خرید فرش ماشینی برای صاحبان حیوانات خانگی

carpet-pets-owners.jpg

در این مقاله می خواهیم توضیحاتی درباره خرید فرش ماشینی برای صاحبان حیوانات خانگی را خدمت شما ارائه دهیم که می توانید آن را مطالعه و مشاهده کنید و در صورتیکه حیوان خانگی داشتید نگران این امر نباشید . در واقع برخی از افراد و یا خانواده ها دارای حیوانات خانگی هستند و این حیوان را نیز خیلی دوست دارند و امکان جدای برایشان سخت است . اگر می خواهید قالی بخرید علاوه بر دکوراسیون منزل باید به آن حیوان نیز توجه کنید تا عین زیبایی و هماهنگی در دکوراسیون برای حیوان شما مشکل ساز نباشد . البته گر چه این مطلب کمی سخت به نظر می رسد اما می توان با توجه به چند نکته آن را عملی کرد . از انجا که اغلب حیوانات دوست دارند روی زمین باشند مثل سگ ها پس نیاز مند یک سطح گرمک و نرم هستند که باید برایشان فراهم شود . این سطح گرم و نرم برای آنها به مراتب راحت و بهتر از کفپوش های چوبی و یا سرامیک است . پس فرش خوب یا یک زیر انداز و یا حتی یک کفپوش استاندارد می تواند آسایش را برای حیوان شما دو چندان کند و آن احساس راحتی داشته باشد . چند مورد را باید حتما در نظر بگیرید که مشکلی برای خودتان و یا حیوانتان پیش نیاید .
ابنتدا این که سعی کنید از قالی هایی استفاده کنید که دارای خاب صاف باشند . چرا که فرش ماشینی دارای خاب حلقه ای یا لوپ می تواند باعث گیر کردن دست و پا و یا پنجه های حیوان شما شود و برای آن صدمه و آسیب ایجاد کند . دوم اینکه قالی که می خرید باید به راحتی لک نشود یعنی هر لکه ای که روی آن افتاد نیز به سرعت و راحتی پاک شود . سوم اینکه قالی شما باید مقاومت کافی را برای دوام طولانی داشته باشد . چون اغلب قالی ها برای پاخور انسان تهیه شدند پس از فرش ماشینی مقاوم استفاده کنید تا در برابر دست و پای حیوان به راحتی واکنش نشان ندهد . در ادامه به چند توصیه توجه کنید که می تواند برایتان مفید باشد .


1- انتخاب نوع فرش ماشینی

ما توصیه می کنیم اگر دارای حیوان خانگی هستید از قالی های نایلونی استفاده کنید . چرا که هم می تواند در برابر لکه مقاومت نشان دهد یا به راحتی پاک شود و هم می تواند دوام و عمر خوبی داشته باشد . جالب است بدانید که به علت داشتن این ویژگی ها و همچنین داشتن راحتی مردم نیز سعی می کنند از این نوع فرش ماشینی برای اتاق کودکان ، استراحت و مخصوص حیوانات استفاده می کنند .

 

2- نوع تراکم فرش ماشینی مناسب

در قدم دوم باید به تعداد شانه و تراکم فرش ماشینی نیز توجه داشته باشید . اگر دارای حیوان خانگی هستید از قالی با تراکم بالا استفاده کنید . چرا که هم برای حیوان شما راحت تر است و هم بیشتر تمیز می ماند . چرا که این قالی ها به علت ضخامت کم و ارتفاع کم نخ خاب کم تر مستعد جذب میکروب و ویروس هستند بنا براین می توانند هم برای خودتان و هم برای حیوانتان خوب باشد و از نظر سلامتی هم برای شما مشکل ایجاد نکند . هم چنین گرد و غبار هم به راحتی نخواهد توانست درون قالی کم ضخامت شما ورود کند .

 

3- تاثیر رنگ فرش ماشینی

توصیه می شود از قالی هایی با رنگ تیره استفاده کنید چون برای حیوان خانگی شما مناسبتر است . مهمترین مسئله در دکوراسیون منزل اگر چه انتخاب رنگ و هماهنگی آنها است اما توصیه ما استفاده از فرش ماشینی تیره مناسب برای حیوان شما است .

 

4- تمیز نگه داشتن فرش ماشینی

توصیه می کنیم به این علت که حیوانات ممکن است دارای میکروب زیادی باشند فرش ها را به طور منظم جارو بکشید و یا آنها را بشویید . اما به علت آپارتمان نشینی و فضای محدود در هر خانه باید گفت که شاید برای برخی ها این کار سخت است و یا ممکن است برایشان امکان پذیر نباشد . توصیه ما در اینصورت شستن و تمیز نگه داشتن حیوانات است به طوریکه از بیماری ها و میکروب ها جلوگیری شود .

برچسب :
'خرید فرش ماشینی برای صاحبان حیوانات' , 'فرش ماشینی' , 'تمیز نگه داشتن فرش ماشینی' , 'فرش ماشینی مناسب' ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
رفوی فرش ماشینی
درباره آهار فرش ماشینی
فروش فرش های 700 شانه جدید
شهر فرش کاشان
مشخصات فرش خوب برای خریدن چیست ؟
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
10 رنگ  8 رنگ  فرش ارزان  پاتریس  فرش مشهد  اریکا  500 شانه  فرش ماشینی  1000 شانه  700 شانه  فرش کاشان  فرش ابریشم  فرش  فرش فیروزه ای  فرش 1200 شانه  فرش پاتریس  فرش 700 شانه  تابلو فرش  تراکم 2550  تراکم 2100  تراکم 3000  قیمت فرش  قیطران  شهر فرش  بازار فرش  فرش 12 متری  فرش ماشینی کاشان  فیروزه ای  خرید فرش  قالی  خرید فرش اینترنتی  خرید اینترنتی فرش  فرش 9 متری  فرش 6 متری  1200 شانه  فرش 14 رنگ  قالیچه  خرید فرش 700 شانه  شهر فرش کاشان  فرش 700 شانه تراکم 2550  تراکم 2550  12 متری  شاهرخ  سرمه ای  carpet  1000  700  فرش یلدای کویر  نگین مشهد  فرش قیطران  فرش ستاره کویر  فرش مشهد اردهال  دنیای فرش  فرش عظیم زاده  کهکشان  ارکیده  باغ بهشت  افشان  فرش نگین مشهد  tva  ماهی  فرش 12متری  کناره  گلیم  فرش 1000 شانه  6 متری  فرش 500 شانه  tva lhadkd  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت فرش 6 متری  طرح چیچک  قیمت فرش کاشان  فرش ماشینی 1000 شانه  فرش خوب  فرش طرح برجسته ۱۲۰۰ شانه  1200 شانه تراکم 3600  فرش طرح 700  700 شانه تراکم 2550  فرش هزار شانه  فرش 12 رنگ  خرید فرش ماشینی  خرید فرش کاشان  قیمت فرش ماشینی  طرح فرش  فروش فرش  فرش ماشینی 700 شانه  کارخانه فرش  قیمت فرش 1200 شانه  فرش طرح 700 شانه  خرید اینترنتی فرش کاشان  قیمت فرش طرح 700  کارخانه فرش کاشان  فرش درجه يک 
 

 فرش کاشان  با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.