درباره نگهداری فرش ماشینی کاشان

about-maintenance-kashan-carpet.jpg

در این مقاله می خواهیم درباره نگهداری فرش ماشینی کاشان به همراه نکات ضروری در مراقبت از انواع فرش مطالبی را آموزش دهیم تا بتوانید با استفاده و بهره وری از این نکات به خوبی دوام فرش خود را بالا ببرید و برای مدت طولانی فرش خود را حفظ کنید . فرش درواقع یکی از کالاهای مهم در منزل هر ایرانی است . این مطلب علت های زیادی دارد . یکی این که فرش یکی از کالاهای حساس زندگی است که می تواند در زیبایی منزل شما تاثیر داشته باشد و حتی در طولانی مدت می تواند در روان و روح شما تاثیر بگذارد . فرش هم چنین به علت هزینه بالا یک کالای حساس محسوب می شود که باید سعی کنید یکبار برای همیشه فرش تهیه کنید . اگر بخواهید قالی ماشینی کاشان را برای منزلتان بخرید ممکن است به چند فرش نیاز داشته باشید که این هزینه اگر یکبار برای همیشه تمام شود می تواند در اقتصاد زندگی شما تاثیر به سزایی داشته باشد . شما باید نگهداری از فرش ماشینی کاشان را در اولویت قرار بدهید تا در طول زندگی این فرش کمتر آسیب ببیند و بتوانید تا سالهای سال از آن استفاده کنید و جلا و تازگی خود را حفظ کند .

فرش ماشینی یکی از کالاهایی است که از الیاف مصنوعی بافته می شود و قبل از نگهداری فرش باید بدانید که فرش مشا از چه نوع الیافی بافته شده است . فرش ممکن است فرش 100 درصد آکریلیک باشد یا پلی استر و یا غیره . الیاف پلی استر بیشتر در فرش فانتزی و مدرن به کار می رود و نباید قابلمه داف را روی آن فرش بگذارید چرا که به فرش خواهد چسبید و در نتیجه می تواند فرش فانتزی شما را از رده خارج کند . درصورتی که برای فرش آکرولیک این اتفاق نمی افتد و اگر حتی به مدت 5 دقیقه قابلمه داغ رال روی فرش ماشینی آکریلیک بگذارید نخواهد چسبید . در ادامه به نکاتی برای افزایش عمر ودوام فرش ماشینی منزلتان اشاره خواهیم کرد .


فرش ماشینی خود را به طور منظم جارو کنید

برای افزایش عمر فرش ماشینی یکی از راهکارهای مفید ، جارو کردن فرش ماشینی به صورت مرتب و منظم است . توصیه می شود که از جاروی برقی بیشتر استفاده کنید تا جاروی دستی . این توصیه به خاطر این است که جاروی دستی می تواند در سطح فرش شما سایش ایجاد کند . علاوه بر آن جارو دستی ممکن است فقط گرد و غبار و آشغال هایی که بین پرز های فرش قرار دارد را جابجا کند . اما جارو برقی با مکش خود می تواند اشغال های فرش را از اعماق فرش جارو پاک کند . هم چنین توصیه می کنیم جارو را درجهت خاب فرش انجام دهید .


شستشوی اصولی فرش ماشینی کاشان

برای شستشوی فرش ماشینی بهتر است که از شرکت هایی استفاده کنید که با دستگاه های مختلف غیر چروک فرش ماشینی شما را شستشو میدهند . شستشوی غیر اصولی ممکن است باعث از رنگ رفتگی و کم شدن جلای فرش شود پس درانتخاب کارگاه قالی شویی دقت لازم را داشته باشید . بعد از خشک شدن کامل فرش ، فرش ماشینی را پهن کنید . رطوبتی که در فرش بماند می تواند به مرور زمان فرش شما را از بین ببرد .


