فرش ماشینی و نحوه انتخاب آن

carpet-selection.jpg

مهمترین عامل در دکوراسیون منزل ، انتخاب فرش مناسب است  که نقش بسزایی در زیبایی منزلمان دارد . امروزه با توجه به تنوع بسیار در طرح و رنگ انتخاب فرش آسانتر از گذشته است . در این مقاله سعی شده است در مورد نحوه انتخاب فرش مناسب و ویژگی فرش خوب و نحوه هماهنگی فرش با دکوراسیون داده بشود که در ادامه می توانید آن را به صورت کامل مطالعه کنید.

 

1- چگونگی هماهنگی فرش با دکوراسیون

برای اینکه منزل ما زیبایی خود را داشته باشد و افرادی که به منزلمان می آیند ، یه انرژی مثبت به آن ها منتقل شود ، هنگام خرید فرش به این موارد توجه کنیم :
- اولین سوالی که خریدار از مشتری در هنگام خرید قالی دارد ، این است که فرش چند شانه است یا با تراکم چند است . خریداران گرامی باید بدانند که اگر به زیبایی فرش خیلی اهمیت می دهند ، باید فرشی را انتخاب کنند که شانه و تراکم بالا باشد به این افراد توصیه می شود که فرش 1200 شانه را انتخاب کنند . ولی اگر ضخامت بیشتر از زیبایی برایتان اهمیت دارد ، فرش 700 شانه را انتخاب کنید .
- بهترین فرش ، آن است که پشت اش ، چرم دوزی شده باشد ، تا هنگامی که روی سرامیک پهن می شود ، سر نخورد .
- هنگامی که می خواهید دکوراسیون را با فرش ، هماهنگ کنید ، بهتر است تضاد بین آن ها را هم در نظر بگیرید ، اگر همه اثاث منزل یکدست باشد ، فضای خانه بی روح و کسل کننده جلوه می دهد .
- در هنگام خرید فرش به پشت آن توجه کنید ، قسمت هایی که ناجور بافته شده یا رفو شده کاملا مشخص است . محل هایی که رفو شده زبرتر و محکم تر هست به طوریکه اگر به طور کامل توجه کنید جای سوزن را در آنجا مشاهده میکنید . و برای اینکه بفهمید یک قسمت پوسیدگی دارد یا ، آن قسمت را تا کنید اگر صدای شکستگی خفیفی احساس شد ، آن قسمت پوسیدگی دارد .
- پرز فرش باید یک اندازه باشد . نامنظمی در ارتفاع پرز قالی نشان دهنده ی پرداخت خوب نشدن و شستشوی خشن الیاف فرش است ، پس فرش خوب باید ، هماهنگی در پرزها را داشته باشد .

 

2- فرش خوب برای دکوراسیون

- فرش روشن ، را برای مکان هایی استفاده کنید که رفت و آمد کم تر است و در جاههیی که رفت و آمد زیاد است بهتر است رنگ تیره را انتخاب کنید . از رنگ های زننده و خسته کننده استفاده نکنید .
- بهتر است برای اتاق غذا خوری از فرشی استفاده کنید که کوچک تر از میز نباشد و کامل پایه های صندلی روی میز قرار بگیرد .
- قالی هایی که دارای طرح ترنج است بهتر است در مرکز پذیرایی قرار بگیرد .
- برای اینکه زیبایی منزلتان بیشتر جلوه دهد ، بهتر است از قالی های کوچک استفاده نکنید . انتخاب یک فرش بزرگ به صورتی که زیر مبل را بگیرد بسیار مناسب است .
- بیشترین استفاده از اثاث خانه ، قالی است . پس بهتر است از برندهای مرغوب استفاده کنید و از افراد ناآشنا خرید نکنید .
- بهتر است برای کنار شومینه یا بخاری یک قالیچه پهن کنید .

کالا فرش ، بزرگ ترین تولید کننده فرش ماشینی کاشان می باشد ، که تمامی محصولات آن صددرصد آکریلیک و بدون پرزدهی است . تمامی محصولات این شرکت ، توسط دستگاه های روز دنیا ، بافته شده است که در برابر انواع آسیب ها مقاومت دارد . کالا فرش ، برای آسودگی خاطر مشتریان ، پشتیبانی از جنس فروخته شده را پس از تحویل ، برعهده می گیرد . بهترین فرش ، در نمایشگاه آنلاین کالا فرش ، به نمایش گذاشته شده است .

برچسب :
'انتخاب فرش مناسب' , 'هماهنگی فرش با دکوراسیون' , 'انتخاب فرش' , 'بهترین فرش' , 'فرش خوب' , 'فرش خوب برای دکوراسیون'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
نحوه رفع زردی فرش
تولید فرش کارخانجات فرش کاشان
مزایا و معایب استفاده از فرش ترک چیست ؟
فرش ماشینی برجسته 1200 شانه
درباره نگهداری فرش ماشینی کاشان
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
 فرش کاشان فروشگاه فرش کاشان فرش نگین مشهد کارخانه فرش کاشان تولید کننده و ارائه دهنده فرش ماشینی کاشان است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب صادرات فرش ماشینی مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان فرش طرح 700 شانه ، فرش 500 شانه ، فرش 700 شانه تراکم 2550 ، فرش 700 شانه تراکم 2700 ، فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما ، فرش 1000 شانه تراکم 3000 ، فرش 1000 شانه تراکم 3600 ، فرش 1200 شانه تراکم 3600 انتخاب کنید که با قیمت فرش تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد فرش 12 متری ، فرش 9 متری ، فرش 6 متری و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است .