شستشوی تابلو فرش ماشینی

tablo-farsh-kalafarsh.jpg

احتمال کثیف شدن تابلو فرش ها بسیار کم است زیرا عمدتا تابلو فرش ها قاب گرفته میشوند و یا شیشه بر روی آن ها قرار میگیرند و به دور از هر گونه آلودگی بجز گرد و غبار هستند.اما اگر بنا به هر دلیلی تابلو فرش شما کثیف شد بهتر آن است که تابلو فرش را به مرکز شستشوی معتبر تحویل دهید تا به بهترین وجه آن را شستشو دهند زیرا تابلو فرش ها بعد از نخستین بار شستشو در منزل و به صورت خانگی کمی در رنگ آن ها تغییر ایجاد می شود و ممکن است کمی از کیفیت و جذابیت تابلو فرش کاسته شود .
بهتر است قبل از شستشوی خانگی تابلو فرش را با جارو برقی جارو کرده تا گرد و غبار از روی آن برداشته شود و بعد از آن که از رنگ پس ندادن رنگهای بافته شده در تابلو فرش اطمینان حاصل کردید محلولی از آب سرد و شامپو فرش تهیه کنید سپس از تکه ای تور سفید، به دور اسفنجی پیچیده اسفنج را به محلول آغشته کنید و با سرعت اسفنج را بر روی تابلو فرش بکشید.
بعد از شستشو، تابلو فرش را برای خشک  شدن دور از نور مستقیم خورشید و در جای نسبتا گرم پهن کرده تا خشک شود و تابلو فرش دچار تغییر رنگ نشود.
هیچ گاه برای خشک شدن تابلو فرش آن را به روی بند پهن نکنید زیرا این کار باعث کش آمدن تابلو فرش شده و تابلو فرش از بین می رود.
اگر در شرایطی مجبور به پهن کردن تابلو فرش در زیر نور خورشید شدید بهتر است که تابلو فرش را از پشت پهن کرده تا کمترین مقدار نور خورشید به تابلو فرش بتابد و از تغییر رنگ آن جلوگیری شود .
لازم به ذکر است که برای جارو کشیدن تابلو فرش به کمک جارو برقی بهتر است از برس گردگیری که در اکثر جارو برقی ها تعبیه شده استفاده کنید تا به تابلوی شما آسیبی وارد نشود و به بهترین وجه گرد و غبار از روی تابلو فرش شما برچیده شود.

برچسب :
تابلوفرش , تابلو فرش ماشینی, شستشوی فرش , فرش ماشینی , شامپو فررش
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
مزایا و معایب استفاده از فرش ترک چیست ؟
آنچه باید درباره فرش اتاق خواب کودک بدانید
صنایع فرش کاشان و قالی کاشان
انتخاب بهترین فرش در یک نگاه کلی
درباره فرش ماشینی گل برجسته
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
 فرش کاشان فروشگاه فرش کاشان فرش نگین مشهد کارخانه فرش کاشان تولید کننده و ارائه دهنده فرش ماشینی کاشان است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب صادرات فرش ماشینی مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان فرش طرح 700 شانه ، فرش 500 شانه ، فرش 700 شانه تراکم 2550 ، فرش 700 شانه تراکم 2700 ، فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما ، فرش 1000 شانه تراکم 3000 ، فرش 1000 شانه تراکم 3600 ، فرش 1200 شانه تراکم 3600 انتخاب کنید که با قیمت فرش تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد فرش 12 متری ، فرش 9 متری ، فرش 6 متری و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است .