انتخاب فرش ماشینی خوب

good-carpet-features.jpg

در این مقاله می خواهیم درباره ویژگی های فرش ماشینی خوب به همراه مواردی که باید در انتخاب قالی بدانید مطالبی را خدمت شما ارائه دهیم که می توانید آن را مطالعه و مشاهده کنید . در واقع خرید قالی یکی از مهم ترین خرید های روز مره بشر است که در واقع باید در انتخاب آن دقت کرد تا سال های سال برایتان قالی باقی بماند و بتوانید از آن استفاده کنید . در محیط منزلتان عموما یک دکوراسیون خاصی وجود دارد که باید قبل از خرید فرش ماشینی خوب به آن دقت کنید در ضمن می توانید محیط را اندازه گیری کنید و ابعاد آن را برای پهن کردن قالی در نظر بگیرید تا قالی ای که انتخاب می کنید از محیط کمی کوچکتر باشد تا آسیب نبیند . در ضمن باید موانع موجود در فضایی که می خواهید قالی را پهن کنید حتما در انتخاب فرش ماشینی خوب لحاظ کنید تا بتوانید برای ستون ها ، پله ها و دیگر موانع راه حل و چاره ای اتخاذ کنید . در ادامه خواهیم گفت که ویژگی های یک قالی خوب و با کیفیت و مناسب را برایتان ارائه دهیم تا بتوانید آن را مطالعه کنید . این مقاله سعی دارد شما را راهنمایی کند تا یک خرید با صرفه داشته باشید چون اگر فرشی که می خرید دارای کیفیت لازم نباشد باعث می شود شما دوباره هزینه بالای یک فرش خوب را بدیهد و دوباره مجبور باشید آن را در مدت زمان کوتاهی تعویض کنید که این مورد به ضرر اقتصاد خانوادتان خواهد بود .

 

1- الیاف مورد استفاده در فرش ماشینی خوب

یک فرش ماشینی خوب باید دارای مواد اولیه به کار رفته خوب باشد . در قالی دستبافت الیاف به کار رفته و رنگ هایی که در آن استفاده می شود تمام طبیعی هستند و در واقع دارای بهترین کیفیت می باشند و با گذر زمان نیز با کیفیت تر می شوند . اما نوع دیگر که به آن فرش ماشینی می گویند از الیاف مصنوعی بافته می شود . الیاف مصنوعی در صنایع نساجی فراوان هستند ولی مواردی که در قالی ماشینی استفاده می شود عبارتند از الیاف مصنوعی آکریلیک ، الیاف مصنوعی پلی پروپین که به آن بی سی اف نیز گفته می شود و الیاف ابریشم مصنوعی که در صنعت به آن الیاف پلی استر می گویند . از بین همه این مواردی که از الیاف مصنوعی گفتیم الیاف آکریلیک دارای مرغوبیت و کیفیت بالاتری است . اگرچه برخی ها می گویند که فرش ماشینی آکریلیک حساسیت ایجاد می کند وپرزدهی زیادی دارد . اما باید گفت که نخ هایی که اکنون از الیاف آکریلیک گرفته می شود بدون پرز هستند و حساسیت ندارند . اکنون دو نوع نخ اکریلیک وجود دارد که در تولید فرش ماشینی از آن استفاده می شود . یکی از آنها از جنس ترک و دیگری از جنس ایرانی است . جنس نخ ترک آکریلیک را همه تایید می کنند واز آن برای بافت فرش بیشتر استفاده می شود .

 

1-1- نکته درباره فرش ماشینی

نکته دیگری که درباره قالی ماشینی باید به آن اشاره کرد این است که در ساختار برخی از آنها اولفین به کار گرفته می شود . اولفین باعث می شود که قالی شما در برابر رطوبت مقاوم باشد و بتوانید به راحتی آن را تمیز و شتستشو کنید . اما بعد از مرور مدت زمانی حالت خود را از دست می دهند و باعث کش آمدن فرش ماشینی می شوند .

