شستشوی تابلو فرش ماشینی

tablo-farsh-kalafarsh.jpg

احتمال کثیف شدن تابلو فرش ها بسیار کم است زیرا عمدتا تابلو فرش ها قاب گرفته میشوند و یا شیشه بر روی آن ها قرار میگیرند و به دور از هر گونه آلودگی بجز گرد و غبار هستند.اما اگر بنا به هر دلیلی تابلو فرش شما کثیف شد بهتر آن است که تابلو فرش را به مرکز شستشوی معتبر تحویل دهید تا به بهترین وجه آن را شستشو دهند زیرا تابلو فرش ها بعد از نخستین بار شستشو در منزل و به صورت خانگی کمی در رنگ آن ها تغییر ایجاد می شود و ممکن است کمی از کیفیت و جذابیت تابلو فرش کاسته شود .
بهتر است قبل از شستشوی خانگی تابلو فرش را با جارو برقی جارو کرده تا گرد و غبار از روی آن برداشته شود و بعد از آن که از رنگ پس ندادن رنگهای بافته شده در تابلو فرش اطمینان حاصل کردید محلولی از آب سرد و شامپو فرش تهیه کنید سپس از تکه ای تور سفید، به دور اسفنجی پیچیده اسفنج را به محلول آغشته کنید و با سرعت اسفنج را بر روی تابلو فرش بکشید.
بعد از شستشو، تابلو فرش را برای خشک  شدن دور از نور مستقیم خورشید و در جای نسبتا گرم پهن کرده تا خشک شود و تابلو فرش دچار تغییر رنگ نشود.
هیچ گاه برای خشک شدن تابلو فرش آن را به روی بند پهن نکنید زیرا این کار باعث کش آمدن تابلو فرش شده و تابلو فرش از بین می رود.
اگر در شرایطی مجبور به پهن کردن تابلو فرش در زیر نور خورشید شدید بهتر است که تابلو فرش را از پشت پهن کرده تا کمترین مقدار نور خورشید به تابلو فرش بتابد و از تغییر رنگ آن جلوگیری شود .
لازم به ذکر است که برای جارو کشیدن تابلو فرش به کمک جارو برقی بهتر است از برس گردگیری که در اکثر جارو برقی ها تعبیه شده استفاده کنید تا به تابلوی شما آسیبی وارد نشود و به بهترین وجه گرد و غبار از روی تابلو فرش شما برچیده شود.

برچسب :
تابلوفرش , تابلو فرش ماشینی, شستشوی فرش , فرش ماشینی , شامپو فررش
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
تفاوت 700 شانه واقعی با درجه دو
تولید فرش کارخانجات فرش کاشان
بهترین فرش ماشینی کدام است؟
فرق فرش و قالی
شستشوی تابلو فرش ماشینی
ادامه
جستجو بر اساس رنگ
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
  ارسال رایگان فرش کاشان و ضمانت 10 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش کاشان و تخفیفی انواع فرش ماشینی کاشان درجه یک  ليست قيمت فرش ماشيني که در کالا فرش هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي  فرش کاشان  ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک  خريد فرش  داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين  فرش طرح 700 شانه ،  700 شانه ،  1000 شانه ،   فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در کالا فرش و  شهر فرش   عرضه مي شوند. در بازار فرش که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی شهر فرش با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از  تولید فرش کاشان   تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان :  فرش خاطره کاشان،   یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش کالافرش موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید  نمایندگی اصلی سایت  فرش کاشان  و  فروش فرش کاشان  و  قیمت فرش کاشان   سایت کالافرش می باشد تولید فرش ماشینی درجه یک و صنایع فرش کاشان که برترین تولید کننده فرش ماشینی ایران هست وظیفه ماست فرش ماشینی و فرش کاشان تولید فرش ماشینی 700 شانه و فرش ماشینی 1000 شانه و فرش ماشینی 1200 شانه و فرش تخفیفی و فرش ارزان و خرید فرش توسط شما عزیزان به راحتی صورت میگیرد  بهترین فرش و فرش زیبا و فرش خوب فقط در کارخانه فرش کاشان تولید فرش می شود فرش ایران و فرش ماشینی مستقیم از کارخانه به دست خریدار میرسد و واسطه ای وجود ندارد بزرگ ترین فروشگاه فروش فرش ایران در خدمت شما عزیزان هست