تولید فرش کارخانجات فرش کاشان

kashan-carpet-farsh-kharid-farsh.jpg

تولید فرش ماشینی در ایران و کاشان
اولین موضوع و کلمه ای که پس از شنیدن کلمه فرش به ذهن تمامی افراد جامعه می رسد اسم شهر کاشان است.
شهر کاشان از دیرباز یکی از شهر های مهم و پر اهمیت در صنعت فرش بوده هست و با شرایط فعلی پیش بینی می شود همچنان در این مقام خواهد بود. کاشان دارای فرهنگ غنی و قدمت بسیار بالایی در صنعت فرش ماشینی و فرش دستبافت است. ایران قطب تولید فرش در جهان و کاشان بزرگترین شهر تولید کننده فرش در خاورمیانه است. فرش کاشان تامین کننده ۷۰ تا ۸۰ درصدی کل فرش تولید شده در ایران است‌. که صد البته بخش عمده ای از این تولید بر دوش تولیدکنندگان فرش ماشینی کاشان است.
اهمیت کارخانجات فرش کاشان تنها برای ایران نیست بلکه کارخانجات فرش کاشان دارای اهمیت جهانی هستند .کاشان در صنعت فرش دارای ۴۰سال قدمت و جز اولین تولید کنندگان و عرضه کنندگان فرش می باشد. شهرکاشان ۵۰ درصد تولید فرش ماشینی ایران را داراست‌.
کاشان دارای ۵ شهرک صنعتی و ۱۰۰۰ واحد تولید فرش ماشینی در سایز و رنگ مختلف و همچنین کیفیت متفاوت است. یکی از مهمترین موارد صادرات غیر نفتی ایران فرش است که عمده ی فرش به صورت ماشینی و در کاشان تولید می شود .
کاشان عنوان قطب تولید فرش و صنعت را به خود اختصاص داده و کشور ما ایران توانسته در ۲سال اخیر بیشترین درصد صادرات به کشور چین را داشته باشد و در رتبه ی اول و برتر صادرات در منطقه قرار دارد .فرش چه در کاشان و چه در بقیه استان های ایران با تنوع و قیمت متفاوت تولید می شود که هر کس با هر سلیقه و هر توان مالی می تواند به راحتی  فرش کاشان را خریداری و استفاده کند.
بزرگترین و معتبر ترین برندهای فرش عمدتا در کاشان هستند که گاها بعضی از فرش هایی که به نام شهر های مختلف دیگر تولید میشوند نیز تولید شرکت های فرش کاشان است که به نام های متفاوت عرضه و به فروش می رسند.

برچسب :
فرش,فرش ماشینی,فرش کاشان,تولید فرش کاشان,صادرات فرش کاشان
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
انتخاب فرش ماشینی مناسب مکان
ارسال سریع فرش ماشینی کاشان
ویژگی خرید اینترنتی فرش از کارخانه
بهترین فرش ماشینی کدام است؟
تفاوت فرش فانتزی و گلیم فرش
ادامه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
logo-samandehi
clear-bug-div
  ارسال رایگان فرش کاشان و ضمانت 10 ساله فرش و پرداخت در محل فرش و همچنین فروش عیدانه فرش کاشان و تخفیفی انواع فرش ماشینی کاشان درجه یک  ليست قيمت فرش ماشيني که در کالا فرش هست تشکيل شده از قيمت فرش ماشيني فرش هاي  فرش کاشان  ، فرش مشهد ، فرش تهران ، فرش قيطران با اين وجود شما مي توانيد يک  خريد فرش  داشته باشيد از طرح فرش و طرح فرش جديد که ميتوان از بين  فرش طرح 700 شانه ،  700 شانه ،  1000 شانه ،   فرش هاي طرح هفتصد شانه 8رنگ ، هفتصد شانه 8 رنگ ، هفتصد شانه هاي 10 رنگ يا اينکه هزار شانه هاي 14 رنگ را که بسيار پرفروش هستند انتخاب کنيد و همگی فرش کاشان هستند که در کالا فرش و  شهر فرش   عرضه مي شوند. در بازار فرش که يک خريد اينترنتي فرش را به سادگي محيا مي سازد. انواع فرش ماشینی شهر فرش با قیمت خرید و قیمت تولید فرش از فرش کاشان به هموطنان ارائه می شود. در این فروشگاه فرش همه ی فرش ها 100 درصد اکریلیک بوده و از  تولید فرش کاشان   تا فروش فرش مستقیم انجام می گردد. ابعاد فرش ماشینی ابعاد : 6 متری ، 9 متری و 12 متری هست که با قیمت فرش ارزان و تخفیفی ارسال می شود و فرش کناره و قالیچه نیز موجود است. معروفترین و بهترین فرش کاشان 700 شانه تراکم 2550 و 1000 شانه تراکم 3000 هست که با دستگاه های HCP ، HCI و شونهر Schonherr تولید و بافته می شوند. برخی از کارخانه قالی کاشان :  فرش خاطره کاشان،   یلدای کویر ، قیطران ،شاهرخ ، اسپادانا ، سورنا ، پاتریس و قیمت فرش 6 متری و قیمت فرش 9 متری و قیمت فرش 12 متری و فرش سرمه ای در فروشگاه فرش کالافرش موجود میباشد و قیمت فرش ماشینی مشهد و فرش ماشینی کاشان را از ما بخواهید  نمایندگی اصلی سایت  فرش کاشان  و  فروش فرش کاشان  و  قیمت فرش کاشان   سایت کالافرش می باشد تولید فرش ماشینی درجه یک و صنایع فرش کاشان که برترین تولید کننده فرش ماشینی ایران هست وظیفه ماست فرش ماشینی و فرش کاشان تولید فرش ماشینی 700 شانه و فرش ماشینی 1000 شانه و فرش ماشینی 1200 شانه و فرش تخفیفی و فرش ارزان و خرید فرش توسط شما عزیزان به راحتی صورت میگیرد  بهترین فرش و فرش زیبا و فرش خوب فقط در کارخانه فرش کاشان تولید فرش می شود فرش ایران و فرش ماشینی مستقیم از کارخانه به دست خریدار میرسد و واسطه ای وجود ندارد بزرگ ترین فروشگاه فروش فرش ایران در خدمت شما عزیزان هست