انواع فرش ماشینی 700 شانه

gisoo-black-carpet.jpg

انواع مختلفی از فرش ماشینی به اسم فرش ۷۰۰شانه در بازار بافت و عرضه میشوند که اسامی این فرش ها عبارتند از :
فرش اصل ۷۰۰ شانه ، طرح فرش ۷۰۰ شانه (700 شانه نما) و ۷۰۰ شانه تبدیلی
برای شناخت فرش های اصل ۷۰۰ شانه باید به تعداد گره ، تراکم و جنس نخ های بافته شده در فرش دقت کنید.
فرش ماشینی اصل ۷۰۰ شانه دارای تراکم های 2550 تا ۳۰۰۰ هستند که عمدتا و استاندارد این تراکم ها برای فرش ۷۰۰ شانه تراکم 2550 است. فرش اصل ۷۰۰ شانه از شانه یا تراکم عرضی 700 گره در یک متر تشکیل شده است.
جنس و نخ الیاف مصرفی در فرش اصل ۷۰۰ شانه باید صد در صد اکرلیک هیت ست شده باشد .یکی از راه های آسان برای شناخت هر فرش (فرش اصل ۷۰۰شانه) مشخصات بافته و حک شده پشت فرش هست و همینطور شناسنامه ای است که در پشت فرش ثبت و نصب می شود که در آن تمام مشخصات فرش درج شده است و راهنمای خوبی برای خرید می باشد.

فرش طرح ۷۰۰ شانه

فرش های طرح ۷۰۰ شانه  به فرش هایی گفته می شود که از نظر ظاهر ،نقش و طرح بسیار به فرش ماشینی اصل ۷۰۰شانه شبیه هستند.
فرش های طرح ۷۰۰ درواقع فرش ماشینی ۵۰۰ شانه با تراکم ۱۰۰۰واقعی هستند. تعداد رنگ در فرش های طرح ۷۰۰ شانه عمدتا ۷ یا ۸ رنگ است

فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی

فرش ماشینی های ۷۰۰ شانه تبدیلی با دستگاه های ۵۰۰ شانه بافت می شوند .با ایجاد تغییراتی در دستگاه های ۵۰۰ شانه میتوان فرش هایی با ۷۰۰ گره در یک متر عرضی تولید کرد. تراکم فرش های ۷۰۰شانه تبدیلی ۱۵۰۰و تعداد رنگ به کار رفته در فرش های تبدیلی ۷رنگ است.
فرش ماشینی ۷۰۰ شانه تبدیلی از قیمت نسبتا مناسبی در مقایسه با فرش 700 شانه استاندارد و تراکم 2550 برخوردار است.
در فرش های غیر اصل چون معمولا نخ ها خالص نیستند و همراه با ناخالصی در پود فرش هستند نسبتا پرزدهی زیاد تر است و تعداد رنگ در آن ها کم است.
قیمت فرش ۷۰۰شانه اصل کمتر از فرش های ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه است.و هرچه شانه و تراکم در فرش کمتر باشد از لطافت آن کاسته و فرش ضخیم تر میشود.
فرش های ۷۰۰ شانه ضخامت بیشتری نسبت به فرش های ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه دارند.

برچسب :
فرش,فرش,فرش ماشینی 700 شانه , خرید فرش,قیمت فرش ,فرش 700 شانه کاشان
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
شستشوی تابلو فرش ماشینی
فرش ماشینی برجسته 1200 شانه
7نکته برای تشخیص نخ اکریلیک
شستشوی فرش ماشینی
پرسش های فرش ماشینی
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
  ارسال رایگان فرش کاشان و ضمانت 10 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش کاشان و تخفیفی انواع فرش ماشینی کاشان درجه یک  ليست قيمت فرش ماشيني که در کالا فرش هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي  فرش کاشان  ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک  خريد فرش  داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين  فرش طرح 700 شانه ،  700 شانه ،  1000 شانه ،   فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در کالا فرش و  شهر فرش   عرضه مي شوند. در بازار فرش که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی شهر فرش با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از  تولید فرش کاشان   تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان :  فرش خاطره کاشان،   یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش کالافرش موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید  نمایندگی اصلی سایت  فرش کاشان  و  فروش فرش کاشان  و  قیمت فرش کاشان   سایت کالافرش می باشد تولید فرش ماشینی درجه یک و صنایع فرش کاشان که برترین تولید کننده فرش ماشینی ایران هست وظیفه ماست فرش ماشینی و فرش کاشان تولید فرش ماشینی 700 شانه و فرش ماشینی 1000 شانه و فرش ماشینی 1200 شانه و فرش تخفیفی و فرش ارزان و خرید فرش توسط شما عزیزان به راحتی صورت میگیرد  بهترین فرش و فرش زیبا و فرش خوب فقط در کارخانه فرش کاشان تولید فرش می شود فرش ایران و فرش ماشینی مستقیم از کارخانه به دست خریدار میرسد و واسطه ای وجود ندارد بزرگ ترین فروشگاه فروش فرش ایران در خدمت شما عزیزان هست