :
'انتخاب فرش مناسب' , 'هماهنگی فرش با دکوراسیون' , 'انتخاب فرش' , 'بهترین فرش' , 'فرش خوب' , 'فرش خوب برای دکوراسیون'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش های مدرن و فانتزی
خرید تابلو فرش ماشینی
ویژگی خرید اینترنتی فرش از کارخانه
درباره فرش ماشینی کاشان
تفاوت 700 شانه واقعی با درجه دو
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
 فرش کاشان   با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.