فرش ماشینی و نحوه انتخاب آن

carpet-selection.jpg

مهمترین عامل در دکوراسیون منزل ، انتخاب فرش مناسب است  که نقش بسزایی در زیبایی منزلمان دارد . امروزه با توجه به تنوع بسیار در طرح و رنگ انتخاب فرش آسانتر از گذشته است . در این مقاله سعی شده است در مورد نحوه انتخاب فرش مناسب و ویژگی فرش خوب و نحوه هماهنگی فرش با دکوراسیون داده بشود که در ادامه می توانید آن را به صورت کامل مطالعه کنید.

 

1- چگونگی هماهنگی فرش با دکوراسیون

برای اینکه منزل ما زیبایی خود را داشته باشد و افرادی که به منزلمان می آیند ، یه انرژی مثبت به آن ها منتقل شود ، هنگام خرید فرش به این موارد توجه کنیم :
- اولین سوالی که خریدار از مشتری در هنگام خرید قالی دارد ، این است که فرش چند شانه است یا با تراکم چند است . خریداران گرامی باید بدانند که اگر به زیبایی فرش خیلی اهمیت می دهند ، باید فرشی را انتخاب کنند که شانه و تراکم بالا باشد به این افراد توصیه می شود که فرش 1200 شانه را انتخاب کنند . ولی اگر ضخامت بیشتر از زیبایی برایتان اهمیت دارد ، فرش 700 شانه را انتخاب کنید .
- بهترین فرش ، آن است که پشت اش ، چرم دوزی شده باشد ، تا هنگامی که روی سرامیک پهن می شود ، سر نخورد .
- هنگامی که می خواهید دکوراسیون را با فرش ، هماهنگ کنید ، بهتر است تضاد بین آن ها را هم در نظر بگیرید ، اگر همه اثاث منزل یکدست باشد ، فضای خانه بی روح و کسل کننده جلوه می دهد .
- در هنگام خرید فرش به پشت آن توجه کنید ، قسمت هایی که ناجور بافته شده یا رفو شده کاملا مشخص است . محل هایی که رفو شده زبرتر و محکم تر هست به طوریکه اگر به طور کامل توجه کنید جای سوزن را در آنجا مشاهده میکنید . و برای اینکه بفهمید یک قسمت پوسیدگی دارد یا ، آن قسمت را تا کنید اگر صدای شکستگی خفیفی احساس شد ، آن قسمت پوسیدگی دارد .
- پرز فرش باید یک اندازه باشد . نامنظمی در ارتفاع پرز قالی نشان دهنده ی پرداخت خوب نشدن و شستشوی خشن الیاف فرش است ، پس فرش خوب باید ، هماهنگی در پرزها را داشته باشد .

 

2- فرش خوب برای دکوراسیون

- فرش روشن ، را برای مکان هایی استفاده کنید که رفت و آمد کم تر است و در جاههیی که رفت و آمد زیاد است بهتر است رنگ تیره را انتخاب کنید . از رنگ های زننده و خسته کننده استفاده نکنید .
- بهتر است برای اتاق غذا خوری از فرشی استفاده کنید که کوچک تر از میز نباشد و کامل پایه های صندلی روی میز قرار بگیرد .
- قالی هایی که دارای طرح ترنج است بهتر است در مرکز پذیرایی قرار بگیرد .
- برای اینکه زیبایی منزلتان بیشتر جلوه دهد ، بهتر است از قالی های کوچک استفاده نکنید . انتخاب یک فرش بزرگ به صورتی که زیر مبل را بگیرد بسیار مناسب است .
- بیشترین استفاده از اثاث خانه ، قالی است . پس بهتر است از برندهای مرغوب استفاده کنید و از افراد ناآشنا خرید نکنید .
- بهتر است برای کنار شومینه یا بخاری یک قالیچه پهن کنید .

کالا فرش ، بزرگ ترین تولید کننده فرش ماشینی کاشان می باشد ، که تمامی محصولات آن صددرصد آکریلیک و بدون پرزدهی است . تمامی محصولات این شرکت ، توسط دستگاه های روز دنیا ، بافته شده است که در برابر انواع آسیب ها مقاومت دارد . کالا فرش ، برای آسودگی خاطر مشتریان ، پشتیبانی از جنس فروخته شده را پس از تحویل ، برعهده می گیرد . بهترین فرش ، در نمایشگاه آنلاین کالا فرش ، به نمایش گذاشته شده است .

برچسب :
'انتخاب فرش مناسب' , 'هماهنگی فرش با دکوراسیون' , 'انتخاب فرش' , 'بهترین فرش' , 'فرش خوب' , 'فرش خوب برای دکوراسیون'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
انتـخاب فــــرش متناسب با دکوراسيون
بهترین فرش ماشینی کدام است؟
انتخاب بهترین فرش در یک نگاه کلی
شستشوی فرش ماشینی
فرش ماشینی از بافت تا خرید
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
 فرش کاشان فروشگاه فرش کاشان فرش نگین مشهد کارخانه فرش کاشان تولید کننده و ارائه دهنده فرش ماشینی کاشان است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب صادرات فرش ماشینی مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان فرش طرح 700 شانه ، فرش 500 شانه ، فرش 700 شانه تراکم 2550 ، فرش 700 شانه تراکم 2700 ، فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما ، فرش 1000 شانه تراکم 3000 ، فرش 1000 شانه تراکم 3600 ، فرش 1200 شانه تراکم 3600 انتخاب کنید که با قیمت فرش تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد فرش 12 متری ، فرش 9 متری ، فرش 6 متری و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است .