خرید اینترنتی فرش بهتر است یا خرید حضوری

online-rug-shopping.jpg

آیا خرید آنلاین فرش بهتر است یا حضور فیزیکی و لمس کردن و دیدن فرش از نزدیک ؟ ایا خرید اینترنتی مزیت هایی نسبت به خرید فیزیکی دارد؟
فروشگاه اینترنتی  فرش چیست و ایا میتوان به آنها اعتماد کرد ؟ا
اینها سوالهایی است که در ذهن اغلب خریداران فرش هست .
امروزه عصر ارتباطات است و اکثر خریدهای روز مره مردم  توسط اینترنت انجام می شود . افراد متخصص زیادی در شرکت های مختلف کار طراحی و رسیدگی به این نوع سایتها راانجام می دهند.
فروشگاه اینترنتی چیست ؟

فروشگاه آنلاین وب سایتی است که در آن اطلاعات مربوط به انواع کالاهای مورد نیاز افراد با استفاده از نرم افزار کاربردی به نمایش گزاشته شده و طبقه بندی شده و امکان خرید محصول نیز فراهم است .
چگونه به فروشگاه اینترنتی اعتماد کنیم؟
تمام فروشگاه های معتبر اینترنتی دارای نماد اعتماد الکتریکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت هستند . تمام فروشگاه های اینترنتی که موفق به کسب این نماد الکتریکی شده اند وظیفه دارند اگر در خرید کردن افراد مشکلی پیش آمد پاسخ گوی سوالات مردم باشند ّ، پس این فروشگاهها قابل اعتماد می باشند .
مزیت خرید آنلاین فرش چیست؟ 
ما به چند مورد از مزیتهای خرید های اینترنتی اشاره خواهیم کرد .
کیفیت بالای محصول
راحتی و سهولت خرید فرش
صرفه جویی در زمان
دیدن طرح های متنوع فرش
در دسترس بودن دایمی
ارزان تر بودن کالا
کاهش هزینه ها
وجود رقابت در سایت های فروش اینترنتی 
دوری از شلوغی و سلامت روانی
ضمانت تعویض کالا
خرید فرش با ارسال رایگان
آگاهی از نظر افراد مختلف
کیفیت بالای محصول
سایت های فروش اینترنتی همیشه برای رضایت مشتریان خود فرش های با کیفیت را از تولیید کنندگان تحویل گرفته و اقدام به فروش آنها می کنند.
راحتی و سهولت خرید فرش
شما می توانید فقط با یک سرچ و جستجوی ساده از سایت های فروش ، فرش مورد نظر خود را خریداری کنید .
صرفه جویی در زمان
خیلی از ما وقت کافی برای رفتن به نمایشگاه و و زمان کافی برای انتظار در صف ماندن  بقیه مشتریان را نداریم .خیلی از افراد شرایط لازم برای رفتن به فروشگاه را نداشته مثل زنانی که بچه شیر خوار داشته وهمچنین شاغلین و یا شرایط اب هوایی نا مساعد  میتواند وجود داشته باشد . حال با وجود این فروشگاه ها خیلی راحت میتوانیم  خرید کنیم.
تنوع فرش ها
دومین مزیت خرید اینترنتی ، تنوع  در مدل و رنگ و طرح های فرش در فروشگاه های اینترنتی می باشد. امروزه به حدی کالاهای فرش مانند متنوع شده  که وقت کافی برای دیدن حضوری  همه آنها نمی باشد . شما می توانید به آسانی قیمت فرش را با یکدیگر مقایسه کرده و ویژگی های فرش از جمله تراکم فرش ها ، رنگ فرش ، ابعاد انواع فرش و چند شانه بودن فرش را مقایسه کرده و انتخاب بهتری نیز داشته باشید
در دسترس بودن دایمی
یکی از مزیت های بارز فرو شگاه های اینترنتی در دسترس بودن آن در تمام ساعات شبانه روز میباشد .
این در حالی است که اغلب فروشگاه های فروش فرش فقط در ساعت مشخصی از شبانه روز باز هستند.
ارزان تر بودن کالا
چهارمین مزیت میتوان به قیمت بروز فرش اشاره کرد که به قیمت خود شرکت فرش خوب وتولید کننده های فرش در سایت به فروش میرسد در نتیجه نسبت به فروش نمایشگاه ها و مغازه ها ارزانتر میباشد.
کاهش هزینه ها
شما با خرید از فرو شگاه های اینترنتی می توانید از هدر رفتن هزینه های رفت و آمد جلوگیری کرده . برای خرید حضوری لازم است در نمایشگاه یا مرکزفروش فرش  حضور یابید و هزینه مسافت را متقبل شوید . اما با خرید اینترنتی از اتلاف هزینه های اضافه جلو گیری می شو د. همچنین می توانید به قیمت تولید کننده بدون واسطه خرید کنید .
دوری از شلوغی و سلامت روانی
حضور فیزیکی با وجود شلوغی خیابانها و ترافیک و ازدحام مشتریان در مراکز فروش فرش و چرخیدن در مغازه های مختلف مشکلاتی است که برای ما وجود دارد . بهترین راه استفاده از خرید اینترنتی می باشد تا سلامت روان ما حفظ شود و ریسک خطر برای سلامتی ما کمتر شود .
ضمانت تعویض کالا
تقریبا تمامی سایت های فروش مهلتی را برای ارجاع کالا در نظر می گیرند .
ارسال رایگان فرش و تحویل آن درب منزل
معمولا سایت های فروش فرش کاشان به طور رایگان کالا را درب منزل تحویل می دهند و هیچ هزینه ای برای ارسال آن دریافت نمیکنند.
آگاهی از نظر افراد مختلف
همچنین می توانید از نظرات مشتریان سابق و جدید آگاهی یابید .
کالا فرش یکی از برترین فروشگاه های اینترنتی فرش است که توانسته است با ارائه بهترین فرش های ماشینی ، رزومه خوبی را در میان مشتریان خود به دست آورد .

برچسب :
,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
ارسال سریع فرش ماشینی کاشان
مزایا و معایب استفاده از فرش ترک چیست ؟
تولید فرش ماشینی چهل تیکه
اطلاعات درباره فرش ماشینی
فرش سرمه ای رنگ یا رنگ تیره
خرید فرش ماشینی کاشانفرش ماشینی کاشان
 

 فرش کاشان  با ارائه ی بستری مناسب با نام  فروشگاه فرش کاشان   برای  خرید فرش ماشینی   شرکت های  تولید فرش   درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان  است که مجموعه تولیدات  صنایع فرش ایران  را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به  بازار فرش  و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه  ،   فرش 700 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.  ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در  خرید فرش کاشان  ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت  قالیچه فرش  و  کناره فرش  در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل  فرش سرمه ای  ،  فرش کرم  فرش گردویی  ،  فرش روناسی  فرش آبی فیروزه ای   فرش بادامی  است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد  فرش 12 متری  ،  فرش 9 متری  ،  فرش 6 متری  و قالیچه و کناره تولید می شود.  کارخانه فرش  و  قالی کاشان  بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین  فروشگاه اینترنتی فرش  ایران است .  برای کلیه امور  صادرات فرش  و  خرید عمده فرش  می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.