انواع طرح ها و نخ هاي فرش ماشيني کاشان و ويژگي هاي آنها

r.jpg

انواع طرح ها و نخ هاي فرش ماشيني کاشان و ويژگي هاي آنها


فرش ماشینی کاشان از جمله محصولات معروف و مرغوب این شهر است که با الیاف و رنگ های مختلف و طرح های سنتی و مدرن تولید می شود. برخی از انواع نخ های مورد استفاده در فرش ماشینی کاشان عبارتند از:

 • نخ اکریلیک: این نخ از الیاف مصنوعی ساخته شده است و دارای ویژگی هایی مانند نرمی، رنگ پذیری، مقاومت در برابر حرارت و رطوبت و قیمت مناسب است. این نخ شبیه به نخ پشمی است ولی کمتر چروک می شود و رنگ آن ثابت تر است.
 • نخ پلی استر: این نخ نیز از الیاف مصنوعی تشکیل شده است و دارای ویژگی هایی مانند براقیت، سبکی، مقاومت در برابر سایش و کشش و قیمت پایین است. این نخ به خوبی رنگ می گیرد ولی در برابر حرارت و نور ضعیف است و ممکن است رنگ آن پریده شود.
 • نخ بی سی اف: این نخ از الیاف پلی پروپیلن تشکیل شده است و دارای ویژگی هایی مانند سختی، مقاومت در برابر سایش و کشش، رنگ پذیری، مقاومت در برابر حرارت و رطوبت و قیمت مناسب است. این نخ برای فرش هایی که در محیط های پر رفت و آمد قرار می گیرند مناسب است.
 • نخ ورجین: این نخ از الیاف پلی پروپیلن تشکیل شده است ولی با فرآیندی خاص تولید می شود که باعث می شود الیاف آن نرم تر و براق تر باشند. این نخ برای فرش هایی که در محیط های کم رفت و آمد قرار می گیرند مناسب است.
 • نخ پلی پروپیلن: این نخ از الیاف مصنوعی تشکیل شده است و دارای ویژگی هایی مانند سبکی، رنگ پذیری، مقاومت در برابر حرارت و رطوبت و قیمت پایین است. این نخ برای فرش هایی که در محیط های خشک و گرم قرار می گیرند مناسب است.

برخی از انواع طرح های فرش ماشینی کاشان عبارتند از:

 • طرح محتشم: این طرح از طرح های سنتی و کلاسیک فرش کاشان است که دارای گل و بوته های زیبا و رنگ های گرم و تنوع بالا است. این طرح برای فرش هایی که در محیط های سنتی و کلاسیک قرار می گیرند مناسب است.
 • طرح افشان: این طرح از طرح های مدرن و جدید فرش کاشان است که دارای گل و بوته های ساده و رنگ های روشن و تنوع کم است. این طرح برای فرش هایی که در محیط های مدرن و شیک قرار می گیرند مناسب است.
 • طرح ترنج: این طرح از طرح های سنتی و کلاسیک فرش کاشان است که دارای گل و بوته های شکل ترنج و رنگ های گرم و تنوع بالا است. این طرح برای فرش هایی که در محیط های سنتی و کلاسیک قرار می گیرند مناسب است.
 • طرح لچک: این طرح از طرح های مدرن و جدید فرش کاشان است که دارای گل و بوته های شکل لچک و رنگ های روشن و تنوع کم است. این طرح برای فرش هایی که در محیط های مدرن و شیک قرار می گیرند مناسب است.
 • طرح گلدان و درختی: این طرح از طرح های سنتی و کلاسیک فرش کاشان است که دارای گل و بوته های شکل گلدان و درخت و رنگ های گرم و تنوع بالا است. این طرح برای فرش هایی که در محیط های سنتی و کلاسیک قرار می گیرند مناسب است.
 • طرح شکارگاه: این طرح از طرح های سنتی و کلاسیک فرش کاشان است که دارای گل و بوته های شکل حیوانات و پرندگان و رنگ های گرم و تنوع بالا است. این طرح برای فرش هایی که در محیط های سنتی و کلاسیک قرار می گیرند مناسب است.


 

برچسب :
,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
مراحل تولید فرش ماشینی
قیمت فرش 700 شانه و عوامل موثر در آن
فروش ويژه و عيدانه کالا فرش
راهنمای خرید فرش اتاق خواب
ابعاد فرش ماشینی کاشان برای تمامی مکان های خانه
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
کلمات رايج جستجو
10 رنگ  8 رنگ  فرش ارزان  پاتریس  فرش مشهد  اریکا  500 شانه  فرش ماشینی  1000 شانه  700 شانه  فرش کاشان  فرش ابریشم  فرش  فرش فیروزه ای  فرش 1200 شانه  فرش پاتریس  فرش 700 شانه  تابلو فرش  تراکم 2550  تراکم 2100  تراکم 3000  قیمت فرش  قیطران  شهر فرش  بازار فرش  فرش 12 متری  فرش ماشینی کاشان  فیروزه ای  خرید فرش  قالی  خرید فرش اینترنتی  خرید اینترنتی فرش  فرش 9 متری  فرش 6 متری  1200 شانه  فرش 14 رنگ  قالیچه  خرید فرش 700 شانه  شهر فرش کاشان  فرش 700 شانه تراکم 2550  تراکم  تراکم 2550  12 متری  شاهرخ  سرمه ای  carpet  1000  700  1200  فرش یلدای کویر  نگین مشهد  فرش قیطران  فرش ستاره کویر  فرش مشهد اردهال  دنیای فرش  فرش عظیم زاده  کهکشان  ارکیده  باغ بهشت  افشان  فرش نگین مشهد  tva  ماهی  فرش 12متری  کناره  گلیم  فرش 1000 شانه  6 متری  فرش 500 شانه  tva lhadkd  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت فرش 6 متری  طرح چیچک  قیمت فرش کاشان  فرش ماشینی 1000 شانه  فرش خوب  فرش 1200 شانه تراکم 3600  فرش طرح برجسته ۱۲۰۰ شانه  1200 شانه تراکم 3600  فرش تراکم 3000  فرش طرح 700  700 شانه تراکم 2550  فرش هزار شانه  فرش 12 رنگ  خرید فرش ماشینی  خرید فرش کاشان  قیمت فرش ماشینی  طرح فرش  فروش فرش  فرش ماشینی 700 شانه  کارخانه فرش  700 reeds  قیمت فرش 1200 شانه  فرش طرح 700 شانه  قیمت فرش 500 شانه  خرید اینترنتی فرش کاشان  قیمت فرش طرح 700  فرش قیمت مناسب  کارخانه فرش کاشان  فرش درجه يک  1500 شانه تراکم 4500 طرح طلا کوب 
 

 فرش کاشان  با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ، فرش 1500 شانه تراکم 4500 ، فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.