شستشوی تابلو فرش ماشینی

tablo-farsh-kalafarsh.jpg

احتمال کثیف شدن تابلو فرش ها بسیار کم است زیرا عمدتا تابلو فرش ها قاب گرفته میشوند و یا شیشه بر روی آن ها قرار میگیرند و به دور از هر گونه آلودگی بجز گرد و غبار هستند.اما اگر بنا به هر دلیلی تابلو فرش شما کثیف شد بهتر آن است که تابلو فرش را به مرکز شستشوی معتبر تحویل دهید تا به بهترین وجه آن را شستشو دهند زیرا تابلو فرش ها بعد از نخستین بار شستشو در منزل و به صورت خانگی کمی در رنگ آن ها تغییر ایجاد می شود و ممکن است کمی از کیفیت و جذابیت تابلو فرش کاسته شود .
بهتر است قبل از شستشوی خانگی تابلو فرش را با جارو برقی جارو کرده تا گرد و غبار از روی آن برداشته شود و بعد از آن که از رنگ پس ندادن رنگهای بافته شده در تابلو فرش اطمینان حاصل کردید محلولی از آب سرد و شامپو فرش تهیه کنید سپس از تکه ای تور سفید، به دور اسفنجی پیچیده اسفنج را به محلول آغشته کنید و با سرعت اسفنج را بر روی تابلو فرش بکشید.
بعد از شستشو، تابلو فرش را برای خشک  شدن دور از نور مستقیم خورشید و در جای نسبتا گرم پهن کرده تا خشک شود و تابلو فرش دچار تغییر رنگ نشود.
هیچ گاه برای خشک شدن تابلو فرش آن را به روی بند پهن نکنید زیرا این کار باعث کش آمدن تابلو فرش شده و تابلو فرش از بین می رود.
اگر در شرایطی مجبور به پهن کردن تابلو فرش در زیر نور خورشید شدید بهتر است که تابلو فرش را از پشت پهن کرده تا کمترین مقدار نور خورشید به تابلو فرش بتابد و از تغییر رنگ آن جلوگیری شود .
لازم به ذکر است که برای جارو کشیدن تابلو فرش به کمک جارو برقی بهتر است از برس گردگیری که در اکثر جارو برقی ها تعبیه شده استفاده کنید تا به تابلوی شما آسیبی وارد نشود و به بهترین وجه گرد و غبار از روی تابلو فرش شما برچیده شود.

برچسب :
تابلوفرش , تابلو فرش ماشینی , شستشوی فرش , فرش ماشینی , شامپو فررش ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فروش عمده فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی چی بخرم ؟
خرید مستقیم فرش از کارخانه
اختلاف فرش و قالی در چیست
راه های صرفه جویی هزینه خرید فرش
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
 

 فرش کاشان  با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.