فرش کاشان
پشتیبانی اینستاگرام تلگرام

فرش 1200 شانه

kashan-farsh.jpg

در ذهن عموم مردم اینگونه جا افتاده است که هرچه شانه و تراکم فرش بیشتر باشد یعنی آن فرش مرغوب تر و از کیفیت بیشتری برخوردار است حال آنکه اصلا اینگونه نیست. کیفیت فرش بسته به الیاف و متریالی است که در بافت هر فرش به کار گرفته می شود.و میتوان فرش هایی با تراکم و شانه پایین را با بهترین نوع الیاف و فرش هایی با شانه و تراکم بالا را با ضعیف ترین نوع الیاف در بازار بافته و عرضه کرد.پس شانه و تراکم گرچه بسیار مهم هستند و بر زیبایی و کیفیت فرش می افزایند اما مهمتر از این ها مواد به کار برده در فرش است.
شرکت ما (کالافرش کاشان) توانسته با بهترین متریال فرش های درجه یک را با جدید ترین طرح و نقش به بازار عرضه دارد.
فرش هایی که مقدار شانه آن ها بالاتر و بیشتر است را فرش های دستبافت گونه مینامند. زیرا این فرش ها دارای نقشه های شلوغ و پر ظرافت هستند و هرچه تراکم فرش نیز بیشتر باشد فرش ضخیم تر و سفت تر میشود.
فرش ۱۲۰۰ شانه جز جدیدترین فرش ها بشمار می اید .این فرش با وجود زمان بسیار کمی که به بازار عرضه شده مورد استقبال همگان قرار گرفته است.
فرش های ۱۲۰۰شانه از طرح ،نقش و مخصوصا ظرافت بسیار بالا و خوبی برخوردار هستند.
هرچه تعداد رنگ در بافت فرش های ۱۲۰۰شانه بیشتر باشد فرش شما جذاب تر و شکیلتر خواهد بود.
در بافت فرش با تراکم بالا همچون تراکم های ۳۶۰۰ و ۱۲۰۰شانه نمی توان از الیاف ضخیم استفاده کرد که بخاطر الیاف ظریفی که در بافت فرش های ۱۲۰۰شانه به کار برده می شوند میتوان نقشه های بسیار شلوغ را با بهترین و بیشترین ظرافت ممکن بافت.
فرش های ۱۲۰۰شانه با آنکه نسبت به دیگر فرش ها از قیمت بالاتری برخوردارند اما بخاطر زیبایی و ظرافت خیره کننده ای که دارا هستند باعث میشوند که مشتریان عزیز از قید و بند قیمت رها شوند.
لازم به ذکر است فرش های ۱۲۰۰شانه نسبت به دیگر فرش ها،همچون فرش های ۷۰۰شانه و فرش هایی با مقدار شانه کمتر از  ضخامت کمتری برخوردار هستند که این ضخامت کم بخاطر الیاف نازکی است که در بافت فرش های ۱۲۰۰شانه به کار برده میشود تا بر ظرافت این فرش بیفزاید.

ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
نماد ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div