فرش ماشینی شاه پری (700 شانه)

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
فرش ماشینی شاه پری (700 شانه)
فرش ماشینی شاه پری (700 شانه) فرش ماشینی شاه پری (700 شانه) فرش ماشینی شاه پری (700 شانه) فرش ماشینی شاه پری (700 شانه) فرش ماشینی شاه پری (700 شانه) فرش ماشینی شاه پری (700 شانه)
ویژگی های کلیدی :

فرش مدل شاه پری طرح جدید شهر فرش ، 700 شانه تراکم 2550 - 10 رنگ واقعی با ضمانت

650,000 تومان 
پیش پرداخت 50,000 تومان
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد:
رنگ زمینه:
شماره انبارداري:  
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
ميانگين امتيازات: 5 از 5 امتياز!

فرش 6 متري : 650000 تومان

فرش 9 متري : 980000 تومان

فرش 12 متري : 1250000 تومان

درجه يک ممتاز
شانه 700 شانه
تراکم 2550
تعداد گره در متر مربع 595000
تعداد پايل در متر مربع 1190000
جنس نخ خاب 100% آکريليک هيت ست شده با ضمانت
تعداد رنگ 10 رنگ واقعي
ابعاد موجود 1×4 ,1×3 ,1×2 ,3×4 ,2×3 ,2.5×3.5 ,1×1.5
ارتفاع نخ خاب 10±1
جنس نخ پود پنبه
رنگ زمينه سرمه اي - کرم - مسی - آبی کاربنی - آبی فیروزه ای
دستگاه بافت

HCPx2

 

شانه و تراکم فرش

فرش شاه پری به عنوان يک نقشه پرفروش در بازار فرش ايران اينبار در بافت 700 شانه دستبافت گونه و با تراکم 2550 با دريافت استاندارد فرش ماشيني ايران و با نخ خاب صد در صد اکريليک هيت ست ارائه شده است . در فرش ماشيني منظور از شانه، تراکم عرضي فرش مي باشد که همچنين منظور از تراکم نيز ، تراکم طولي فرش هست که در مقاله شانه و تراکم توضيح داده شده است. از مشخصات فني رايج در بازار فرش ايران ميتوان به طور مثال : فرش 700 شانه تراکم 2550 ، 1000 شانه تراکم 3000 و 1200 شانه تراکم 3600 را نام برد . قالي ماشيني شاه پری با رنگ هاي زمينه متنوع از جمله فرش کرم ، فرش سرمه اي ، فرش ابي يا فيروزه اي و... در شهر فرش کالا فرش ارائه شده است که فرش کاشان طرح شاهپری در صورت بافت در ديگر شاخه هاي فرش کاشان مانند فرش 500 شانه يا فرش 700 شانه يا فرش 1000 شانه يا فرش 1200 شانه نيز امکان سفارش آن بوسيله تماس با پشتيباني فراهم مي باشد.

کيفيت فرش

تمامي فرش هاي توليد و ارائه شده توسط شرکت کالا فرش از جمله نقشه هاي دستبافت گونه ، فرش درجه يک بوده و 100% اکروليک هيت ست مي باشد. کليه ي فرش، تابلو فرش و قاليچه هاي کالا فرش ، فرش کاشان بوده که با مدرن ترين و با کيفيت ترين دستگاه هاي دنيا مانند : HCPx2 ، HCIx2 ، وندويل و مواد اوليه مرغوب و درجه يک مثل الياف سوپر برايت آلمان بافته شده است. همچنين تمامي فرش ها موقع تحويل همراه با ضمانتنامه 5 ساله به علاوه بيمه ايران تقديم مي شوند از اينرو کالا فرش تا بعد از خريد نيز با ارائه ي خدمات همراه خريدار مي باشد.

قيمت فرش

به دليل وجود قيمت هاي مختلف در بازار هاي فيزيکي و مجازي فرش ، همواره قيمت يک رکن اساسي در خريد فرش بوده است از اين رو قيمت هاي پايين گاهي اين ذهنيت را در دل خريدار ايجاد ميکند که فرش، مشکل دار يا از کيفيت پايين بر خوردار است، از طرفي ديگر، قيمت هاي بالا نيز ممکن است موجب وجود تفکر اينکه فرش با قيمت بالا از قيمت پايين تر کيفيت بهتري دارد بشود.که پيش تر در مقاله علت خريد از کالا فرش و تفاوت فرش 700 شانه واقعي و غيرواقعي توضيح داده ايم اما خيالتان را راحت کنيم کالا فرش به عنوان توليد کننده و توزيع کننده فرش ماشيني کاشان همواره فقط با يک هدف شروع به فعاليت کرده است آنهم ارائه ي بهترين فرش توليد شده در ايران با کم ترين قيمت ممکن، که در واقع قيمت توليد فرش و يا قيمت درب کارخانه ناميده مي شود.
کالا فرش با حذف واسطه ميان مشتري و توليد کننده امکان تحويل فرش درجه يک را با قيمتي در حدود 30 تا 45 درصد زير قيمت فرش فروشي ها و نمايشگاه هاي معتبر که عرضه کننده فرش درجه يک هستند فراهم کرده است. ليست قيمت فرش هاي شرکت کالا فرش هميشه بروز بوده و نسبت به شرايط بازار در پايين ترين رنج قيمت توليد فرش ها نگه داشته ميشود .

