فرش 1200 شانه

kashan-farsh.jpg

در ذهن عموم مردم اینگونه جا افتاده است که هرچه شانه و تراکم فرش بیشتر باشد یعنی آن فرش مرغوب تر و از کیفیت بیشتری برخوردار است حال آنکه اصلا اینگونه نیست. کیفیت فرش بسته به الیاف و متریالی است که در بافت هر فرش به کار گرفته می شود.و میتوان فرش هایی با تراکم و شانه پایین را با بهترین نوع الیاف و فرش هایی با شانه و تراکم بالا را با ضعیف ترین نوع الیاف در بازار بافته و عرضه کرد.پس شانه و تراکم گرچه بسیار مهم هستند و بر زیبایی و کیفیت فرش می افزایند اما مهمتر از این ها مواد به کار برده در فرش است.
شرکت ما (کالافرش کاشان) توانسته با بهترین متریال فرش های درجه یک را با جدید ترین طرح و نقش به بازار عرضه دارد.
فرش هایی که مقدار شانه آن ها بالاتر و بیشتر است را فرش های دستبافت گونه مینامند. زیرا این فرش ها دارای نقشه های شلوغ و پر ظرافت هستند و هرچه تراکم فرش نیز بیشتر باشد فرش ضخیم تر و سفت تر میشود.
فرش ۱۲۰۰ شانه جز جدیدترین فرش ها بشمار می اید .این فرش با وجود زمان بسیار کمی که به بازار عرضه شده مورد استقبال همگان قرار گرفته است.
فرش های ۱۲۰۰شانه از طرح ،نقش و مخصوصا ظرافت بسیار بالا و خوبی برخوردار هستند.
هرچه تعداد رنگ در بافت فرش های ۱۲۰۰شانه بیشتر باشد فرش شما جذاب تر و شکیلتر خواهد بود.
در بافت فرش با تراکم بالا همچون تراکم های ۳۶۰۰ و ۱۲۰۰شانه نمی توان از الیاف ضخیم استفاده کرد که بخاطر الیاف ظریفی که در بافت فرش های ۱۲۰۰شانه به کار برده می شوند میتوان نقشه های بسیار شلوغ را با بهترین و بیشترین ظرافت ممکن بافت.
فرش های ۱۲۰۰شانه با آنکه نسبت به دیگر فرش ها از قیمت بالاتری برخوردارند اما بخاطر زیبایی و ظرافت خیره کننده ای که دارا هستند باعث میشوند که مشتریان عزیز از قید و بند قیمت رها شوند.
لازم به ذکر است فرش های ۱۲۰۰شانه نسبت به دیگر فرش ها،همچون فرش های ۷۰۰شانه و فرش هایی با مقدار شانه کمتر از  ضخامت کمتری برخوردار هستند که این ضخامت کم بخاطر الیاف نازکی است که در بافت فرش های ۱۲۰۰شانه به کار برده میشود تا بر ظرافت این فرش بیفزاید.

برچسب :
فرش, tva , فرش 1200 شانه , گران ترین فرش , ریزبافت ترین بافت فرش
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
نکاتی راجب انتخاب طرح فرش
چیدمان فرش در منزل
راه های صرفه جویی هزینه خرید فرش
فرش ماشینی
فرش دستباف گونه یا فرش معمولی؟
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
  ارسال رایگان فرش کاشان و ضمانت 10 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش کاشان و تخفیفی انواع فرش ماشینی کاشان درجه یک  ليست قيمت فرش ماشيني که در کالا فرش هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي  فرش کاشان  ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک  خريد فرش  داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين  فرش طرح 700 شانه ،  700 شانه ،  1000 شانه ،   فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در کالا فرش و  شهر فرش   عرضه مي شوند. در بازار فرش که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی شهر فرش با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از  تولید فرش کاشان   تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان :  فرش خاطره کاشان،   یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش کالافرش موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید  نمایندگی اصلی سایت  فرش کاشان  و  فروش فرش کاشان  و  قیمت فرش کاشان   سایت کالافرش می باشد تولید فرش ماشینی درجه یک و صنایع فرش کاشان که برترین تولید کننده فرش ماشینی ایران هست وظیفه ماست فرش ماشینی و فرش کاشان تولید فرش ماشینی 700 شانه و فرش ماشینی 1000 شانه و فرش ماشینی 1200 شانه و فرش تخفیفی و فرش ارزان و خرید فرش توسط شما عزیزان به راحتی صورت میگیرد  بهترین فرش و فرش زیبا و فرش خوب فقط در کارخانه فرش کاشان تولید فرش می شود فرش ایران و فرش ماشینی مستقیم از کارخانه به دست خریدار میرسد و واسطه ای وجود ندارد بزرگ ترین فروشگاه فروش فرش ایران در خدمت شما عزیزان هست