 

1-2- توجه برای خرید فرش از فروشنده

قبل از خرید حتما توجه داشته باشید اطلاعاتی که فروشنده به شما خواهد داد با اطلاعات مندرج روی برچسب فرش یکی باشد . چون ممکن است اطلاعات آن ها برای شما گمراهی ایجاد کند . در ضمن باید شما سلیقه خود را در خرید قالی ماشینی به کار ببرید چون این شما هستید که در آن محیطی که فرش پهن می شود زندگی خواهید کرد .

برچسب :
'فرش ماشینی خوب' , 'خرید فرش ماشینی خوب' , 'انتخاب فرش ماشینی خوب' , 'فرش ماشینی' , 'خرید فرش' ,
توسط : عاطفه هدایتی
  ممنون از مطلب مفید شما
پاسخ مدیریت : سلام . خواهش میکنم خوشحالم که راضی هستید
توسط : حمید مدنی
  تشکر از اطلاعات کاربردی شما
پاسخ مدیریت : سلام . خواهش میکنم خوشحالم که راضی هستید
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید اینترنتی فرش مدرن و فانتزی با بهترین قیمت
مراحل تولید فرش ماشینی
چرا خرید اینترنتی فرش ماشینی ؟
مراحل توليد و بافت فرش ماشيني و دستگاه هاي مورد استفاده
صادرات فرش ماشینی ایران
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
10 رنگ  8 رنگ  فرش ارزان  پاتریس  فرش مشهد  اریکا  500 شانه  فرش ماشینی  1000 شانه  700 شانه  فرش کاشان  فرش ابریشم  فرش  فرش فیروزه ای  فرش 1200 شانه  فرش پاتریس  فرش 700 شانه  تابلو فرش  تراکم 2550  تراکم 2100  تراکم 3000  قیمت فرش  قیطران  شهر فرش  بازار فرش  فرش 12 متری  فرش ماشینی کاشان  فیروزه ای  خرید فرش  قالی  خرید فرش اینترنتی  خرید اینترنتی فرش  فرش 9 متری  فرش 6 متری  1200 شانه  فرش 14 رنگ  قالیچه  خرید فرش 700 شانه  شهر فرش کاشان  فرش 700 شانه تراکم 2550  تراکم  تراکم 2550  12 متری  شاهرخ  سرمه ای  carpet  1000  700  1200  فرش یلدای کویر  نگین مشهد  فرش قیطران  فرش ستاره کویر  فرش مشهد اردهال  دنیای فرش  فرش عظیم زاده  کهکشان  ارکیده  باغ بهشت  افشان  فرش نگین مشهد  tva  ماهی  فرش 12متری  کناره  گلیم  فرش 1000 شانه  6 متری  فرش 500 شانه  tva lhadkd  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت فرش 6 متری  طرح چیچک  قیمت فرش کاشان  فرش ماشینی 1000 شانه  فرش خوب  فرش 1200 شانه تراکم 3600  فرش طرح برجسته ۱۲۰۰ شانه  1200 شانه تراکم 3600  فرش تراکم 3000  فرش طرح 700  700 شانه تراکم 2550  فرش هزار شانه  فرش 12 رنگ  خرید فرش ماشینی  خرید فرش کاشان  قیمت فرش ماشینی  طرح فرش  فروش فرش  فرش ماشینی 700 شانه  کارخانه فرش  700 reeds  قیمت فرش 1200 شانه  فرش طرح 700 شانه  قیمت فرش 500 شانه  خرید اینترنتی فرش کاشان  قیمت فرش طرح 700  فرش قیمت مناسب  کارخانه فرش کاشان  فرش درجه يک  1500 شانه تراکم 4500 طرح طلا کوب 
 

 فرش کاشان  با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ، فرش 1500 شانه تراکم 4500 ، فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.