حمل و نقل مناسب فرش ماشینی

برخی از هموطنانی که قصد دارند نقل مکان کنند باید اصول حمل و نقل اصولی فرش را باید بدانند . برای حمل و نقل مناسب فرش ماشینی توصیه می کنیم آن را لوله و یا به اصطلاح رول کنید . تا کردن فرش ماشینی می تواند به تار و پود فرش ماشینی شما آسیب بزند . اگر می خواهید ناچارا فرش را تا کنید بعد از اینکه فرش را از تا کردگی خارج کردید توصیه می کنیم که فرش ماشینی را محکم لوله کنید و دوباره آن را پهن کنید . اگر مدت زیادی قرار است فرش شما لول بماند بهتر است از کاور فرش ماشینی استفاده کنید . در ضمن در انتخاب وسیله نقلیه هم استفاده کنید و آن را در جای مناسب برای حمل و نقل در خودرو قرار دهید . اگر فرش شما از هر جهت تحت فشار باشد می تواند دچار شکست یا پارگی سطحی شود .


مکان مناسب برای انبار و نگهداری فرش ماشینی کاشان

بهترین مکان مناسب برای نگهداری از فرش ماشینی جایی است که زیاد مرطوب نباشد مکانی که مرطوب است به بافت والیاف فرش آسیب می زند به همین علت توصیه می کنیم در جای خشک و خنک نگهداری کنید . مکانی هم که زیاد گرم باشد نیز فرش ماشینی را تحت تاثیر خواهد گذاشت . پس فرش را در پلاستیک مناسب یا کاور در مکان خشک وخنک قرار دهید .

برچسب :
'نگهداری فرش ماشینی کاشان' , 'فرش ماشینی کاشان' , 'فرش ماشینی' , 'دوام فرش' , 'افزایش عمر فرش ماشینی' , 'نگهداری فرش' ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
دلیل پیشرفت فرش ماشینی کاشان
تاریخچه و اهمیت فرش کاشان در فرهنگ و هنر ایران
انتخاب بهترین فرش در یک نگاه کلی
طرح فرش ماشینی کاشان
مزایای خرید فرش آنتی باکتریال
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
10 رنگ  8 رنگ  فرش ارزان  پاتریس  فرش مشهد  اریکا  500 شانه  فرش ماشینی  1000 شانه  700 شانه  فرش کاشان  فرش ابریشم  فرش  فرش فیروزه ای  فرش 1200 شانه  فرش پاتریس  فرش 700 شانه  تابلو فرش  تراکم 2550  تراکم 2100  تراکم 3000  قیمت فرش  قیطران  شهر فرش  بازار فرش  فرش 12 متری  فرش ماشینی کاشان  فیروزه ای  خرید فرش  قالی  خرید فرش اینترنتی  خرید اینترنتی فرش  فرش 9 متری  فرش 6 متری  1200 شانه  فرش 14 رنگ  قالیچه  خرید فرش 700 شانه  شهر فرش کاشان  فرش 700 شانه تراکم 2550  تراکم  تراکم 2550  12 متری  شاهرخ  سرمه ای  carpet  1000  700  1200  فرش یلدای کویر  نگین مشهد  فرش قیطران  فرش ستاره کویر  فرش مشهد اردهال  دنیای فرش  فرش عظیم زاده  کهکشان  ارکیده  باغ بهشت  افشان  فرش نگین مشهد  tva  ماهی  فرش 12متری  کناره  گلیم  فرش 1000 شانه  6 متری  فرش 500 شانه  tva lhadkd  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت فرش 6 متری  طرح چیچک  قیمت فرش کاشان  فرش ماشینی 1000 شانه  فرش خوب  فرش 1200 شانه تراکم 3600  فرش طرح برجسته ۱۲۰۰ شانه  1200 شانه تراکم 3600  فرش تراکم 3000  فرش طرح 700  700 شانه تراکم 2550  فرش هزار شانه  فرش 12 رنگ  خرید فرش ماشینی  خرید فرش کاشان  قیمت فرش ماشینی  طرح فرش  فروش فرش  فرش ماشینی 700 شانه  کارخانه فرش  700 reeds  قیمت فرش 1200 شانه  فرش طرح 700 شانه  قیمت فرش 500 شانه  خرید اینترنتی فرش کاشان  قیمت فرش طرح 700  فرش قیمت مناسب  کارخانه فرش کاشان  فرش درجه يک  1500 شانه تراکم 4500 طرح طلا کوب 
 

 فرش کاشان  با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ، فرش 1500 شانه تراکم 4500 ، فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.