اندازه و ابعاد فرش

فرش کاشان طرح پرفروش شاهپری داراي تمامي ابعاد و اندازه هاي استاندارد فرش و قالي و قاليچه مي باشد. ابعاد استاندارد شامل:1×4 ,1×3 ,1×2 ,3×4 ,2×3 ,2.5×3.5 ,1×1.5 , 1.5x2.25 مي شود که قيمت هاي پيش فرض فرش هاي داخل سايت قيمت فرش 6 متري بوده و داخل صفحه ي مربوط به هر فرش قيمت 9 متري و قيمت فرش 12 متري محصولات نيز ذکر شده است. همچنين در صورت درخواست ابعاد سفارشي فرش مطابق با ابعاد دکوراسيون منزل شما، امکان بافت آن به صورت اختصاصي وجود دارد.

خريد فرش

هموطنان عزيز براي خريد فرش شاه پری ميتوانند به راحتي با عضويت در سايت و يا تماس با پشتيباني کالا فرش ، سفارش خود را ثبت کنند و فرش کاشان طرح شاه پری در ابعاد و رنگ مورد نظر را در شهر خود رايگان تحويل بگيرند و موقع تحويل پرداخت نمايند. پايين ترين قيمت فرش ماشيني 6 متري و قيمت فرش ماشيني 9 متري و قيمت فرش ماشيني 12 متري و تمامي قاليچه هاي با سايز استاندارد را هميشه از ما بخواهيد تا با بهترين کيفيت براي شما خريداران بافت يا ارائه کنيم.

شهر فرش کاشان

توليدات فرش ماشيني 6 متري و فرش ماشيني 9 متري و فرش ماشيني 12 متري در شرکت کالا فرش با جديدترين دستگاه هاي روز جهان و بروز ترين رنگ بندي مانند فرش سرمه اي ، فرش آبي يا فيروزه اي ، فرش کرم و... طراحي فرش انجام شده و براي تمام سليقه ها ده ها مورد فرش و رنگ بندي فرش يافت ميشود. ما هميشه سعي کرده ايم که فرش هاي ارزان قيمت و با کيفيت نيز در کنار فرش هاي سنتي و مدرن بروز و جديد داشته باشيم تا تمامي بازديد کنندگان از شرکت و دفتر مرکزي کالافرش واقع در کاشان و يا وب سايت شهر فرش کالا فرش را راضي نگه داشته و حداکثر توان خود را گذاشته تا قيمت فرش هاي ما از توليد فرش کاشان تا درب منزل شما بدون دخالت واسطه ها و هزينه هاي نمايشگاهي صورت بگيرد.
شرکت کالا فرش زير نظر کارخانجات فرش کاشان به عنوان توليد کننده و صادرکننده فرش ماشيني همواره رضايت و تجربه خريد شگفت انگيز را براي هموطنان و مشتريان خود خواهان بوده و مي باشد.

نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
  ارسال رایگان فرش کاشان و ضمانت 10 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش کاشان و تخفیفی انواع فرش ماشینی کاشان درجه یک  ليست قيمت فرش ماشيني که در کالا فرش هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي  فرش کاشان  ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک  خريد فرش  داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين  فرش طرح 700 شانه ،  700 شانه ،  1000 شانه ،   فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در کالا فرش و  شهر فرش   عرضه مي شوند. در بازار فرش که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی شهر فرش با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از  تولید فرش کاشان   تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان :  فرش خاطره کاشان،   یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش کالافرش موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید  نمایندگی اصلی سایت  فرش کاشان  و  فروش فرش کاشان  و  قیمت فرش کاشان   سایت کالافرش می باشد تولید فرش ماشینی درجه یک و صنایع فرش کاشان که برترین تولید کننده فرش ماشینی ایران هست وظیفه ماست فرش ماشینی و فرش کاشان تولید فرش ماشینی 700 شانه و فرش ماشینی 1000 شانه و فرش ماشینی 1200 شانه و فرش تخفیفی و فرش ارزان و خرید فرش توسط شما عزیزان به راحتی صورت میگیرد  بهترین فرش و فرش زیبا و فرش خوب فقط در کارخانه فرش کاشان تولید فرش می شود فرش ایران و فرش ماشینی مستقیم از کارخانه به دست خریدار میرسد و واسطه ای وجود ندارد بزرگ ترین فروشگاه فروش فرش ایران در خدمت شما عزیزان هست