فرش ماشینی آرام (700 شانه)

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
فرش ماشینی آرام (700 شانه)
فرش ماشینی آرام (700 شانه) فرش ماشینی آرام (700 شانه) فرش ماشینی آرام (700 شانه)
محصول ویدئو ندارد
موجود نيست
پیش پرداخت 50,000 تومان
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود نيست
ابعاد:
رنگ زمینه:
شماره انبارداري:  
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
درجه: یک ممتاز
شانه: 700 شانه
تراکم: تراکم 2550
تعداد گره در متر مربع: 595000 هر متر مربع
تعداد پايل در متر مربع: 1190000 در متر مربع
جنس نخ خاب: 100% آکريليک هيت ست شده با ضمانت
تعداد رنگ: 10 رنگ واقعی
ابعاد موجود: 3×4 - 2.5×3.5 - 2×3 - 1.5×2.25 - 1×4 - 1×3 - 1×2 - 1×1.5
ارتفاع نخ خاب: 10±1
جنس نخ پود: پنبه
رنگ زمينه: کرم - سرمه ای- ابی کاربنی
دستگاه بافت: HCPx2
ميانگين امتيازات: 5 از 5 امتياز!
ویژگی های کلیدی
فرش اصیل کاشان مدل و نقشه آرام 700 شانه درجه یک و بافت دستبافتگونه HCPx2 ، ضمانت 10 ساله

 

فرش ماشینی

طرح بسيار زيباي آرام شاهکاري ديگر از صنايع فرش کاشان است که توسط شرکت کالا فرش تنها نماينده رسمي کارخانجات فرش کاشان ارائه مي شود. طرح جديد فرش آرام بافته شده در شاخه 700 شانه هست که با تراکم 2550 در بازار فرش ماشيني توليد و به فروش ميرسد. همچنين امکان بافت اين طرح فرش کاشان در دسته هاي ديگر توليد فرش ماشيني کاشان نيز وجود دارد مانند فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان ، فرش 1000 شانه تراکم 3000 کاشان و فرش 1200 شانه تراکم 3600 کاشان که در صورت موجود بودن امکان سفارش آن بوسيله تماس با واحد پشتيباني وجود دارد.

تولید فرش

مهم ترين فاکتور ها براي توليد و خريد يک فرش خوب ، دستگاه بافنده و نخ فرش مي باشد که تمامی تولیدات و محصولات شرکت کالا فرش با نخ خاب 100% اکرولیک هیت ست و نخ پود صد در صد پنبه ارائه می شوند که ویژگی های مهمی همچون نرمی فرش ، طول عمر بالای فرش ، مقاومت در برابر حرات و... را فراهم می سازد. از بهترین دستگاه های بافنده و تولید کننده فرش ماشینی میتوان به HCPx2 ، HCIx2 محصول بلژیک و دستگاه های شونهر آلمان اشاره کرد که ورژن های بروز و با کیفیت آن بافنده ی محصولات عرضه شده توسط کالا فرش از جمله فرش آرام می باشد.

کیفیت فرش

فرش ماشینی ارائه شده تولید فرش و بافت فرش کاشان بوده و با درجه ی کیفی یک ممتاز (+A) به فروش می رسد. از دیگر مشخصات کیفی فرش کاشان طرح آرام میتوان به گواهینامه استاندارد اروپا CE ، گواهینامه های ISO90001 -ISO10002 و استاندارد ملی ایران اشاره کرد. یکی از نشانه های اطمینان از اصل بودن و کیفیت بالای فرش که در فرش کاشان طرح آرام وجود دارد این هست که مشخصات مهم و اصلی فرش پشت فرش توسط دستگاه بافنده بافته و حک شده است. این مشخصه باعث می شود تا امکان برند سازی یا ارائه ی فرش کیفیت پایین به جای درجه یک ناممکن شود.

فرش کاشان

زمانی بود که فرش دستبافت کاشان تنها معنی و تکیه گاه واژه فرش و قالی بود اما امروزه اینگونه نیست. در حال حاضر با کمی جستجو خواهیم دید که فرش ماشینی کاشان از نظر طراحی ، ظرافت و کیفیت به درجاتی حتی بالاتر از فرش دستبافت رسیده است که امتیازاتی همچون قیمت ارزان تر نسبت به فرش دستبافت و طرح های متنوع تر را فراهم می سازد. اما با پیشرفت تولید فرش ماشینی و افزایش تولید کنندگان قالی ماشینی تنوع کیفی و تنوع قیمت ها نیز در بازار فرش افزایش یافت به طوریکه امروزه بیش از 1000 تولید کننده فرش ماشینی در کشور در حال فعالیت می باشند. که عمده ی آن و قطب فرش ماشینی کشور را میتوان کاشان و فرش کاشان نام برد. که از شناخته ترین عنوان های فرش و منسوجات در دنیا می باشد.

خرید فرش

برای انجام خرید فرش ، کیفیت و قیمت مهمترین فاکتور ها برای خرید می باشد که گروه کالا فرش همواره سعی در ایجاد محیط و پروسه ای برای خرید فرش در فضای آنلاین اینترنتی کرده است که تمامی ملزومات یک خرید لذت بخش فراهم باشد. کلیه ی قیمت فرش های ارائه شده در فروشگاه اینترنتی فرش کالافرش قیمت تولیدی و درب کارخانه است که در حدود 30 الی 40 درصد زیر قیمت بازار و نمایشگاه ها می باشد که علت آن فقط عرضه ی بی واسطه و نبود هزینه های جانبی روی فرش می باشد.

ضمانت خرید فرش

هموطنان عزیز می توانند طرح انتخابی و فرش مورد نظر خود را از طریق پرداخت موقع تحویل و با ارسال رایگان و ضمانتنامه کتبی 10 ساله به آسان ترین شکل ممکن خریداری نمایند. طرح آرام دارای تمامی ابعاد استاندارد بافت فرش ماشینی کاشان مثل فرش 6 متری ، فرش 9 متری و فرش 12 متری موجود می باشد. و دارای تمامی ابعاد قابل بافت و استاندارد کناره و قالیچه نیز هست. ابعاد استاندارد قابل بافت : 1×4 ,1×3 ,1×2 ,3×4 ,2×3 ,2.5×3.5 ,1×1.5 , 1.5x2.25 همچنین در صورتی که ابعاد خاص خود را مطابق با دکوراسیون مورد نظرتان نیاز دارید امکان بافت اختصاصی و سفارشی آن وجود دارد.

شهر فرش

کالافرش صادر کننده فرش و تولیدکننده فرش کاشان با ارائه ی انواع فرش ماشینی و طرح های نمونه فرش کاشان محیطی برای یک خرید بی واسطه با مواد اولیه ی مرغوب و بافت درجه یک ممتاز فرش ماشینی فراهم کرده است و با تشکلیل شهر فرش کاشان یک مرجع عالی از بهترین های کارخانجات فرش کاشان را در کنار هم قرار داده است.

 

خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
  فرش کاشان   با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.