خرید فرش ماشینی برای صاحبان حیوانات خانگی

carpet-pets-owners.jpg

در این مقاله می خواهیم توضیحاتی درباره خرید فرش ماشینی برای صاحبان حیوانات خانگی را خدمت شما ارائه دهیم که می توانید آن را مطالعه و مشاهده کنید و در صورتیکه حیوان خانگی داشتید نگران این امر نباشید . در واقع برخی از افراد و یا خانواده ها دارای حیوانات خانگی هستند و این حیوان را نیز خیلی دوست دارند و امکان جدای برایشان سخت است . اگر می خواهید قالی بخرید علاوه بر دکوراسیون منزل باید به آن حیوان نیز توجه کنید تا عین زیبایی و هماهنگی در دکوراسیون برای حیوان شما مشکل ساز نباشد . البته گر چه این مطلب کمی سخت به نظر می رسد اما می توان با توجه به چند نکته آن را عملی کرد . از انجا که اغلب حیوانات دوست دارند روی زمین باشند مثل سگ ها پس نیاز مند یک سطح گرمک و نرم هستند که باید برایشان فراهم شود . این سطح گرم و نرم برای آنها به مراتب راحت و بهتر از کفپوش های چوبی و یا سرامیک است . پس فرش خوب یا یک زیر انداز و یا حتی یک کفپوش استاندارد می تواند آسایش را برای حیوان شما دو چندان کند و آن احساس راحتی داشته باشد . چند مورد را باید حتما در نظر بگیرید که مشکلی برای خودتان و یا حیوانتان پیش نیاید .
ابنتدا این که سعی کنید از قالی هایی استفاده کنید که دارای خاب صاف باشند . چرا که فرش ماشینی دارای خاب حلقه ای یا لوپ می تواند باعث گیر کردن دست و پا و یا پنجه های حیوان شما شود و برای آن صدمه و آسیب ایجاد کند . دوم اینکه قالی که می خرید باید به راحتی لک نشود یعنی هر لکه ای که روی آن افتاد نیز به سرعت و راحتی پاک شود . سوم اینکه قالی شما باید مقاومت کافی را برای دوام طولانی داشته باشد . چون اغلب قالی ها برای پاخور انسان تهیه شدند پس از فرش ماشینی مقاوم استفاده کنید تا در برابر دست و پای حیوان به راحتی واکنش نشان ندهد . در ادامه به چند توصیه توجه کنید که می تواند برایتان مفید باشد .


1- انتخاب نوع فرش ماشینی

ما توصیه می کنیم اگر دارای حیوان خانگی هستید از قالی های نایلونی استفاده کنید . چرا که هم می تواند در برابر لکه مقاومت نشان دهد یا به راحتی پاک شود و هم می تواند دوام و عمر خوبی داشته باشد . جالب است بدانید که به علت داشتن این ویژگی ها و همچنین داشتن راحتی مردم نیز سعی می کنند از این نوع فرش ماشینی برای اتاق کودکان ، استراحت و مخصوص حیوانات استفاده می کنند .

 

2- نوع تراکم فرش ماشینی مناسب

در قدم دوم باید به تعداد شانه و تراکم فرش ماشینی نیز توجه داشته باشید . اگر دارای حیوان خانگی هستید از قالی با تراکم بالا استفاده کنید . چرا که هم برای حیوان شما راحت تر است و هم بیشتر تمیز می ماند . چرا که این قالی ها به علت ضخامت کم و ارتفاع کم نخ خاب کم تر مستعد جذب میکروب و ویروس هستند بنا براین می توانند هم برای خودتان و هم برای حیوانتان خوب باشد و از نظر سلامتی هم برای شما مشکل ایجاد نکند . هم چنین گرد و غبار هم به راحتی نخواهد توانست درون قالی کم ضخامت شما ورود کند .

 

3- تاثیر رنگ فرش ماشینی

توصیه می شود از قالی هایی با رنگ تیره استفاده کنید چون برای حیوان خانگی شما مناسبتر است . مهمترین مسئله در دکوراسیون منزل اگر چه انتخاب رنگ و هماهنگی آنها است اما توصیه ما استفاده از فرش ماشینی تیره مناسب برای حیوان شما است .

 

4- تمیز نگه داشتن فرش ماشینی

توصیه می کنیم به این علت که حیوانات ممکن است دارای میکروب زیادی باشند فرش ها را به طور منظم جارو بکشید و یا آنها را بشویید . اما به علت آپارتمان نشینی و فضای محدود در هر خانه باید گفت که شاید برای برخی ها این کار سخت است و یا ممکن است برایشان امکان پذیر نباشد . توصیه ما در اینصورت شستن و تمیز نگه داشتن حیوانات است به طوریکه از بیماری ها و میکروب ها جلوگیری شود .

برچسب :
'خرید فرش ماشینی برای صاحبان حیوانات' , 'فرش ماشینی' , 'تمیز نگه داشتن فرش ماشینی' , 'فرش ماشینی مناسب'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
تاثیر تولید با کیفیت بر عمر فرش
تفاوت گره فرش دستباف گونه و فرش دستبافت
فرش سرمه ای رنگ یا رنگ تیره
آنچه باید درباره فرش اتاق خواب کودک بدانید
نکاتی در مورد فرش ماشینی
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
 فرش کاشان   با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.